Aktualności

2021-10-13

Skorzystaj z dofinansowania i podnieś kwalifikacje swoich pracowników w Kieleckim Parku Technologicznym

Nawet do 80% dofinansowania kosztów na szkolenia Kieleckiego Parku Technologicznego!

Kielecki Park Technologiczny jest dostawcą usług w ramach Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/). Dzięki temu przedsiębiorcy z naszego regionu i nie tylko, mogą starać się o dofinansowanie nawet do 80% ceny szkolenia. To maksymalnie 6 000,00 zł na jedną usługę na jednego pracownika przedsiębiorstwa! Maksymalna wartość dofinansowania dla jednego uczestnika instytucjonalnego wynosi 60 000,00 zł na cały okres realizacji projektu. SZKOLENIA OTWARE I SZYTE NA MIARĘ POTRZEB

Kto może skorzystać z dofinansowania?

Firmy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zarejestrowane w Polsce, a także ich pracownicy. Oferta nie dotyczy podmiotów z województwa mazowieckiego i pomorskiego, chyba że posiadają np. swoje oddziały w innych niż wymienione regiony.

 Jak to działa?

Aby skorzystać z oferty dofinansowania wystarczą 4 proste kroki:

Krok 1 BAZA USŁUG

Wyszukaj Kielecki Park Technologiczny w Bazie Usług Rozwojowych (https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/) i sprawdź nasze szkolenia. Wybierz to, które Cię interesuje
i wygeneruj Kartę usługi (PDF). Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego szkolenia, skontaktuj się z nami – przygotujemy ofertę indywidualną na miarę Twoich potrzeb.

Krok 2 OPERATOR

Skontaktuj się z Operatorem Regionalnym województwa, w którym działasz. W województwie świętokrzyskim to Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa (https://siph.com.pl/) oraz  Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii (https://it.kielce.pl/).

Wypełnij wniosek zgłoszeniowy i podpisz z Operatorem umowę o dofinansowanie.

Krok 3 SZKOLENIE

Stwórz konto swojej firmy w Bazie Usług Rozwojowych i zapisz się na szkolenie Kieleckiego Parku Technologicznego. Pamiętaj aby wpisać tzw. numer ID z umowy z Operatorem. Następnie skontaktuj się z nami, dokonaj płatności za usługę i weź udział w szkoleniu.

Krok 4 REFUNDACJA

Po zrealizowanej usłudze zawnioskuj o refundację kosztów do Operatora.

Regulamin

Więcej o usługach rozwojowych KPT oraz Regulamin szkoleń TUTAJ.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Intersują Cię konkretne szkolenia? Skontaktuj się z nami:

e-mail: uslugirozwojowe@technopark.kielce.pl, tel.  +48 41 278 72 73, +48 41 278 72 24

Powrót