Lokatorzy

Lokatorzy KPT to przede wszystkim zespół dobrze funkcjonujących przedsiębiorstw, oferujących szeroką gamę usług. Sprawdź co mogą dla Ciebie zrobić. Poszukaj firmy w spisie alfabetycznym lub skorzystaj z wyszukiwarki branżowej.

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

4IT Sebastian Gruszka

4IT od kilku lat jest integratorem automatyki, instalatorem systemów w domach klientów indywidualnych- Smart Home, systemów SCADA oraz dostawcą automatyki znajdującej zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Łączymy automatykę z rozwiązaniami w chmurze IT w myśl przemysłu 4.0 Wchodząc naprzeciw potrzebom firm przemysłowych posiadamy szeroką ofertę z zakresu usług i sterowników automatyki, panelów HMI, która skierowana jest przede wszystkim do wymagających profesjonalistów szukających kompromisu pomiędzy najlepszą jakością a ceną.

Współpracujemy z firmami przemysłowymi, oraz klientami indywidualnymi w zakresie automatyki przemysłowej i budynkowej tzw. Smart home dzięki czemu możemy łączyć urządzenia z chmurą internetową.

Więcej

AE Steel Sp. z o.o.

AE Steel to start up high tech założony w celu rozwoju technologii emisji akustycznej (AT). Prace te są kontynuacją badań prowadzonych w wiodących polskich ośrodkach naukowych takich jak Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk oraz Politechniki Śląskiej a także zagranicznych – Politecnico di Milano. Celem AE Steel jest opracowanie rozwiązań wykorzystujących AT maksymalnie obniżających koszty związane z eksploatacją infrastruktury w przemyśle i jednocześnie pozwalających na redukcję ryzyk technicznych.

Beneficjent programu 1.1.2. Rozwój startupów w Polsce Wschodniej finansowanego przez PARP. Firma w 2019 roku została laureatem konkursu PowerUP! edycji krajowej oraz IndustryLab II. Firma wykonuje badania diagnostyczne konstrukcji stalowych, zwłaszcza w sektorze Oil&Gas. W szczególności zbiorników magazynowych, ciśnieniowych, gazociągów oraz transformatorów olejowych.

Więcej

AI FORCE 1 Sp. z o.o.

Firma AI FORCE 1 powstała w 2016 r. w ramach projektu Platformy Startowe TechnoparkBiznesHub przy Kieleckim Parku Technologicznym. Otrzymała dofinansowanie z PARP w ramach PO PW, poddziałanie 1.1.2 Rozwój Startupów w Polsce Wschodniej.

AI FORCE 1 wdraża narzędzia wykorzystujące sztuczną inteligencję w firmach oraz instytucjach rządowych. Jesteśmy dostawcą m.in. technologii do tworzenia Chatbotów wykorzystujących przetwarzanie języka naturalnego (ang. Natural Language Processing) oraz sztuczną inteligencję (Artificial Intelligence) do automatyzacji obsługi Klienta. Prowadzimy analizy zbiorów danych, projektujemy dedykowane sieci neuronowe oraz szkolimy na podstawie praktycznej wiedzy na temat AI. AIF1 oferuje rozwiązania dla branży m.in. fin-tech, produkcyjnych czy kancelarii prawnych.

Więcej

ALBIT Software sp. z o.o.

Albit Software Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarze IT, świadczącą usługi zarówno dla firm i instytucji sektora publicznego jak również dla sektora prywatnego.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie współpracy z naszymi klientami pozwoliło nam stworzyć zespół niekwestionowanych ekspertów, doradców i specjalistów w zakresie świadczonych przez nas usług.

Przystępując do realizacji poszczególnych projektów, koncentrujemy się przede wszystkim na potrzebach naszych klientów, tak aby dostarczane rozwiązania, w pełni spełniały ich oczekiwania.

Trafność wyboru przyjętego przez nas modelu współpracy potwierdzają referencje naszych klientów, a także status wieloletniego partnera biznesowego jednostek budżetowych. Dzięki doskonałej znajomości specyfiki i wymagań organizacji sektora publicznego, przeprowadziliśmy szereg wdrożeń. A nasze innowacyjne autorskie rozwiązania zostały wdrożone m.in. w jednostkach wymiaru sprawiedliwości na terenie całego kraju.

Główne obszary działalności firmy obejmują m.in.:

 • projektowanie i tworzenie innowacyjnych i dedykowanych rozwiązań informatycznych,
 • wdrożenia i rozwój oprogramowania,
 • serwis i utrzymanie - pomoc zdalna lub stanowiskowa,
 • szkolenia i warsztaty,
 • analizy, doradztwo i audyt informatyczny.
Więcej

AQUATECH S.A.

AQUATECH jest nowoczesną i najszybciej rozwijającą się firmą w sektorze ochrony środowiska. Priorytetem dla spółki jest tworzenie produktów i rozwiązań przyjaznych środowisku i klientowi.Wszystkie produkty są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi, a co za tym idzie posiadają oznakowanie CE. Filar firmy stanowią pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu biologicznych oczyszczalni ścieków. Wychodząc na przeciw potrzebom klienta i rynku proponujemy Państwu szeroki wachlarz produktów:  

 • przydomowe oczyszczalnie ścieków,   
 • kontenerowe oczyszczalnie ścieków,
 • studnie kanalizacyjne,
 • przepompownie,
 • separatory,
 • studnie chłonne,
 • zbiorniki.
Więcej

ActivTek

Firma ActivTek jest producentem i dystrybutorem innowacyjnych urządzeń do uzdatniania powietrza, bazujących na jedynej na świecie Aktywnej Technologii - RCI.
Produkty firmy doskonale chronią przed zagrożeniami mikrobiologicznymi oraz eliminują nieprzyjemne zapachy, dlatego stosowane są na całym świecie, wszędzie tam, gdzie jakość powietrza stanowi kwestię priorytetową. Dzięki technologii RCI zła jakość powietrza przestaje być problemem czego dowodem jest nagroda Produkt roku 2011 przyznana przez Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego oraz certyfikaty Green Building Council i Polish Green Building Council.
Produkty firmy charakteryzuje wysoka jakość, trwałość, oraz niezawodność użytkowania. Zostały przebadane przez światowe oraz polskie instytucje i organizacje. Realizujemy projekty na terenie całego kraju oraz posiadamy bardzo bogatą listę referencyjną wykonanych instalacji.


NIP 657-285-80-98
Regon 260390590
KRS 0000370488

Więcej

Akademia MUAY THAI KIELCE

Muay Thai to sport pełen magii, religii, wspaniałej tradycji, obrzędów a przede wszystkim szacunku i pokory. To możliwość poznania własnych granic i lęków. Świetne narzędzie do zgłębienia umiejętności zarówno fizycznych jak i psychicznych.

 

Akademia Muay Thai Kielce za cel stawia sobie profesjonalizm w działaniu na każdym etapie swojej działalności. Doświadczeni, utytułowani trenerzy. Międzynarodowa certyfikacja. Profesjonalna obsługa uczestników zajęć. Nowa jakość w sportach walki w regionie świętokrzyskim. Brzmi zbyt pięknie? Tym bardziej warto sprawdzić na własnej skórze.

 
Wspieramy zarówno młodych, utalentowanych sportowców jak i tych, którzy na treningach szukają sposobu na zdobycie pewności siebie. Odreagowania stresu.

 

Muay Thai to coś więcej niż sport. To styl i umiejętność życia według innych reguł. Prawdziwa kuźnia charakteru.

 

Dołącz do nas i sprawdź czy mamy rację!

Więcej

Altar Sp. z o.o.

Cenimy uczciwe podejście do Klienta i jego potrzeb biznesowych. Współpracując z nami możesz być pewien, że nie sprzedamy Ci nic ponad to, czego rzeczywiście potrzebujesz. Różnorodność doświadczeń i umiejętności naszych pracowników to gwarancja, że dotrzymamy też kroku w planach rozwoju Twojej firmy oraz zapewnimy wsparcie. Bycie blisko Klienta to nie frazes, a potrzeba, którą profesjonalnie realizujemy jako dostawca, doradca i partner biznesowy. Dla nas nie ma problemów, są tylko wyzwania.

Jesteśmy obecni na rynku dostawców rozwiązań informatycznych od ponad dwudziestu pięciu lat. Swoje rozwiązania wdrażamy zarówno u dużych, jak i mniejszych Klientów z różnych branży oraz w sektorze public (urzędy, instytucje). Nie boimy się wyzwań. Realizujemy również trudne, interdyscyplinarne projekty. Nasz zespół tworzy blisko 90 osób.

Jesteśmy dostawcą swoich autorskich rozwiązań informatycznych.
Nasze kompetencje koncentrujemy na 3 obszarach:

 1. Wielokanałowa obsługa klienta (system contact center).
 2. Obsługa rozliczeń abonenckich przez operatorów usług multimedialnych i ISP.
 3. Elektroniczny obieg dokumentów i workflow.
Więcej

Amodeus Sp. z o.o.

