Witamy na portalu KPT

Społeczność KPT / Lokatorzy

Jesteś lokatorem? Zaloguj się

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

A-U Distribution Poland sp. z o.o.

 

Jesteśmy firmą handlową, oferującą produkty powszechnego użytku domowego - głównie Telewizory i drobne AGD. Działalność rozpoczęliśmy w 2010, ale dynamiczny rozwój nastąpił w 2013 roku. Każdego roku odnotowywaliśmy wzrost sprzedaży, co w 2017 roku zostaliśmy docenieni przez niezależny ranking PULSU BIZNESU i zajęliśmy I. miejsce w rankingu GAZELE BIZNESU w województwie Świętokrzyskim.

Firma zajmuje się handlem hurtowym elektroniką użytkową, RTV, AGD, GSM, FOTO. Dzięki rozległym kontaktom w Unii Europejskiej skutecznie negocjujemy ceny i dostarczamy towar do naszych Klientów w atrakcyjnych cenach.

Więcej

AE Steel Sp. z o.o.

AE Steel to start up high tech założony w celu rozwoju technologii emisji akustycznej (AT). Prace te są kontynuacją badań prowadzonych w wiodących polskich ośrodkach naukowych takich jak Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk oraz Politechniki Śląskiej a także zagranicznych – Politecnico di Milano. Celem AE Steel jest opracowanie rozwiązań wykorzystujących AT maksymalnie obniżających koszty związane z eksploatacją infrastruktury w przemyśle i jednocześnie pozwalających na redukcję ryzyk technicznych.

Beneficjent programu 1.1.2. Rozwój startupów w Polsce Wschodniej finansowanego przez PARP. Firma w 2019 roku została laureatem konkursu PowerUP! edycji krajowej oraz IndustryLab II. Firma wykonuje badania diagnostyczne konstrukcji stalowych, zwłaszcza w sektorze Oil&Gas. W szczególności zbiorników magazynowych, ciśnieniowych, gazociągów oraz transformatorów olejowych.

Więcej

AI FORCE 1 Sp. z o.o.

Firma AI FORCE 1 powstała w 2016 r. w ramach projektu Platformy Startowe TechnoparkBiznesHub przy Kieleckim Parku Technologicznym. Otrzymała dofinansowanie z PARP w ramach PO PW, poddziałanie 1.1.2 Rozwój Startupów w Polsce Wschodniej.

AI FORCE 1 wdraża narzędzia wykorzystujące sztuczną inteligencję w firmach oraz instytucjach rządowych. Jesteśmy dostawcą m.in. technologii do tworzenia Chatbotów wykorzystujących przetwarzanie języka naturalnego (ang. Natural Language Processing) oraz sztuczną inteligencję (Artificial Intelligence) do automatyzacji obsługi Klienta. Prowadzimy analizy zbiorów danych, projektujemy dedykowane sieci neuronowe oraz szkolimy na podstawie praktycznej wiedzy na temat AI. AIF1 oferuje rozwiązania dla branży m.in. fin-tech, produkcyjnych czy kancelarii prawnych.

Więcej

ALBIT Software sp. z o.o.

Albit Software Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarze IT, świadczącą usługi zarówno dla firm i instytucji sektora publicznego jak również dla sektora prywatnego.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie współpracy z naszymi klientami pozwoliło nam stworzyć zespół niekwestionowanych ekspertów, doradców i specjalistów w zakresie świadczonych przez nas usług.

Przystępując do realizacji poszczególnych projektów, koncentrujemy się przede wszystkim na potrzebach naszych klientów, tak aby dostarczane rozwiązania, w pełni spełniały ich oczekiwania.

Trafność wyboru przyjętego przez nas modelu współpracy potwierdzają referencje naszych klientów, a także status wieloletniego partnera biznesowego jednostek budżetowych. Dzięki doskonałej znajomości specyfiki i wymagań organizacji sektora publicznego, przeprowadziliśmy szereg wdrożeń. A nasze innowacyjne autorskie rozwiązania zostały wdrożone m.in. w jednostkach wymiaru sprawiedliwości na terenie całego kraju.

Główne obszary działalności firmy obejmują m.in.:

 • projektowanie i tworzenie innowacyjnych i dedykowanych rozwiązań informatycznych,
 • wdrożenia i rozwój oprogramowania,
 • serwis i utrzymanie - pomoc zdalna lub stanowiskowa,
 • szkolenia i warsztaty,
 • analizy, doradztwo i audyt informatyczny.
Więcej

AQUA-MK sp. z o. o.

