Witamy na portalu KPT

Społeczność KPT / Lokatorzy

Jesteś lokatorem? Zaloguj się

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

SABIKAR Sp. z o.o.

SABIKAR Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie doradztwa biznesowego dla przedsiębiorstw mające na celu optymalizację kosztów prowadzonej przez nie działalności gospodarczej.

Przede wszystkim koncentrujemy się na wsparciu firm w problematyce energetycznej  oraz elektrycznej.

 1. Wykonujemy audyty efektywności energetycznej m.in. w zakresie pozyskania środków na sfinansowanie prac termomodernizacyjnych.
 2. Analizujemy dobór parametrów w zakresie energii elektrycznej (m.in.. moc zamówiona, taryfa) poprzez wykonanie audytów dokumentacyjnych.
 3. Analizujemy strukturę zużycia energii pod kątem występującej mocy biernej oraz proponujemy rozwiązania w oparciu o odpowiednie baterie kondensatorów.
 4. Dobieramy oprawy LED dla nowych inwestycji lub proponujemy zamienniki już istniejącego oświetlenia tradycyjnego w oparciu o inwentaryzację mocy aktualnej i normy natężenia oświetlenia do konkretnej technologii.
 5. Wykonujemy projekty natężenia oświetlenia w oparciu o oprogramowanie Dialux sugerując oprawy LED o oczekiwanych parametrach świetlnych.
 6. Współpracujemy z producentami polskimi oraz dostawcą importowanego oświetlenia przemysłowego LED w oparciu o techniczne rozwiązania SAMSUNG i PHILIPS oraz na ich komponenty.
 7. Zapewniamy nadzór i realizację całego procesu inwestycyjnego.
 8. Zajmujemy się sprzedażą energii i gazu na zasadzie rekomendacji sprawdzonego i rzetelnego sprzedawcy.
Więcej

Schwarz Technology Poland Sp. z o.o.

Kompleskowa realizacja produkcji szerokiego asortymentu elementów metalowcyh z uwzględniem projektowania oraz doradztwa technicznego.

Nadrzędnym celem Schwarz Technology Poland Sp. z .o.o, jest dostarczanie kompleskowych usług spawania oraz montażu precyzyjnych elementów wykonanych ze stali zwykłej, nierdzewnej oraz aluminium.
Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001, spełniamy wymagania spawalnicze zgodnie z ISO 3834-2, uzyskaliśmy uprawnienia zgodnie z EN 15085-2 do spawania pojazdów oraz elmentów dla branży kolejowej.
Segmenty gospodarki, w których nasze produkty znajdują swoje zastosowanie to:

 • Branża kolejowa (EN 15085-2, poziom certyfikacji CL2),
 • Automotive,
 • Przemysł maszynowy, spożywczy,
 • Branża medyczna,
 • Energetyka,
 • Elektrotechnika,
 • Mechanika precyzyjna,
 • Hydraulika,
 • Przemysł lekki.
Więcej

SimpleOutsourcing.pl Tercz Kaleta Molęda Spółka jawna


SimpleOutsourcing.pl tworzy zespół młodych osób o kreatywnym sposobie myślenia.  Skutecznie łączymy innowacyjność z profesjonalizmem i doświadczeniem.
Świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe obejmujące działania rekrutacyjne, reklamowe, organizację eventów, doradztwo i szkolenia oraz rozwiązania internetowe. Usługi są skierowane dla firm, organizacji pozarządowych oraz instytucji, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.
Od początku działalności prowadzimy program eduABROAD, w ramach którego młodzi ludzie mogą zdobywać wykształcenie na prestiżowych zagranicznych uczelniach. Oferujemy bezpłatną pomoc w wyborze uczelni, kierunku oraz w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem zagranicznych uczelni w Polsce.


 • usługi rekrutacyjne skierowane do: szkół, uczelni wyższych, firm, organizacji pozarządowych oraz instytucji (krajowych oraz zagranicznych);
 • doradztwo i szkolenia - szkolenia "miękkie" oraz "twarde", doradztwo organizacyjne, szkolenia, opracowywanie dokumentów oraz doradztwo i kursy w zakresie BHP, nawiązywanie kontaktów w celu tworzenia przedsięwzięć partnerskich;
 • usługi reklamowe, events - usługi reklamowe, organizacja wydarzeń (events) dla firm i instytucji z kraju i za granicy, reprezentowanie klientów na targach edukacyjnych, spotkaniach i konferencjach;
 • rozwiązania internetowe - przygotowywanie kreacji i reklamy internetowej, pozycjonowanie serwisów www.