Na bazie wieloletniego doświadczenia projektujemy i dostarczamy nowoczesne, skuteczne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa osób i mienia przy jednoczesnej efektywnej minimalizacji kosztów ochrony.

Począwszy od analizy zagrożeń obiektu projektujemy zintegrowany system
bezpieczeństwa z naciskiem na jego skuteczność, wydajność i redukcję kosztów. Opieramy nasze usługi o najnowocześniejsze technologie inteligentnej analityki obrazu (AI), specjalizujemy się w projektowaniu zaawansowanych technicznych systemów bezpieczeństwa opartych o sztuczną inteligencję.

Zarządzamy projektami związanymi z ich budową i wdrożeniem a także świadczymy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

W ramach kompleksowej oferty świadczymy usługi ochrony fizycznej obiektów oraz
osób kategorii V.I.P. Dysponujemy ośrodkiem szkoleniowym, którego specjaliści niejednokrotnie swoje wieloletnie doświadczenie zdobywali w instytucjach państwowych zajmujących się zwalczaniem przestępczości pospolitej i zorganizowanej.

Jesteśmy członkami stowarzyszeń i związków branżowych w kraju i za granicą.
Posiadamy Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NCAGE (NATO Commercial and Government Entity). Nasze usługi dodatkowo zabezpieczamy odpowiednimi gwarancjami ubezpieczeniowymi.

Więcej

Asekuracja Online

 • Branża:

Asekuracja Online to firma technologiczna, działająca w obszarze ubezpieczeń. Jest to nowa struktura, powołana przez doświadczonych menadżerów i ekspertów branży ubezpieczeniowej, w celu realizacji innowacyjnych projektów technologicznych w obszarze insurtech.

Firma chce oferować klientom dopasowane produkty, z których mogą korzystać w każdym miejscu oraz czasie, dzięki wykorzystaniu aplikacji webowych oraz mobilnych. Stawia na szybkość, prostotę oraz wysoką jakość oferty.

Współpracuje na co dzień z niemal wszystkimi działającymi na polskim rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi, oferując klientom najlepsze produkty ubezpieczeniowe. Połączenie bogatych relacji z wiedzą i doświadczeniem stanowi o sile naszej firmy.
Firma zakłada dotarcie do klientów przede wszystkim poprzez partnerów sprzedażowych, takich jak agencje ubezpieczeniowe, agencje pracy, agencje pośrednictwa pracy czy uczelnie. Planuje intensywne działania sprzedażowe związane z pozyskiwaniem nowych partnerów. W związku z tym niezbędne staje się rozwiązanie informatyczne do zarządzania sprzedażą oraz rozliczaniem partnerów. Na rynku brakuje skutecznego systemu spełniającego potrzeby partnerów firmy, zwłaszcza z punktu widzenia automatyzacji rozliczeń oraz customer service.

Chce rozwijać własne technologie, docierając do nowych grup klientów oraz usprawniając poziom ich obsługi. Szuka rozwiązań, które pozwolą zwiększyć customer experience oraz usprawnić procesy sprzedażowe w firmie, przede wszystkim z punktu widzenia partnerów sprzedażowych.

Więcej

BBV Komponenty

Firma BBV Komponenty zajmuje się sprzedażą części zamiennych do silników CUMMINS , a także świadczy kompleksową usługę outsourcingową w branży motoryzacja – pojazdy użytkowe.

W segmencie pojazdy użytkowe oferta sprzedaży obejmuje podzespoły i komponenty do wszystkich typów autobusów, a także części zamienne do tramwajów, samochodów ciężarowych i pojazdów specjalistycznych.

W szczególności oferujemy ;

-  ogrzewania wodne WEBASTO, EBERSPRACHER, PEDRO SANZ -  produkty oryginalne i zamienniki

-  modulatory i czujniki systemów EBS, ABS – WABCO, KNORR  -   produkty oryginalne i zamienniki

-  siłowniki i zawory hamulcowe  WABCO, KNORR –  produkty oryginalne i zamienniki

 - wahacze, drążki wahaczy zestawy naprawcze drążków VOITH, LEMFORDER, ZF - produkty oryginalne i zamienniki

Więcej

BIZNESKONKRET Sp. z o.o.

Firma zajmuje się wsparciem biznesu w procesie pozyskiwania zleceń.
Udostępniamy platformę internetową na której agregowane są informacje o zamówieniach publicznych do 130 tysięcy złotych netto.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą analityczną, naszą specjalizacją jest wsparcie biznesu. Analizujemy i dostarczamy informacje o zamówieniach  publicznych wyłączonych ze stosowania ustawy  Prawo Zamówień  Publicznych. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do sektora małych i średnich firm które nie startują w postępowaniach przetargowych prowadzonych w oparciu o ustawę o zamówieniach publicznych. Oferujemy 30 dniowy dostęp do aktualnych zmówień do 130 tysięcy netto przez co przedsiębiorca nie jest związany długoterminową umową. Po wygaśnięciu subskrypcji nie jest ona automatycznie przedłużana.

Więcej

Brigade Electronics ( Polska ) Sp. z o.o.

Brigade zadebiutowało w produkcji kamerowych systemów monitorowania w roku 1976, kiedy to zaprezentowaliśmy pierwszy system wspomagania cofania w Europie. Od tego czasu wprowadzamy coraz to nowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie, rozszerzając ofertę o produkty wspomagające widoczność oraz wykrywające osoby znajdujące się w martwych strefach wokół pojazdu.

Naszą pasją jest wspomaganie bezpieczeństwa transportu drogowego, pomoc w zapobieganiu kolizjom, a tym samym ratowanie ludzkiego życia. Nasze 40-letnie doświadczenie w tej dziedzinie pomoże dokonać właściwego wyboru w kwestii produktów zwiększających bezpieczeństwo w pojazdach i maszynach. każdemu klientowi.

Oferta dotyczy systemów poprawiających bezpieczeństwo aktywnych i pasywnych w postaci:
- kamery z monitorami w 100% eliminująe martwe strefy;
- czujniki ultradźwiękowe wykrywające pieszych, rowerzystów i innne pojazdy przed skręcaniem lub zmianą pasa ruchu,a także manewrowania lub parkowania;
- radary cofania dla skomplikowanych pojazdow i bardzo trudnych warunków pracy ( np. kamieniołomy );
- systemy rejestracji zdarzeń za posrednictwem kamer, a nawet podglądu on-line z podaniem preecyzyjnego polożenia;
- alarmy cofania ostrzegające pieszych przed zbliżającym się zagrożeniem;
- alarmy dla pojazdow poruszających się w zatłoczonych miejscach sygnalizacją w postaci np.<<Uwaga! Pojazd skręca w prawo!>>

Więcej

CABIOMEDE Sp. z o.o.

CABIOMEDE jest firmą, której celem jest dostarczenie klientom z sektora MŚP dostępu do zaawansowanych i nowoczesnych usług badawczo rozwojowych w formie outsourcingu działu R&D w konwencji „na żądanie”. Dzięki połączeniu specjalistycznego oprogramowania i doświadczonej kadry specjalistów, CABIOMEDE zapewni klientom możliwość wykorzystania najnowszych technologii, które z uwagi na wysokie bariery wejścia, są dla wielu mniejszych firm niedostępne, nieopłacalne lub zbyt czasochłonne. Kolejnym z kluczowych wartości firmy jest kanał świadczenia usług. CABIOMEDE stworzyło innowacyjną platformę do komunikacji z klientem. Umożliwi ona znaczną oszczędność czasu i ułatwi procedury realizacji projektów. CABIOMEDE świadczy swe usługi firmom sektora MŚP z branży inżynierii biomedycznej: producentom implantów, sprzętu szpitalnego, rehabilitacyjnego i sportowego oraz firmom niezwiązanym z branża medyczną.

 

Więcej

CODERHINO

Agencja interaktywna CODERHINO zajmuje się przede wszystkim obsługą klientów biznesowych w zakresie stron, sklepów i innych aplikacji internetowych oraz identyfikacji wizualnej.

Zajmujemy się głównie tworzeniem dedykowanych rozwiązań skupionych wokół platformy WordPress / WooCommerce. W tychże systemach realizujemy także strony i sklepy internetowe. Dla bardziej wymagających klientów jesteśmy w stanie przygotować dedykowane aplikacje internetowe.

Więcej

Centrum Badań i Certyfikacji Sp. z o. o.

 

Centrum Badań i Certyfikacji Sp. z o. o. prowadzi laboratoryjne badania materiałów budowlanych tj.  badania rur prefabrykowanych, żywicznych powłok renowacyjnych (CIPP) oraz betonu i zapraw mineralnych.


