Społeczność KPT / Lokatorzy

Jesteś lokatorem? Zaloguj się

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

MICRON Sp. z o. o.

Spółka MICRON to jedna z najnowocześniejszych oraz najbardziej innowacyjnych firm w branży odśnieżania, utrzymania zieleni oraz sprzątania obiektów. Zasięg naszej oferty zapewnia nam miejsce w ścisłej czołówce firm na polskim rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy system pracy, który realizuje dwa fundamentalne wyzwania branży: wysoką wydajność przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.

MICRON Sp. z o. o. to nowoczesne podejście do obsługi obiektów oraz dbałość o ich użytkowników. Świadczymy usługi dla przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych z całej Polski, gwarantując im utrzymanie budynków w doskonałym stanie technicznym i nienagannym wyglądzie. Pełna obsługa wszystkich prac związanych z powierzoną nieruchomością to nie tylko organizacja pracowników oraz administracja - to również bieżące kontrole stanu technicznego, odśnieżanie przynależnych do obiektu terenów w okresie zimowym, opieka nad trawnikami, krzewami, drzewami w okresie letnim, zlecanie napraw uszkodzeń, dbanie o bezpieczeństwo i porządek, inwestycje związane z obiektem. Nasza firma może dla Państwa kompleksowo realizować wszystkie te usługi, jednocześnie dając właścicielowi nieruchomości pełną kontrolę nad pracami za sprawą najnowocześniejszych aplikacji zarządzania powierzonymi nieruchomościami online za pomocą komputera, tabletu, telefonu. Stawiamy na ciągły rozwój, wytyczanie nowych standardów oraz rosnącą liczbę Partnerów i firm współpracujących z nami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://www.micron.pl/

Więcej

Medinice S.A.

Medinice to polska firma powstała w celu poszukiwania i rozwijania innowacyjnych technologii z obszaru kardiologii, które pozwolą przyspieszyć i poprawić proces diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia. Medinice S.A. powstała by rozwijać nowe innowacyjne pomysły na produkty i usługi medyczne. Szerokie kwalifikacje zespołu pozwoliły nam opracować proces komercjalizacji wyrobów medycznych i minimalizacji ryzyk z tym związanych. W Medinice S.A. mamy świadomość unikalności każdego z rozwiązań i nasze podejście jest dostosowane indywidualnie do projektu. W realizacji projektu będziemy wspierali pomysłodawcę we wszystkich operacyjnych obszarach, nie związanych z procesem tworzenia wynalazku, tj.: opracowaniu prototypu, przeprowadzeniu badań przedklinicznych i klinicznych oraz innych zadań prowadzonych na co dzień.

Więcej

Motility Sp. z o.o.

Firma Motility świadczy usługi w zakresie: projektowanie produktów reklamowych i przygotowanie materiałów do druku różnego rodzaju katalogów, gazetek czy folderów, tworzy aplikacje mobilne i strony www.

Działalność wydawnicza, związana z produkcją filmów i nagrań video, doradztwo w zakresie oprogramowania i informatyki, reklamy i poligrafii.

Więcej