Więcej

Sourceful ICT

Jesteśmy międzynarodową firmą programistyczną bazującą na połączeniu rynku holenderskiego i polskiego. Wytwarzamy oprogramowanie na potrzebny własne oraz naszych klientów. Spółka istnieje od początku roku 2017, tworzą ją jednak najlepsi eksperci specjalizujący się w wytwarzaniu oprogramowania. Nasza wieloletnie doświadczenie w pracy z sektorami takimi jak: finance and insurance, media and retail pozwalają wykonywać wysokiej klasy oprogramowanie i realizować projekty dla najwiekszych firm w tej części świata takich jak: Accenture, ABN AMRO, Intertrust, Royal Bank of Scotland i wielu innych.

Więcej

Stepsystems Sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą inżynierską, oferującą od 2007 roku rozwią¬zania techniczne w zakresie ogrzewania i chłodzenia. Realizujemy wysokie wymagania klientów dotyczące parametrów i jakości powietrza w biurach, hotelach, centrach handlowych, sanatoriach, szpi¬talach, szkołach, budynkach sakralnych itp. Znamy i oferujemy wyspecjalizowane technologie chłodzenia dla przemysłu i energetyki.
STEPSYSTEMS jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę wiodącego na skalę europejską fińskiego producenta systemów chłodzenia, ogrzewania i klimatyzacji – firmy CHILLER Oy.
 
Jest także przedstawicielem firmy SAIFOR – czołowego producenta wyposażenia do datacenters. 
 
Oferujemy kompletne rozwiązania systemów ogrzewania i klimatyzacji oparte na powietrznych i gruntowych pompach ciepła o mocach od 10 kW do 450 kW. 
Oferujemy wsparcie w doborze urządzeń pomp ciepła i klimatyzacji w zależności od potrzeb klienta 
• prace projektowe lub konsultacje z projektantami instalacji sanitarnych,
• dostawy urządzeń na plac budowy
• wsparcie producenta podczas uruchamiania systemu,
• ciągły monitoring pracy urządzeń i ich serwisowanie
 
Oferujemy szafy rack, zabudowy kioskowe, rzędowe chłodnice wentylatorowe i rozwiązania dla ochrony urządzeń i pomieszczeń w centrach danych. Znacząco usprawniamy kontrolowanie i sterowanie centrami danych, zapewniając ochronę, oszczędność energii i efektywne chłodzenie. 
 
Współpracujemy z firmami doradczymi ułatwiającymi pozyskanie dofinansowania z Unii Europejskiej na cele termomodernizacji obiektów i ekologiczne źródła energii cieplnej.
 
Więcej

Stowarzyszenie Edukacja przez Internet


Stowarzyszenie Edukacja przez Internet jest dynamiczną organizacją pozarządową, którą tworzy zespół młodych osób o świeżym spojrzeniu na system kształcenia. Głównym celem organizacji jest propagowanie edukacji na odległość za pośrednictwem Internetu, czyli e-learningu. Stowarzyszenie rozwija oraz propaguje inicjatywy, postawy i działania sprzyjające rozwojowi i lepszemu wykorzystaniu nowych technologii oraz Internetu. Upowszechnianie idei społeczeństwa informacyjnego oraz rozwijanie i wspieranie inicjatyw mających na celu wszechstronny rozwój młodzieży towarzyszy zespołowi we wszystkich działaniach. Korzystając w swojej działalności ze środków europejskich oraz organizacji pozarządowych Stowarzyszenie zachowuje swoją niezależność i autonomię w realizacji swoich działań.

Podstawowa działalność organizacji, to przede wszystkim programy edukacyjne i szkoleniowe kierowane do młodzieży, nauczycieli, pracowników organizacji pozarządowych, firm, instytucji, przedsiębiorców itd.. Oferowane Programy  mają nie tylko charakter lokalny i krajowy, są to również inicjatywy o zasięgu europejskim. Stowarzyszenie prowadzi Inkubator Trzeciego Sektora w Kielcach i Łagowie.
Więcej

Studio Kolporpress

Firma z ponad 20 letnim stażem na rynku poligraficzno-reklamowym. Projektujemy oraz produkujemy materiały reklamowe w formie drukowanej i multimedialnej.