Laboratorium CBiC oferuje swoje usługi w zakresie badań:

 • sztywności obwodowej rur z tworzyw sztucznych (rękaw i rura),
 • szczelności wykładzin renowacyjnych,
 • wytrzymałości na ściskanie rur kamionkowych i betonowych,
 • wytrzymałości na ściskanie zapraw i betonów,
 • nasiąkliwości i mrozoodporności.
Więcej

CreoConcept

 

Firma CreoConcept zajmuje się dostawą i montażem aluminiowo - szklanych ścianek działowych, służących do podziału powierzchni biurowej. Firma realizowała wiele pasjonujących projektów, dostarczając produkty o najwyższej estetyce, wysokim poziomie akustyki i adekwatnej jakości: wymienione wyznaczniki stanowią istotne cechy produktów CreoConcept, które dają poczucie komfortu i podnoszą efektywność pracy użytkowników biur.

Na rynku przestawnych ścianek działowych systemy oferowane przez CreoConcept zwracają uwagę ze względu na prosty i nowoczesny design. Łatwy montaż, modułowość i atrakcyjna cena przyczyniają się do optymalizacji biurowej powierzchni typu open space. Dzięki szerokim możliwościom konfiguracji ścianki pozwalają dostosować powierzchnię do potrzeb środowiska biurowego. Systemy CreoConcept cechują się doskonałą izolacją akustyczną (do Rw 47dB certyfikat ITB) oraz możliwością dopasowania do wysokich pomieszczeń. Firma oferuje również systemy przeciwpożarowe, które pozwalają wykonywać różnorodne elementy zabudowy, pozwalające zorganizować w budynkach tzw. strefy pożarowe, zapewniające klasę ogniochronności mieszczącą się w klasach od EI15 do EI 120. Godnym uwagi jest także system przesuwnych ścian działowych oferowanych przez CreoConcept, bo umożliwia szybki podział pomieszczeń zgodnie z potrzebami oraz zwiększa funkcjonalność powierzchni biurowych.

Więcej

Dary Flory

Firma Dary Flory zajmuje się rozwojem i produkcją roślinnych alternatyw mięsa.

Różnorodna oferta zawiera zamienniki mięsa mielonego i dania gotowe w

różnych wersjach. Roślinne Dary Flory można traktować dokładnie jak

mięso: nadają się do smażenia, pieczenia, gotowania, zamrożenia. Są

odpowiednie nie tylko dla wegan, ale również dla osób które chcą

ograniczyć spożywanie mięsa. Firma  kontroluje cały proces produkcji: od

surowca, przez tworzenie produktu, po opakowanie. Wszystkie surowce,

półprodukty i produkty są pozyskiwane wyłącznie od sprawdzonych

dostawców, którzy spełniają najwyższe normy jakości. Produkty nie

zawierają konserwantów, sztucznych barwników, GMO.

Ważnym elementem działania firmy jest również edukacja na temat

prozdrowotnych korzyści diety roślinnej.

Więcej

Didactix IT Sp. z o. o.

Didactix to marka, która łączy doświadczenie w edukacji i rehabilitacji
z nowoczesną technologią. Jako jedni z pierwszych podjęliśmy się opracowania własnych rozwiązań z zakresu dydaktyki cyfrowej i rehabilitacji cyfrowej. Połączyliśmy zespoły wybitnych ekspertów, dydaktyków, terapeutów wraz z zespołem specjalistów IT, tworząc interaktywną podłogę FlySky. Nasze aplikacje i gry to propozycje szyte na miarę Waszych oczekiwań!

Więcej

Digital Engineering Solutions sp. z o.o.

DES sp. z o.o. zajmuje się rozwojem wizyjnych cyfrowych metod monitoringu konstrukcji /Visual Based Monitoring/ budowlanych, w tym szczególnie mostów, wiaduktów i estakad a także cyfrowych technologii inżynierskich /digital engineering/, zwłaszcza dla cyfrowego zarządzania aktywami /digital asset management/.

Strategia rozwoju zakłada wdrażanie naszych rozwiązań na globalnych rynkach głównie w oparciu o polską myśl techniczną lecz jednoczenie budujemy zespół ekspertów  z całego świata. Naszym celem są najważniejsze aktywa w skali świata z rynku infrastruktury komunikacyjnej, energetyki czy przemysłu oil & gas.

Więcej

Domat Consulting

Domat Consulting to młoda i nowoczesna firma, posiadająca bogate doświadczenie w doradztwie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Pomagamy firmom bez względu na branżę, w której funkcjonują, jednak cechujemy się wysoką specjalizacją w gospodarce odpadami, ochronie środowiska oraz energetyce rozproszonej. 

Stanowimy zgrany, profesjonalny i ambitny zespół, którego głównym celem jest jak najsprawniejsza i jak najbardziej opłacalna dla klienta, indywidualnie formowana pomoc. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość. Każde nasze działanie jest wynikiem sumiennej i pełnej analizy. Nie wykonujemy przypadkowych ruchów. Ta zasada pozwala nam na zagwarantowanie zadowolenia naszych klientów.

Więcej

ELBRON Michał Frankiewicz

Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, a także audytów energetycznych i świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

Więcej

ENKO Norbert Kozubek

Firma ENKO Norbert Kozubek działa w branży IT i geoinformatycznej od 2010. Specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie Systemów Informacji Geograficznej (GIS). Swoją uwagę koncentruje na wykorzystywaniu narzędzi GIS w zarządzaniu obszarami metropolitalnymi i rolniczymi. Bazując na wiedzy i doświadczeniu nabytym w czasie współpracy z największymi przedsiębiorstwami geodezyjnymi i telekomunikacyjnymi w kraju, firma uczestniczy w projektach wymagających ogromnego zaangażowania. Do zrealizowanych prac należą m.in.: -  aktualizacja Georeferencyjnej Bazy Danych Obiektów Topograficznych ( GBDOT ) - uaktualnienie i modyfikacja referencyjnych danych wektorowych w zakresie Systemu Identyfikacji Działek Rolnych (LPIS) i danych GIS. Firma uczestniczy w programie IACS realizowanym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, mającym na celu kontrolę gospodarstw rolnych ubiegających się o Dopłaty Bezpośrednie z ARiMR.
 • kontrole bezpośrednie gospodarstw rolnych;
 • aktualizacja Referencyjnych Danych Wektorowych;
 • aktualizacja Topograficznej Bazy Danych;
 • inne usługi z branży GIS, IT i Geoinformatyki.
Więcej

EkoBud

Przedmiotem działalności jest: wykonanie wylewek anhydrytowych, montaż pomp ciepła,  instalacji fotowoltaicznych oraz pozyskiwanie dofinansowania na instalacje OZE 

Więcej

EkoEnergia Polska Sp. z o.o.

EkoEnergia Polska Sp. z o.o. to specjalista w branży odnawialnych źródeł energii z kilku procentowym udziałem w polskim rynku. EkoEnergia Polska oferuje możliwości oszczędzania Klientom w całym kraju, m.in. dzięki montowaniu wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych, a także zarabiania, np. dzięki budowie farm. Oferujemy również montaż pomp ciepła, magazynów energii, ładowarek do samochodów elektrycznych oraz carportów. Odpowiadamy za budowę największej farmy fotowoltaicznej w regionie oraz kilku farm w pozostałych częściach Polski. Nasi pracownicy pomagają również w zdobyciu dofinansowania do prowadzonych inwestycji. Realizujemy zamówienia dla klientów indywidualnych, firm jak i wielu instytucji czy samorządów z całego kraju. Posiadamy własne Centrum Badawczo-Rozwojowe. Ośrodek zajmuje aż 1,5 tys. m² i posiada 49 stanowisk badawczych, gdzie dokonywane są badania pod kątem maksymalnej wydajności w różnych warunkach pracy modułów PV, pomp ciepła, a także kolektorów słonecznych. Jest to źródło odpowiedzi na pytanie, jakie rozwiązania stosowane w sektorze OZE są najbardziej efektywne, i które z nich będą najlepsze dla poszczególnych użytkowników – przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego, osób fizycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była przyjemna i owocna na każdym szczeblu realizacji. Zaufaj ekspertom!

 

EkoEnergia Polska Sp. z o.o.
Ul. Olszewskiego 20, moduł C, ROMA, Kielce
tel. +41 278 72 75

https://www.ekoenergiapolska.pl/

biuro@ekoenergiapolska.pl

EkoCentrum OZE
ul. Olszewskiego 25, Kielce

 

EcoEnergia Poland Ltd. is a significant expert in the field of renewable energy sources with several percentage shares in the Polish market. EcoEnergia Poland offers possibilities of savings for clients from all over the country including installation of  high-quality photovoltaic installations as well as earning money, e.g. thanks to building photovoltaic farms. We offer also installation of heat pomps, energy storage systems, car chargers and carports. We are resposnible for construction of the biggest photovoltaic power station in our region and some smaller ones in other parts of Poland. Our empleyees help to apply for small business grants. We fulfill orders for individual clients, companies or local governments from all over the country. We have our own Research and Development Center. The center covers 1500m and 49 research stands, where we conduct research on maximum efficency in various operating conditions of PV moduls, heat pomps, solar panels. This is the answer to the question which solutions used in the Renewable Energy Sector are the most effective and which of them will be the best for particular users - enterpreneurs, local governments and individual customers. We make every effort to ensure that cooperation with us is pleasant and fruitful at every level of implementation. Trust the experts!