Spółka specjalizuje się w branży ochrony środowiska - infrastruktura i oczyszczanie ścieków - oraz w budownictwie energooszczędnym - pasywnym.

Celem firmy jest zapewnienie klientom rzetelnego, systemowego wsparcia w procesie pozyskiwania środków z UE na wszystkich etapach przedsięwzięcia, od planowania podstawowych założeń, po końcowe rozliczenie projektu.

Więcej

AQUATECH S.A.

AQUATECH jest nowoczesną i najszybciej rozwijającą się firmą w sektorze ochrony środowiska. Priorytetem dla spółki jest tworzenie produktów i rozwiązań przyjaznych środowisku i klientowi.Wszystkie produkty są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi, a co za tym idzie posiadają oznakowanie CE. Filar firmy stanowią pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu biologicznych oczyszczalni ścieków. Wychodząc na przeciw potrzebom klienta i rynku proponujemy Państwu szeroki wachlarz produktów:  

 • przydomowe oczyszczalnie ścieków,   
 • kontenerowe oczyszczalnie ścieków,
 • studnie kanalizacyjne,
 • przepompownie,
 • separatory,
 • studnie chłonne,
 • zbiorniki.
Więcej

ActivTek

Firma ActivTek jest producentem i dystrybutorem innowacyjnych urządzeń do uzdatniania powietrza, bazujących na jedynej na świecie Aktywnej Technologii - RCI.
Produkty firmy doskonale chronią przed zagrożeniami mikrobiologicznymi oraz eliminują nieprzyjemne zapachy, dlatego stosowane są na całym świecie, wszędzie tam, gdzie jakość powietrza stanowi kwestię priorytetową. Dzięki technologii RCI zła jakość powietrza przestaje być problemem czego dowodem jest nagroda Produkt roku 2011 przyznana przez Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego oraz certyfikaty Green Building Council i Polish Green Building Council.
Produkty firmy charakteryzuje wysoka jakość, trwałość, oraz niezawodność użytkowania. Zostały przebadane przez światowe oraz polskie instytucje i organizacje. Realizujemy projekty na terenie całego kraju oraz posiadamy bardzo bogatą listę referencyjną wykonanych instalacji.


NIP 657-285-80-98
Regon 260390590
KRS 0000370488

Więcej

Akademia MUAY THAI KIELCE

Muay Thai to sport pełen magii, religii, wspaniałej tradycji, obrzędów a przede wszystkim szacunku i pokory. To możliwość poznania własnych granic i lęków. Świetne narzędzie do zgłębienia umiejętności zarówno fizycznych jak i psychicznych.

 

Akademia Muay Thai Kielce za cel stawia sobie profesjonalizm w działaniu na każdym etapie swojej działalności. Doświadczeni, utytułowani trenerzy. Międzynarodowa certyfikacja. Profesjonalna obsługa uczestników zajęć. Nowa jakość w sportach walki w regionie świętokrzyskim. Brzmi zbyt pięknie? Tym bardziej warto sprawdzić na własnej skórze.

 
Wspieramy zarówno młodych, utalentowanych sportowców jak i tych, którzy na treningach szukają sposobu na zdobycie pewności siebie. Odreagowania stresu.

 

Muay Thai to coś więcej niż sport. To styl i umiejętność życia według innych reguł. Prawdziwa kuźnia charakteru.

 

Dołącz do nas i sprawdź czy mamy rację!

Więcej

Amodeus Sp. z o.o.

Oferujemy paletę usług i rozwiązań wspierających biznes. Nasza oferta to proste, komplementarne i skuteczne rozwiązania z zakresu outsourcingu bezpieczeństwa, które wspierają naszych Klientów, przy jednoczesnej efektywnej minimalizacji kosztów. Szeroko rozumiane bezpieczeństwo pełni w tym przypadku funkcję wspomagającą, ale w wielu przypadkach decydującą również o sukcesie lub porażce, o zysku lub stracie i wreszcie o rozwoju bądź upadku danego przedsiębiorcy.

