Aktualności

2021-11-22

Kolejny start-up z dofinansowaniem

Digital Robots to kolejny start-up inkubowany w KPT w ramach Platformy Startowej Start In Podkarpackie, który otrzymał dofinansowanie w ramach konkursu „Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej”.

Digital Robots opracował system do automatyzacji procesów w biurach rachunkowych oraz świadczących usługi kadrowo-płacowe. W swoim pomyśle zastosował rozwiązania z zakresu RPA, czyli robotyzacji procesów biznesowych. Więcej na ten temat w wywiadzie, który przeprowadzaliśmy z Krystianem Siemińskim, z założycielem start-upu, TUTAJ.

Lista wszystkich projektów, które spełniły kryteria wyboru znajduje się na STRONIE.

 

---

 

Platforma Startowa Start In Podkarpackie, której koordynatorem w województwie świętokrzyskim jest Kielecki Park Technologiczny, to projekt skierowany do osób posiadających innowacyjny, minimum w skali kraju, pomysł na biznes w takich branżach, jak lotnictwo, motoryzacja, budownictwo, IT/ICT. Celem przedsięwzięcia jest wsparcie rozwoju innowacyjności startupów poprzez kompleksowy program inkubacji, dzięki któremu przedsiębiorcy mogą przekształcić swój pomysł w produkt/usługę. Po zakończonym procesie inkubacji startupy mogą ubiegać się o dofinansowanie nawet do miliona złotych z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach programu „Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej”.

 

Projekt Platformy Startowe Start In Podkarpackie jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.

Więcej informacji pod LINKIEM

Powrót