Więcej

Eskamedia

Agencja reklamowo-poligraficzna zajmująca się kompleksową obsługą zarówno firm jak i również Klientów indywidualnych. W ofercie m.in. wsparcie w zakresie poligrafii, stron WWW,  aplikacji multimedialnych, social mediów, grafik, fotografii oraz wizualizacji 3D oraz gadżetów reklamowych. Współpraca z Klientem na każdym etapie - zaczynając od projektu graficznego, kończąc na wydruku. Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie to gwarancja szybkości realizacji oraz świadczenie naszych usług na najwyższym poziomie.

- Strony WWW,

- Aplikacje i katalogi multimedialne,

- Wizualizacje 3D

- Social Media - reklama w internecie (Facebook, Instagram)

- Druk

- Studio DTP

Więcej

Exentis Sp. z o.o.

Exentis Sp. z o.o. to firma informatyczna, która zajmuje się projektowaniem dedykowanych rozwiązań informatycznych realizowanych na zamówienie. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach zapewniających wsparcie procesów obsługi klienta, zamówień oraz komunikacji.
Jako firma aktywnie koncentrujemy się na produkcji oprogramowania opartego o innowacyjne koncepcje i konkretne wymagania klienta.  Dążymy do tego aby nasze rozwiązania zawsze wychodziły o krok naprzód, były wyjątkowe i innowacyjne pod względem funkcjonalności, użyteczności i wydajności.

Oprócz realizacji dedykowanych rozwiązań informatycznych firma świadczy również usługi poprzez udostępnianą w „chmurze” Platformę eduSky.

Rozwiązanie dedykowane jest dla szkół językowych oraz innych placówek edukacji pozaszkolnej.  Platforma pozwala przyspieszyć i zautomatyzować procesy zarządcze  w szkole oraz usprawnić komunikację z kursantami i rodzicami. Z systemu można korzystać  w dowolnym miejscu i czasie - jest dostępny na komputery, tablety i urządzenia mobilne. Nauczyciele, kursanci i rodzice mogą dodatkowo korzystać z aplikacji mobilnej, która dostępna jest zarówno na system Android jak i IOS.

Więcej

Fenix Construction

Firma Fenix Construction Sp. z o.o., Sp. Komandytowa funkcjonuje na rynku od 2017 roku.

Firma zajmuje się realizacją projektów budowlanych ze wznoszeniem budynków a także wykonywaniem pozostałych robót budowlanych wykończeniowych.

Przedmiotem działalności firmy Fenix Construction jest budownictwo domków jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej. Firma oferuje usługę kompleksowego wykończenia mieszkania pod klucz, wg indywidualnego projektu dla każdego klienta.
W eleganckich budynkach dominują nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania i niezwykła dbałość o detale architektoniczne- wszystkie te elementy stanowią, że budynki wybudowane przez firmę są bardzo atrakcyjne, przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów.

Więcej

Flambia Sp. z o.o.

Flambia czyli “Allegro dla HoReCa”  to marketplace łączący restauratorów, firmy cateringowe, sklepy spożywcze, placówki oświatowe oraz szefów z dostawcami żywności (importerzy, hurtownicy, producenci rolni) oraz pozostałych produktów i usług dla sektora HoReCa. Dzięki własnemu innowacyjnemu algorytmowi platforma pozwoli na „tłumaczenie” w czasie rzeczywistym planowanego menu (ilość x rodzaj posiłków w danej perspektywie planistycznej) na zagregowane zapotrzebowanie, następnie przekazywane poprzez platformę do dostawców. Proces agregacji pozwoli na staranniejsze planowanie zapotrzebowania w wymiarze kosztowym, jaki i wolumenowym, co przełoży się na optymalizację tzw. foodcost (kosztów jednostkowych produktów żywnościowych), jak i tzw. foodwaste (strat wynikających z nieoptymalnych zakupów).

Więcej

Flexinsurance

Flexisurance to innowacyjna firma, tworząca zaawansowane systemy it dla branży ubezpieczeniowej.

Firma będzie zajmowała się tworzeniem i prowadzeniem systemu it w formie platformy. platforma będzie skierowana do agentów ubezpieczeniowych, którzy będą mogli za jej pomocą oferować niszowe produkty ubezpieczeniowe w modelu online. System będzie charakteryzował się dużą elastycznością, ponieważ będzie umożliwiał łatwe dodawanie nowych produktów.

Ważnym aspektem będzie również możliwość integracji z partnerami biznesowymi, którzy będą dystrybuować produkty wśród swoich klientów.

Nasz produkt będzie unikalny na polskim rynku.

Więcej

Fundacja Rozwoju Przemysłu

Fundacja Rozwoju Przemysłu to instytucja otoczenia biznesu tworzona przez ludzi z pasją do działania i wsparcia lokalnego i nie tylko, biznesu rodzinnego. Realizuje usługi doradcze i szkoleniowe, specjalizuje się w badaniach potencjału rynkowego, analizy możliwości finansowania inwestycji, modelowaniu biznesowym czy analizach ekonomicznych firm. Klienci FuRP to głównie firmy rodzinne, z którymi Fundacja współpracuje długofalowo. Fundamentem profesjonalizmu FuRP jest zespół-  sprawdzonych i doświadczonych eksperci o wieloletnim doświadczeniu w świadczeniu usług na rzecz środowiska biznesowego. 

Więcej

GLOBAUTOMOTIVE Sp. z o. o.

 

GLOBAUTOMOTIVE Sp. z o. o. jest firmą działającą w branży IT, tworzącą innowacyjne rozwiązania przede wszystkim dla branży motoryzacyjnej. Nasz zespół tworzą eksperci w dziedzinie automotive oraz IT.

 

Działalność firmy skupia się na realizacji nowatorskich rozwiązań informatycznych przeznaczonych zarówno dla firm jak i użytkowników indywidualnych. Tworzymy zarówno aplikacje mobilne dla systemów Android Auto i Apple CarPlay jak i rozwiązania webowe.

Więcej

Green Building Studio Karol Bielecki

Firma wykonuje usługi projektanta, wykonawcy, ekonomisty w zakresie realizacji inwestycji branży HVAC.

Posiadamy szerokie doświadczenie w pełnej palecie inwestycji począwszy od małych po wielko kubaturowe. Wykonujemy audyty energetyczne, optymalizacje kosztów, oceniamy i szacujemy inwestycję. Zespół to wykwalifikowana i nowoczesna kadra, współpracująca ze specjalistami z różnych innych branż.

 

Więcej

HOUSE IT YOURSELF Sp. z o.o.

Zespół HIY wprowadza na rynek system Ramowych Konstrukcji do samodzielnego składania, do budowy Małych Domów i Górnych Kondygnacji budynków. 

Firma House It Yourself dostarcza do klienta elementy drewnianej konstrukcji szkieletu domu w posortowanych paczkach typu Flat Pack i określonych ilościowo porcjach złożonych na palecie. Prefabrykowane konstrukcje zostały zaprojektowane tak, aby elementy były łatwe do przenoszenia, składanie na płasko i ustawianie konstrukcji w pionie nie było trudne i wymagające fizycznie. Całość pracy wymaga maksymalnie dwóch osób. Przy użyciu Konstrukcji HIY powstaje energooszczędny budynek dopasowany do modułów płyt izolacyjnych i wykończeniowych dostępnych na rynkach lokalnych.

Więcej

IMA TECHNIK Sp. z o.o.

 

Firma IMA Technik oferuje zintegrowane usługi produkcji kontraktowej – od prostego montażu elementów mechanicznych do precyzyjny montaż i testowanie elektromechaniczne oraz bardzo złożone moduły i maszyny.

Więcej

Instytut Badań Edukacyjnych

Wszelkie instytucje, przedsiębiorstwa, placówki oświatowe zainteresowane poszerzeniem wiedzy na temat funkcjonowania i możliwości, jakie daje Zintegrowany System Kwalifikacji zachęcamy do kontaktu z Regionalnymi Liderami ds. ZSK. W woj. świętokrzyskim funkcję tą pełnią

- Beata Gawęcka-Ajchel tel. 573 444 583, e-mail: b.gawecka-ajchel@ibe.edu.pl

- Anna Zuszek tel. 573 444 584, e-mail: a.zuszek@ibe.edu.pl 

Interesariusze mogą również uzyskać informacje na temat bezpłatnych seminariów regionalnych lub webinariów przybliżających tematykę ZSK oraz innych możliwości jakie stwarza system. Warto podkreślić, że Regionalni Liderzy ds. ZSK w województwie świętokrzyskim, dostosowują rodzaj oferowanego wsparcia do wcześniej zdiagnozowanych potrzeb interesariuszy.

