Akademia KPT

Cykl profesjonalnych szkoleń i warsztatów dla biznesu
na każdym etapie rozwoju.

 


 

Dynamicznie zmieniający się rynek i postęp technologiczny powodują, że przedsiębiorstwa muszą nadążać za zmianami, aby przetrwać i konkurować. Dotyczy to nowych podmiotów, ale także działających od lat.Odpowiedzią na takie potrzeby jest Akademia KPT, czyli cykl profesjonalnych szkoleń biznesowych skierowanych do lokatorów Kieleckiego Parku Technologicznego oraz wszystkich zainteresowanych poszerzaniem wiedzy.

Naszym celem jest skuteczne wspieranie przedsiębiorców,zapewniając im dostęp do warsztatów i szkoleń dopasowanych do ich potrzeb – mówi Justyna Lichosik dyrektor KPT.

Co zyskasz korzystając ze szkoleń w ramach Akademii KPT?

  • podniesiesz poziom swoich kompetencji,
  • poprawisz wyniki działalności firmy,
  • otrzymasz wartościowy certyfikat.

Kadra szkoleniowa składa się zawsze z najlepszych, profesjonalnych trenerów oraz praktyków z branży, którzy odnieśli sukces. Zajęcia Akademii odbywają się raz na kwartał, ale w przypadku większej potrzeby, ich częstotliwość może się zmienić. KPT jest otwarte na współpracę z firmami szkoleniowymi, które chciałyby zaproponować swoją tematykę wpisującą się w potrzeby lokalnego rynku. Oferta szkoleń i warsztatów jest sukcesywnie uzupełniana i powiększana.

Jak zapisać się na szkolenie?

  1. Możesz wypełnić elektroniczny formularz lub uzupełnić formularz zgłoszeniowy w pdf i przesłać dokument skanem na adres akademiakpt@technopark.kielce.pl.
  2. Można również dostarczyć formularz zgłoszeniowy osobiście bądź pocztą na adres Kielecki Park Technologiczny, ul. Olszewskiego 6, 25 – 663 Kielce, budynek Orange, pokój 0.15.
  3. Po otrzymaniu Twojego formularza zgłoszeniowego zostanie wystawiona faktura VAT z wszelkimi danymi do zapłaty i zostanie wysłana na adres e-mail podany w formularzu.
  4. Po uiszczeniu opłaty za dane warsztaty/szkolenia prosimy o przesłanie potwierdzenia zapłaty na wyżej podane adresy mailowe.
  5. W wypadku nie wniesienia opłaty rezerwacja na warsztaty/szkolenia zostaje anulowana.

 

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy w pdf

 


 

Więcej informacji

Katarzyna Wójcik
tel: 41 278 72 07 lub 278 72 00 wew. 1007
katarzyna.wojcik@technopark.kielce.pl