Strategicznymi obszarami naszego działania są analizy bezpieczeństwa firm i instytucji, zarządzanie bezpieczeństwem wewnętrznym, wywiad gospodarczy oraz techniki kontr inwigilacyjne ( „wykrywanie podsłuchów”), transporty i szkolenia specjalistyczne a także ochrona osobista typu VIP. Ponadto specjalizujemy się w projektowaniu zaawansowanych technicznych systemów bezpieczeństwa a także oferujemy zarządzanie projektami związanymi z ich budową i wdrożeniem. Nasze usługi kierujemy do Przedsiębiorców, których działalność  wymaga stałej lub jednorazowej analizy zagrożeń oraz przygotowania rozwiązań systemowych wspierających stabilność  prowadzonego biznesu, a tym samym redukcję potencjalnych strat. Fundamentami naszej firmy są specjaliści z zakresu  ochrony i bezpieczeństwa, którzy swoje wieloletnie doświadczenie zdobywali jako operatorzy jednostek specjalnych (GROM, JWK, BOR)  i policji (BOA). Współpracujemy z instruktorami rządowych ośrodków szkoleniowych, agencjami detektywistycznymi, kancelariami prawnymi oraz firmami konsultingowymi. 

Więcej

Autenta Sp. z o.o.

Autenta to agencja marketingowa i reklamowa oraz studio graficzne z centrum gór świętokrzyskich.

 
 
Więcej

ape - Alternatywny Projekt Patrycja Biernacka

Alternatywny Projekt powstał z uwielbienia dla tego co unikatowe. Dzięki kreatywności, dobremu warsztatowi, kierunkowemu wykształceniu i doświadczeniu urzeczywistniamy nasze pomysły i udowadniamy, że zawsze można zrobić coś inaczej. Jesteśmy wielozadaniowi, otwarci na nowe pomysły i nie boimy się wyzwań. Śmiało możesz nam powierzyć swoje projekty, my sprawimy, że staną się cieszącymi Twoje oko przedmiotami. Nasza praca sprawia nam ogromną radość i satysfakcję. Nieważne czy potrzebujesz czegoś dla siebie, materiałów dla swojej firmy czy prezentu dla bliskiej osoby. Powierzając projekt nam, możesz być pewny, że trafił w dobre ręce.

Alternatywny Projekt jest firmą działająca w branży usługowej oraz zajmującą się wzornictwem przemysłowym. Realizujemy usługi w zakresie projektowania, cięcia i grawerowania różnego rodzaju materiałów. Posiadamy ploter laserowy CO2 dzięki, któremu możemy ciąć materiały począwszy od papieru i tektury, przez korek i sklejkę, aż po tworzywa sztuczne. Wykonujemy grawery (także w kolorze) również na szkle, metalu i ceramice. Współpracujemy zarówno z firmami, dla których tworzymy serie produktów jak i z klientami indywidualnymi, projektując i wytwarzając unikatowe przedmioty. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją przedmiotów znanych z codziennego użytkowania w alternatywnym wydaniu. Proponujemy wiele unikatowych rozwiązań w zakresie materiałów marketingowych, dekoracyjnych, biżuterii oraz małych form meblarskich. Nasze produkty wykonywane są nieoczywistych materiałów i ich połączeń.

Więcej

Kalendarz wydarzeń

123456789101112131415161718192021222324252627282930
 • Domat Consulting
 • Mastertherm Polska Sp. z o.o.
 • THANKS
 • GNS Systemy Informatyczne
 • Kamaprops
 • Tropextrakt Polska Sp. z o.o.
 • Transition Technologies S.A.
 • Studio Projektowania Wnętrz STYLOWE ARANŻACJE
 • CABIOMEDE Sp. z o.o.
 • LYOFOOD Sp. z o.o.
 • ape - Alternatywny Projekt Patrycja Biernacka
 • Podopharm Sp. z o.o.
 • VOL-CAT Urszula Gadowska
 • SABIKAR Sp. z o.o.
 • CoSurfing.net Sp. z o.o.
 • Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego
 • Exentis Sp. z o.o.
 • ELEVEN GROUP, Portal dokasacji.pl
 • Studio Kolporpress
 • AQUATECH S.A.
 • ALBIT Software sp. z o.o.
 • Navimatik Sp. z o.o.
 • Piotrowski Software
 • KOWENT ERGO Sp. z o.o.
 • GOMEX-DETAL B.Gołda ,G.Gołda Sp.J.
 • Zakład Aktywności Zawodowej
 • GrafikiOnline.pl Tomasz Kwiatkowski
 • LINCOR SOFTWARE POLSKA Sp. z o.o.
 • BBV Komponenty
 • Land Art Park Sp. z o.o.
Rozwój Polski Wschodniej

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, Działanie 1.3. Wspieranie Innowacji.

Kielecki Park Technologiczny posiada
Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
wg normy PN-EN ISO 9001-2009

Copyright by Kielecki Park Technologiczny. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by LabDesign KPT, CMS by Producer