Więcej

Jot-Es Prepress Jolanta Smorąg


Firma Jot-Es Prepress zajmuje się przede wszystkim przygotowaniem materiałów do druku. Specjalizuje się w technicznym i kolorystycznym opracowaniu materiałów informacyjnych i reklamowych. Materiały przygotowywane są w technologii offsetowej i cyfrowej oraz do publikacji w internecie.


Firma oferuje pełną gamę usług poligraficznych dla firm oraz klientów indywidualnych. Przygotowuje do druku między innymi: ulotki, broszury, biuletyny, oferty promocyjne, katalogi jak również książki, czasopisma i albumy.
Więcej

KANCELARIA RACHUNKOWA LIBRA URSZULA GRABOWSKA

Wyróżnia nas odpowiedzialne, profesjonalne oraz życzliwe podejście do każdego Klienta. Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich firm, start-upów oraz podmiotów z sektora NGO, między innymi fundacji i stowarzyszeń, prowadzących statutową działalność nieodpłatną, odpłatną oraz działalność gospodarczą.

 

 

W zakresie obsługi finansowo-księgowej oferujemy:

 • prowadzenie Ksiąg Handlowych,
 • prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów,
 • prowadzenie Ewidencji Przychodów dla ryczałtu,
 • sporządzanie deklaracji z tytułu podatku PIT, CIT,
 • prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów rozliczenia podatku od towarów i usług, sporządzanie JPK_VAT, sporządzanie deklaracji INTRASTAT,
 • wsparcie przy rozliczaniu dotacji,
 • obsługę kadrowo-płacową,
 • prowadzenie rozliczeń z ZUS, PFRON, SODIR,
 • sporządzanie sprawozdań finansowych,
 • sporządzanie biznesplanów przedsięwzięć inwestycyjnych,
 • wsparcie podczas wdrażania systemu kontrolingu, rachunkowości zarządczej, BI oraz dedykowanego oprogramowania finansowo-księgowego.
Więcej

KIERUNEK FRANCJA Gildas Malandain

Zakres działalności obejmuje rozwój sprzedaży na rynki francuskojęzyczne, dopasowanie produktu do rynku docelowego oraz doprecyzowanie wymagań odbiorców w kontekscie możliwości produkcyjnych dostawców technologicznych w Polsce.

Jesteśmy nakierowani na produkty oparte na nowych technologiach lub na innych produktach innowacyjnych o wysokiej wartości dodanej.

Dodatkowo, wspieramy naszych klientów w przyciąganiu inwestorów francuskojęzycznych.

Wśród świadczonych usług znajdują się między innymi:

 • analiza potencjalnego rynku, prospekcja telefoniczna, składanie ofert
 • organizacja spotkań u kontrahenta lub na targach w Kielcach, w Polsce lub zagranicą
 • uzgadnianie specyfikacji technicznych oraz warunków handlowych
 • tłumaczenia
Więcej

KUZA PROJEKT Konrad Kałuża

Biuro projektowe KUZA PROJEKT oferuje najlepszą skuteczność w uzyskiwaniu pozwoleń na budowę domów jednorodzinnych, budynków usługowych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, sklepów wielkopowierzchniowych, garaży, budynków gospodarczych.Oferujemy również adaptację projektów typowych, inwentaryzacje budowlane i powykonawcze, rozbudowy i zmiany sposobu użytkowania. Wyróżniamy się na tle konkurencji kompleksową obsługą, czyli wyręczymy Cię w uzyskaniu wszystkich formalności. Jesteśmy konkurencyjni dzięki naszemu wieloletniemu i wielopokoleniowemu doświadczeniu w projektowaniu, co ważne posiadamy uprawnienia architektoniczne.

Więcej

Kielecka Grupa Mostowa Sp. z o.o.

Kielecka Grupa Mostowa powstała w 2020 roku jest pierwszą w regionie świętokrzyskim spółką o profilu projektowo-eksperckim w zakresie budownictwa mostowego.
Firma kontynuuje regionalne tradycje w dziedzinie mostownictwa wywodzące się jeszcze z lat 50 ubiegłego wieku, gdzie prymat na skalę kraju wiodło Kieleckie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych.

Spółka specjalizuje się w projektowaniu oraz w wykonywaniu diagnostyki i ekspertyz technicznych z zakresu budownictwa mostowego na terenie całego kraju. Naszymi klientami są zarządcy dróg publicznych wszystkich szczebli. Szczególną specjalnością biura są konstrukcje wykonywane z betonu sprężonego. Firma posiada ugruntowane „know-how” oraz dysponuje pełnym zapleczem sprzętowym w zakresie prowadzonej działalności.
Zakres wykonywanych usług:
- projekty budowlane oraz wykonawcze konstrukcji inżynierskich,
- przeglądy podstawowe, rozszerzone oraz szczegółowe obiektów mostowych,
- diagnostyka materiałowa,
- ekspertyzy i opinie techniczne

Więcej

Kielecki Park Technologiczny

LLENTAB sp. z o.o.

Budujemy „hale stalowe szyte na miarę” – hale dla każdego

Dzięki unikatowemu systemowi konstrukcji hal LLENTAB od ponad 25 lat w Polsce realizujemy najbardziej wyszukane koncepcje. Hale nasze znajdują zastosowanie między innymi jako:

▪ przestrzenie produkcyjnych,

▪ hale magazynowe i garażowe,

▪ salony wystawiennicze,

▪ budynki biurowe i handlowe,

▪ obiekty sportowe i miejsca do organizacji eventów.

 Stawiamy na:

- funkcjonalność

- estetykę

- ekonomiczne rozwiązania

- bezpieczeństwo

- trwałość.

U nas zawsze można liczyć na:

▪ profesjonalną obsługę handlową,

▪ autorski projekt,

▪ precyzyjną produkcję,

▪ fachowy montaż,

▪ atrakcyjną cenę.

Monitorujemy cały proces powstawania obiektu na poszczególnych etapach, w najdrobniejszych szczegółach – przez projektowanie, produkcję po montaż.

U nas każdy budynek jest autorski i niepowtarzalny. Finalny produkt to zawsze składowa pomysłów Klienta i naszego wieloletniego  doświadczenia. Zawsze dajemy gwarancję europejskiej jakości potwierdzonej znakiem CE.

W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zapraszamy na jedną z naszych stron internetowych www.llentab.pl

www.halestalowe.com.pl.

Więcej

LYOFOOD Sp. z o.o.

LYO FOOD to marka wysokiej jakości żywności liofilizowanej istniejąca od 2009 roku.

Oferuje przede wszystkich pełnowartościowe, gotowe posiłki obiadowe i śniadaniowe. Dzięki unikatowej technologii wytwarzania, jakość produktów została wielokrotnie doceniona zdobywając międzynarodowe nagrody a także uznana przez wielu sportowców i podróżników takich jaki: Andrzej Bargiel, Aleksander Doba, Adam Bielecki, Luka Lindic, Simone Moro czy Kilian Jornet.

LYO FOOD to także marka ekologicznych liofilizowanych proszków z owoców i warzyw, gotowych mieszanek do przyrządzenia zdrowych i naturalnych smoothie i koktajli. Pod koniec zeszłego roku wprowadziła także zestaw ODPORNOŚĆ - tygodniową kurację na bazie produktów uzupełniającą niedobory witamin i wspomagającą odporność organizmu.

https://www.facebook.com/LYOEXPEDITION/

Więcej

Motility Sp. z o.o.

Firma Motility świadczy usługi w zakresie: projektowanie produktów reklamowych i przygotowanie materiałów do druku różnego rodzaju katalogów, gazetek czy folderów, tworzy aplikacje mobilne i strony www.

Działalność wydawnicza, związana z produkcją filmów i nagrań video, doradztwo w zakresie oprogramowania i informatyki, reklamy i poligrafii.

Więcej

NOVAREG Sp. z o.o.

Firma Novareg Sp. z o.o.  jest właścicielem pierwszego polskiego zestawu do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego oraz fibryny bogatopłytkowej -
A-PRP NOVAREG. Terapia  wykorzystuje autologiczne osocze bogatopłytkowe  w leczeniu schorzeń i urazów narządów ruchu.
Naszym celem jest niwelowanie bólu, leczenie kontuzji sportowych, regeneracja stawów za pomocą kwasu hialuronowego typu Pharma oraz osocza bogatopłytkowego. Produkty  Novareg Sp. z o.o można wykorzystywać w takich dziedzinach jak ortopedia, medycyna sportowa, reumatologia, medycyna estetyczna, dermatologia.