Posiadamy:
- własne studio graficzne (15 grafików do dyspozycji naszych Klientów)
- park maszynowy, pozwalający na produkcję dowolnej pozycji poligraficznej:
        - druk cyfrowy - pojedyncze wydruki cyfrowe
        - druk wielkoformatowy - wydruki solwentowe
        - druk offsetowy arkuszowy 
        - druk offsetowy rolowy
- powierzchnie magazynowe i usługowe, wykorzystywane do sesji zdjęciowych i filmowych

Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych, takich jak katalogi, foldery, ulotki, plakaty, kalendarze, segregatory itp.
Zapewniamy pełną obsługę w zakresie prac reklamowo-poligraficznych począwszy od projektu, po wykonanie finalnego produktu.

NIP 959 14 54 937

Więcej

Studio Projektowania Wnętrz STYLOWE ARANŻACJE

Studio Projektowania Wnętrz STYLOWE ARANŻACJE specjalizuje się w projektowaniu pięknych i funkcjonalnych wnętrz.

Śledzimy najnowsze trendy w branży wykończeniowej i dekoratorskiej, stosujemy ciekawe rozwiązania, podpowiadamy jak z charakterem urządzić mieszkanie, dom lub biuro. Pomagamy w doborze form aranżacji i elementów wyposażenia wnętrz, rozwiązaniach funkcjonalnych i technicznych.

Mamy bogatą wyobraźnię, głowę pełną pomysłów, smykałkę do łączenia kolorów i niesamowite wyczucie stylu.

Naszym celem jest zachwycić Klientów efektami naszej pracy w postaci spójnej, przemyślanej i eleganckiej przestrzeni.

Zajmujemy się projektowaniem i aranżacjami wnętrz prywatnych: kuchni, łazienek, salonów i pokoi oraz lokali usługowych jak biura, sklepy, kawiarnie, gabinety lekarskie i kosmetyczne.

Oferujemy:

- aranżacje pojedynczych pomieszczeń, metamorfozy wnętrz lub kompleksowy projekt domu, mieszkania

- realistyczne WIZUALIZACJE 3D

- projekty koncepcyjne

- funkcjonalne rozplanowanie wnętrza

- porady i konsultacje

Więcej

Kalendarz wydarzeń

123456789101112131415161718192021222324252627282930
 • NOVAREG Sp. z o.o.
 • Digital Engineering Solutions sp. z o.o.
 • Przedszkole Niepubliczne „Zygzak”
 • Medinice S.A.
 • Utech Technics Sp. z o.o.
 • LLENTAB sp. z o.o.
 • Land Art Park Sp. z o.o.
 • Pegasystems Software Limited
 • Pracownia projektowa WITO
 • IMA TECHNIK Sp. z o.o.
 • Podopharm Sp. z o.o.
 • Kamaprops
 • UNIVER Polska Sp. z o.o.
 • GrafikiOnline.pl Tomasz Kwiatkowski
 • Trevans Elektrotechnik
 • Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego
 • Net Media Broker
 • ALBIT Software sp. z o.o.
 • EkoEnergia Polska Sp. z o.o.
 • Zakład Aktywności Zawodowej
 • SABIKAR Sp. z o.o.
 • AQUA-MK sp. z o. o.
 • Brigade Electronics ( Polska ) Sp. z o.o.
 • Schwarz Technology Poland Sp. z o.o.
 • Tropem Przygody Sp. z o.o.
 • Piotrowski Software
 • Digital Beast Marketing
 • OptiBuy sp. z o.o.
 • GOMEX-DETAL B.Gołda ,G.Gołda Sp.J.
 • Digital Promotion
Rozwój Polski Wschodniej

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, Działanie 1.3. Wspieranie Innowacji.

Kielecki Park Technologiczny posiada
Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
wg normy PN-EN ISO 9001-2009

Copyright by Kielecki Park Technologiczny. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by LabDesign KPT, CMS by Producer