A-PRP NOVAREG- terapia wykorzystuje autologiczne osocze bogatopłytkowe w leczeniu schorzeń i urazów narządów ruchu. Działanie regeneracyjne, przeciwzapalne, odbudowujące macierz komórkową, przeciwbólowe. Najczęściej leczone schorzenia: zmiany zwyrodnieniowe stawów, zapalenie ścięgna Achillesa, uszkodzenia łąkotek i więzadeł, opóźniony zrost kostny.
Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego A-PRP NOVAREG są niezwykle skutecznym elementem wspomagającym leczenie w ortopedii, medycynie sportowej, reumatologii, stomatologii, a także medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Terapia daje spektakularne efekty w leczeniu blizn potrądzikowych i pooperacyjnych i w stymulacji odrostu włosów.
Zestaw w systemie grawitacyjnym nie zawiera żelu przez co uzyskujemy najlepszą jakość osocza w 10 ml . Organizujemy szkolenia dla lekarzy, pielęgniarek, kosmetologów, zakończone wystawieniem certyfikatu.
Dystrybucja certyfikowanego kwasu hialuronowego typu Pharma - ARTOSYAL. Kwas ten jest wykorzystywany w leczeniu bólu stawów i ich regeneracji. Podanie Artosyal przez iniekcję do stawu powoduje odzyskanie poprawnych właściwości płynu synowialnego, wpływającego na amortyzację i smarowanie, zapewniające zabezpieczenie stawu przed mechanicznym przeciążeniem wywołującym ból. Kwas hialuronowy w ATROSYAL jest produkowany w procesie fermentacji bakteryjnej, o wysokim 2 % stężeniu. Wyprodukowano we Włoszech.

Biuro: ul. Olszewskiego 6, budynek Orange Inc., II p., lok. 2.21.

Więcej

Navimatik Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą inżynierską zajmującą się automatyzacją procesów produkcyjnych, logistycznych, jak również wsparciem służb utrzymania ruchu.  Nasze usługi związane są z projektowaniem, budową oraz uruchomieniem maszyn, urządzeń lub linii produkcyjnych. Służymy również doradztwem technicznym. W naszych projektach stosujemy komponenty czołowych światowych producentów.

Więcej

Nexport Sp. z o.o.

Firma zajmuje się integracją robotów i cobotów z różnymi systemami i komponentami renomowanych producentów. 

Robotyzuje procesy spawania, przenoszenia, montażu, pakowania czy malowania z myślą o optymalizacji i zwiększeniu wydajności produkcji, obniżeniu kosztów pracy, a także zwiększeniu bezpieczeństwa pracowników.

Więcej

OptiBuy sp. z o.o.

OptiBuy to międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowo-wdrożeniowa, która należy do liderów doradztwa zakupowego w Polsce. Specjalizujemy się w optymalizacji zakupów B2B oraz wdrożeniach nowoczesnych narzędzi IT do zarządzania łańcuchem dostaw. Na rynku kieleckim działamy od ponad 5 lat, gdzie obecnie zatrudniamy ponad 50 Specjalistów IT.

Biorąc pod uwagę rozwój firmy nieustannie szukamy pracowników, których umiejętności zasilą zespół jednej z głównych linii biznesowych firmy - kompleksowe wdrażania innowacyjnego systemu IT – Ivalua Buyer (https://www.ivalua.com/) dla klientów biznesowych na terenie UE.

Nasze biura w Polsce: Warszawa (siedziba), Kielce i Katowice. Aktualne oferty: https://optibuy.com/wszystkie-oferty/ .

Więcej

PRINT MEDIA STUDIO Sp. z o.o.

Print Media Studio to agencja reklamowo-produkcyjna. Działamy w branży od 2004 roku, posiadamy stabilną pozycję na rynku. Zatrudniamy doskonały zespół specjalistów i grafików, którzy posiadają wysokie kwalifikacje poligraficzne, plastyczne, graficzne oraz designerskie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm.

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług zarówno graficznych, jak i poligraficznych. Projektujemy, drukujemy, doradzamy.Ogromne doświadczenie, specjalistyczny sprzęt oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, że nasze usługi doceniło już wielu klientów.

Oferujemy pełną obsługę graficzną obejmującą projekty graficzne, logotypy, kreacja wizerunku i proofing. Zajmujemy się drukiem offsetowym i wielkoformatowym.

Wykonujemy:

 • katalogi,
 • foldery,
 • broszury,
 • ulotki,
 • druki wielonakładowe /gazetki promocyjne dla marketów i sieci handlowych/
 • druki prestiżowe/dedykowane w limitowanych ilościach,/ zaproszenia, raporty roczne, katalogi generalne itp./

Reklama zewnętrzna - druk wielkoformatowy:

 • reklamę okienną
 • kasetony świetlne
 • reklamę na samochodach
 • naklejki reklamowe
 • naklejki magnetyczne
Więcej

Pegasystems Software Limited

Pegasystems Inc. jest wiodącym dostawcą rozwiązań wspomagających firmy w osiąganiu jak najwyższego poziomu satysfakcji klientów oraz tworzeniu efektywnie działających procesów biznesowych. Oparte na Platformie Pega oprogramowanie, zaprojektowane do działania w chmurze, posiada szerokie możliwości dopasowania do potrzeb użytkowników, umożliwiając szybkie wdrożenie, łatwą rozbudowę oraz modyfikację aplikacji, tak by spełniały strategiczne potrzeby biznesowe. Od ponad 35 lat Pega dostarcza nagradzanych rozwiązań CRM i DPA wyposażonych w zaawansowaną sztuczną inteligencję oraz automatyzację, tym samym pomagając wiodącym światowym markom osiągać przełomowe wyniki biznesowe.

Więcej

Pineapple Grzegorz Bandura

Tworzymy zespół  składający się ze specjalistów od fotografii oraz materiałów video, uzupełniony obszerną wiedzą na tematy reklamowe oraz pozycjonowania marek. 
Głównym elementem działań marki pozostają turnieje  taneczne, rangi ogólnopolskiej jak i narodowej. Współpracując z największymi federacjami tanecznymi w Polsce oraz na świecie, obsługujemy Mistrzostwa Polski oraz Świata, oferując pełen wachlarz usług. Pełna obsługa fotograficzna turnieju, dająca możliwość zakupienia zdjęć oraz nagrań od razu po występie, wydruku w najwyższej jakości, czy kompleksowej obsługi transmisji na żywo w systemie Pay per view. 
Więcej

Podopharm Sp. z o.o.

PODOPHARM Sp z .o.o. jest firmą założoną na początku 2014 roku. Naszą misją jest transfer innowacyjnych rozwiązań na potrzeby rozwoju podologii w kraju i na świecie. Dziedziny nauki zajmującą się szeroko pojętą problematyką chorób stóp.

Siedziba firmy PODOPHARM jest zlokalizowana w Kieleckim Parku Technologicznym. Dzięki obecności w Technoparku mamy możliwość łączyć sferę nauki ze sferą biznesu.
System Podoklamra to polski wynalazek, który został zgłoszony do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Produkowany jest w Polsce i dystrybułowany wyłącznie przez firmę PODOPHARM Sp. z o. o. Produkt spełnia wymogi prawne i epidemiologiczne aplikacji czasowego implantu do korekcji wrastających paznokci. Klamra wykonana jest ze stali implantologicznej posiadający certyfikat CE i zarejestrowana jako narzędzie medyczne. Firma posiada w swojej ofercie narzędzia podologiczne do zakładania klamer ortonyksyjnych z certyfikatem CE.
PODOPHARM PROFESSIONAL to linie specjalistycznych produktów, których receptury zostały opracowane przy współpracy z podologami. Wszystkie produkty są przebadane dermatologicznie i otrzymały pozytywną opinię stosowania u osób chorych na cukrzycę. Skuteczność działania została potwierdzona w badaniach aplikacyjnych i sensorycznych wykonanych przez niezależne laboratorium.
Więcej

Polska Fundacja Przedsiębiorczości

Polska Fundacja Przedsiębiorczości funkcjonuje od 1997 roku i wspiera tworzenie i rozwój mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw na obszarze całej Polski - posiadamy 26 oddziałów w 16 województwach i zatrudniamy blisko 100 wykwalifikowanych osób. W ramach działalności aktualnie oferujemy na obszarze woj. świętokrzyskiego: 
- preferencyjne pożyczki dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, towarzystw budownictwa społecznego, szkolnictwa wyższego, instytucji kultury, JST oraz  instytucji sektora publicznego,
- nieodpłatne szkolenia on-line

W zależności od dostępności projektów oferujemy również:
- atrakcyjne zwrotne środki unijne na start firmy,
- wsparcie dla funkcjonujących już firm w formie preferencyjnego zwrotnego unijnego finansowania działalności inwestycyjnej i obrotowej,
- dotacje unijne na usługi rozwojowe

Jesteśmy wiodącą instytucją partnerską Banku Gospodarstwa Krajowego.

Więcej

Pracownia projektowa WITO

Pracownia Projektowa WITO Tomasza Więckowskiego to zgrany zespół ambitnych, pełnych zawodowej pasji, posiadających ogromne doświadczenie młodych ludzi. Współpracują ze sobą od lat, wspólnie odnosząc sukcesy, zdobywając doświadczenie  i ucząc się od siebie nawzajem.

 • Przygotowanie dokumentacji projektowej wszystkich branż wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami i pozwoleniami w zakresie dokumentów i pozwolenia na budowę
 • Projektowanie BIM
 • Symulacje energetyczne budynków
 • Sprawną koordynację branżową
 • Doradztwo w zakresie inwestycji i przepisów budowlanych
 • Opinie i ekspertyzy techniczne
 • Analizę dokumentacji pod kątem „value engineering”
 • Równoważenie hydrauliczne instalacji HVAC
 • Dzielnie się wiedzą i doświadczeniem w formie szkoleń, prelekcji czy konsultacji
Więcej

Przedszkole Niepubliczne „Zygzak”

 

Przedszkole Zygzak powstało w czerwcu 2017 roku. Dzięki wsparciu Grupy MAC naszym wyróżnikiem jest nowoczesne zaplecze multimedialne – tablice multimedialne w każdej sali, roboty do nauki programowania Photon, drukarka 3D czy dywan interaktywny. Dodatkowym atutem jest wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz bogata oferta zajęć edukacyjnych obejmująca: język angielski z nauczycielami i native speakerem, język hiszpański, szachy, zajęcia teatralne, twórcze zajęcia plastyczne i muzyczno-ruchowe, taniec oraz zajęcia logopedyczne. Realizacja podstawy programowej w naszym przedszkolu opiera się na wychowywaniu i nauce bazujących na 12 uniwersalnych wartościach.

Czas spędzony w przedszkolu to czas wypełniony zabawą, zajęciami i atrakcjami dla dzieci. Grupy przedszkolne w naszym przedszkolu liczą do 20 dzieci.  Dziećmi opiekuje się 2 nauczycieli wychowania przedszkolnego.

 

Optymalna liczba dzieci w grupie zapewnia im właściwy rozwój społeczny, daje możliwość nawiązywania kontaktów z innymi rówieśnikami, umożliwia indywidualne podejście nauczyciela do każdego dziecka oraz odpowiednią realizację podstawy programowej pod kątem jak najlepszego przygotowania do udziału w życiu szkolnym. W grupach najmłodszych dzieci mają możliwość poobiedniego odpoczynku na wygodnych leżaczkach. Każde dziecko które korzysta z poobiedniej drzemki ma swój, podpisany imieniem i nazwiskiem leżaczek. Dzieci które nie potrzebują snu, spędzają ten czas na zabawie, rysowaniu, słuchaniu bajek, zabawach stoliczkowych.

W godzinach popołudniowych odbywają się zajęcia dodatkowe w ramach czesnego oraz zajęcia fakultatywne dodatkowo płatne. 

 • Codzienne zajęcia dydaktyczno-wychowawcze prowadzone przez wychowawcę w tym w języku angielskim wzbogacone nowoczesnymi pomocami multimedialnymi
 • Gimnastyka poranna
 • Gimnastyka buzi i języka
 • Logopedia
 • Spotkania z literaturą dziecięcą
 • Twórcze zajęcia plastyczne
 • Zajęcia muzyczno-ruchowe
 • Gimnastyka korekcyjna
 • Spotkania z ciekawymi ludźmi oraz  przedstawicielami różnych zawodów
 • Wyjścia do Teatru i Filharmonii.
 • Warsztaty edukacyjne w Geoparku Kielce oraz Energetycznym Centrum Nauki
 • Warsztaty w księgarni edukacyjnej dla dzieci
 • Zajęcia szachowe
 • Zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez lektora
 • Zajęcia z języka hiszpańskiego 2 razy w tygodniu w każdej grupie
Więcej

Qualitim Sp. z o.o.

Impresariat QualiTiM jest wiodącą w Polsce firmą w zakresie rozrywki estradowo-koncertowej składającą się z zespołu osób doświadczonych i ambitnych specjalistów z mnóstwem pozytywnej energii i zapału do podejmowania nowych, nawet najtrudniejszych wyzwań. Posiadamy ponad 12 lat doświadczenia oraz mamy na swoim koncie ponad 1200 zorganizowanych eventów.

Więcej

RECOO

 

Działalność naszej firmy skupia się na branży recommerce. Skupujemy, refabrykujemy i sprzedajemy używaną elektronikę użytkową, głównie smartfony, smartwatch, tablety, komputery i konsole do gier.

 

 

Więcej

REJ BROADCAST DESIGN

Rej Broadcast Design to firma współpracująca z największymi polskimi nadawcami telewizyjnymi w zakresie grafiki telewizyjnej realizowanej na żywo oraz w zakresie korekcji barwnej materiałów wideo.

RBD to oprawy graficzne dla transmisji festiwali muzycznych, koncertów, gal, konferencji, transmisji sportowych. Gotowe do pracy w trybie realtime broadcast, przygotowane do natychmiastowej edycji treści.

RBD to również korekcja barwna programów telewizyjnych, materiałów fabularnych, teledysków, koncertów, reklam, oparta na wiedzy w zakresie wymagań w obszarze checkingu czołowych polskich stacji telewizyjnych. Wiedza kolorystów RBD została potwierdzona oficjalnymi egzaminami i certyfikatami producenta systemu DaVinci Resolve, a doświadczenie pozwala pracować w wieloma typami materiałów wideo (RAW, S-LOG etc.) w formatach HD, UHD, 4K, 6K oraz innych niestandardowych.

Więcej

RKBY

 

RKBY° to studio kreatywne specjalizujące się w projektowaniu, animacji i efektach wizualnych. Łączymy sztukę i technologię, aby pomóc markom komunikować się w wyrazisty i oryginalny sposób.

Więcej

ROOT BD - Nowoczesne Budownictwo Drewniane

Firma Root BD działa od 2006 r. Zajmuje się sprzedażą płyt oraz materiałów drewnopochodnych przeznaczonych dla budownictwa oraz meblarstwa. Oferuje m.in. system budowy domów szkieletowych, podkłady podpodłogowe, płyty OSB, płyty pilśniowe. Jest także autoryzowanym dystrybutorem
innowacyjnego systemu budowlanego Steico, pozwalającego na projektowanie i budowanie budynków ekologicznych: energooszczędnych, niskoenergetycznych, pasywnych, zero energetycznych, a także plus energetycznych. Budynki te mogą powstawać tradycyjnie na placu budowy lub być przygotowywane na halach produkcyjnych w postaci gotowych elementów ściennych, stropowych czy dachowych - prefabrykacja, co znacznie upraszcza i skraca proces ich powstawania.
Materiały izolacyjne Steico produkowane z włókna drzewnego wykorzystywane są zarówno w budownictwie drewnianym jak i tradycyjnym. Zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną, a dzięki właściwościom higroskopijnym wpływają na zdrowy klimat w domu. Firma prowadzi również doradztwo w zakresie zastosowania sprzedawanych materiałów. Zajmuje się spedycją produktów na bazie posiadanej licencji spedytora. Należy do Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe. Posiada certyfikat FSC.

Więcej

Schwarz Technology Poland Sp. z o.o.

Kompleskowa realizacja produkcji szerokiego asortymentu elementów metalowcyh z uwzględniem projektowania oraz doradztwa technicznego.

Nadrzędnym celem Schwarz Technology Poland Sp. z .o.o, jest dostarczanie kompleskowych usług spawania oraz montażu precyzyjnych elementów wykonanych ze stali zwykłej, nierdzewnej oraz aluminium.
Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001, spełniamy wymagania spawalnicze zgodnie z ISO 3834-2, uzyskaliśmy uprawnienia zgodnie z EN 15085-2 do spawania pojazdów oraz elmentów dla branży kolejowej.
Segmenty gospodarki, w których nasze produkty znajdują swoje zastosowanie to:

 • Branża kolejowa (EN 15085-2, poziom certyfikacji CL2),
 • Automotive,
 • Przemysł maszynowy, spożywczy,
 • Branża medyczna,
 • Energetyka,
 • Elektrotechnika,
 • Mechanika precyzyjna,
 • Hydraulika,
 • Przemysł lekki.
Więcej

SimpleOutsourcing.pl Tercz Kaleta Molęda Spółka jawna


SimpleOutsourcing.pl tworzy zespół młodych osób o kreatywnym sposobie myślenia.  Skutecznie łączymy innowacyjność z profesjonalizmem i doświadczeniem.
Świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe obejmujące działania rekrutacyjne, reklamowe, organizację eventów, doradztwo i szkolenia oraz rozwiązania internetowe. Usługi są skierowane dla firm, organizacji pozarządowych oraz instytucji, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.
Od początku działalności prowadzimy program eduABROAD, w ramach którego młodzi ludzie mogą zdobywać wykształcenie na prestiżowych zagranicznych uczelniach. Oferujemy bezpłatną pomoc w wyborze uczelni, kierunku oraz w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem zagranicznych uczelni w Polsce.


 • usługi rekrutacyjne skierowane do: szkół, uczelni wyższych, firm, organizacji pozarządowych oraz instytucji (krajowych oraz zagranicznych);
 • doradztwo i szkolenia - szkolenia "miękkie" oraz "twarde", doradztwo organizacyjne, szkolenia, opracowywanie dokumentów oraz doradztwo i kursy w zakresie BHP, nawiązywanie kontaktów w celu tworzenia przedsięwzięć partnerskich;
 • usługi reklamowe, events - usługi reklamowe, organizacja wydarzeń (events) dla firm i instytucji z kraju i za granicy, reprezentowanie klientów na targach edukacyjnych, spotkaniach i konferencjach;
 • rozwiązania internetowe - przygotowywanie kreacji i reklamy internetowej, pozycjonowanie serwisów www.

Więcej

Sourceful ICT

Jesteśmy międzynarodową firmą programistyczną bazującą na połączeniu rynku holenderskiego i polskiego. Wytwarzamy oprogramowanie na potrzebny własne oraz naszych klientów. Spółka istnieje od początku roku 2017, tworzą ją jednak najlepsi eksperci specjalizujący się w wytwarzaniu oprogramowania. Nasza wieloletnie doświadczenie w pracy z sektorami takimi jak: finance and insurance, media and retail pozwalają wykonywać wysokiej klasy oprogramowanie i realizować projekty dla najwiekszych firm w tej części świata takich jak: Accenture, ABN AMRO, Intertrust, Royal Bank of Scotland i wielu innych.

Więcej

Spółdzielnia Socjalna Tropem Przygody

 

Patrząc na Zespół Tropem Przygody postronny obserwator zauważy grupę młodych aktywnych ludzi, którzy pragną kształtować rzeczywistość według swoich, często niestandardowych wizji. Jedną z takich, którą wprowadzają, jest wizja świata, w którym ludzie są uśmiechnięci, pełni humoru oraz chętni do podejmowania codziennych wyzwań. Jednym ze sposobów na sprawienie uśmiechu jest pokazanie piękna naszego życia. To w połączeniu z pasją do podróży i szeroko rozumianej turystyki sprawiło, że zawiązali Zespół, który pragnie pokazać młodzieży, to co najpiękniejsze!

 

 

 

Tropem Przygody zajmuje się organizacją turystyki aktywnej dzieci i młodzieży, a także organizacją profesjonalnych przedsięwzięć dla Klientów biznesowych. Wspinaczka, Paintball, Spływy Kajakowe, Strzelectwo, Łucznictwo czy Gry Miejskie i Fabularne to tylko część atrakcji jakie Tropem Przygody oferuje Klientom, których wezwał Zew Przygody.

Więcej

Stowarzyszenie Edukacja przez Internet


Stowarzyszenie Edukacja przez Internet jest dynamiczną organizacją pozarządową, którą tworzy zespół młodych osób o świeżym spojrzeniu na system kształcenia. Głównym celem organizacji jest propagowanie edukacji na odległość za pośrednictwem Internetu, czyli e-learningu. Stowarzyszenie rozwija oraz propaguje inicjatywy, postawy i działania sprzyjające rozwojowi i lepszemu wykorzystaniu nowych technologii oraz Internetu. Upowszechnianie idei społeczeństwa informacyjnego oraz rozwijanie i wspieranie inicjatyw mających na celu wszechstronny rozwój młodzieży towarzyszy zespołowi we wszystkich działaniach. Korzystając w swojej działalności ze środków europejskich oraz organizacji pozarządowych Stowarzyszenie zachowuje swoją niezależność i autonomię w realizacji swoich działań.

Podstawowa działalność organizacji, to przede wszystkim programy edukacyjne i szkoleniowe kierowane do młodzieży, nauczycieli, pracowników organizacji pozarządowych, firm, instytucji, przedsiębiorców itd.. Oferowane Programy  mają nie tylko charakter lokalny i krajowy, są to również inicjatywy o zasięgu europejskim. Stowarzyszenie prowadzi Inkubator Trzeciego Sektora w Kielcach i Łagowie.
Więcej

Studio Kolporpress

Firma z ponad 20 letnim stażem na rynku poligraficzno-reklamowym. Projektujemy oraz produkujemy materiały reklamowe w formie drukowanej i multimedialnej.

Posiadamy:
- własne studio graficzne (15 grafików do dyspozycji naszych Klientów)
- park maszynowy, pozwalający na produkcję dowolnej pozycji poligraficznej:
        - druk cyfrowy - pojedyncze wydruki cyfrowe
        - druk wielkoformatowy - wydruki solwentowe
        - druk offsetowy arkuszowy 
        - druk offsetowy rolowy
- powierzchnie magazynowe i usługowe, wykorzystywane do sesji zdjęciowych i filmowych

Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych, takich jak katalogi, foldery, ulotki, plakaty, kalendarze, segregatory itp.
Zapewniamy pełną obsługę w zakresie prac reklamowo-poligraficznych począwszy od projektu, po wykonanie finalnego produktu.

NIP 959 14 54 937

Więcej

TiM Media Sp. z o.o.

 

Specjalizujemy się w planowaniu, wynajmie i przeprowadzaniu realizacji na multimedialnych oraz zaopatrywaniu organizatorów imprez w nowoczesne technologie w oparciu o wiedzę, kapitał i świadczone usługi.

Wynajem krzeseł - z pełną obsługą: montażu, numeracji z godnie z instrukcją PPOŻ. Nasze krzesła posiadają Certyfikat Niepalności, łączniki wzdłużne oraz łączniki rzędów. 

Zajmujemy się m.i. obsługą szatni mobilnych, skanowania biletów, wysłonięciem hal materiałami kurtynowymi typu Pipe and Drape.

Więcej

Trans Assist Sp. z o.o.

Trans Assist to startup tworzący rozwiązania dla branży TSL. Nasz komunikator obsługuje 24 europejskie języki poprzez predefiniowane wiadomości, dzięki czemu likwidujemy bariery językowe w transporcie międzynarodowym.
Trans Assist wprowadza także dokumenty e-CMR zastępujące stosowane od kilkudziesięciu lat papierowe formularze listów przewozowych, co przyniesie 4-krotną oszczędność przy wydruku czy archiwizacji papierowych formularzy.

Więcej

Transition Technologies S.A.

Od prawie 25 lat wykorzystując najnowsze technologie tworzymy i dostarczamy klientom stojące na najwyższym światowym poziomie rozwiązania informatyczne. Kierujemy je między innymi do takich sektorów rynku jak: energetyka, gazownictwo, przemysł motoryzacyjny, lotniczy, obronny, wysokich technologii.
W branży przemysłowej oraz militarnej specjalizujemy się w dostarczaniu systemów:
- Zarządzania Cyklem Życia Produktu (Product Lifecycle Management).
- Rozwiązań wspierających działy konstrukcyjne, technologiczne we wprowadzaniu nowych produktów na rynek.
- Inteligentnej eksploatacji, diagnostyki oraz serwisowania - Service Lifecycle Management – w połączeniu z Rozszerzoną Rzeczywistością (Augmented Reality).


Dowiedz się więcej na:
www.plm.tt.com.pl
www.iot.tt.com.pl
www.tt.com.pl

- Portfolio produktów dedykowanych na rynek energii umożliwiające zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego uczestnika rynku.

- Oprogramowanie realizujące specjalistyczne zadania w podziemnych magazynach gazu.

- Oprogramowanie dedykowane dla szpitali, laboratoriów oraz lekarzy, które służy wspomaganiu obliczeń, opracowaniu statystyk oraz analizie danych medycznych i monitorowaniu jakości leczenia.

- Najnowocześniejsze oprogramowanie i usługi w zakresie przemysłu wytwórczego:
              - Oprogramowanie inżynierskie (CAD).

- Zarządzanie cyklem życia produktu, informacją serwisową oraz eksploatacją.
              - Automatyka zaawansowana.
              - Internet of Things.
              - Analiza danych przemysłowych.

- Usprawniamy i udoskonalamy Twój biznes wykorzystując najbardziej zaawansowane technologicznie narzędzia. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak przyspieszyć prace Twoich zespołów, ułatwić i zoptymalizować ich komunikację.

- Usługi outsourcingowe w najważniejszych wiodących technologiach, m.in. Java, .NET, C/C++.
Więcej

Tropextrakt Polska Sp. z o.o.

Firma Tropextrakt specjalizuje się w dziedzinie innowacyjnych, naturalnych składników dla przemysłu spożywczego oraz napojowego! Posiadamy również laboratorium aplikacyjne gdzie tworzymy receptury napojów bezalkoholowych dla firm start-upowych oraz przemysłu napojowego.

Mam przyjemność przedstawić  naszą firmę - tropextrakt, specjalizującą się w dziedzinie innowacyjnych, naturalnych składników dla przemysłu spożywczego oraz napojowego!
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz egzotycznych, naturalnych surowców na bazie których oferujemy: ekstrakty, aromaty, puree/pulpy owocowe, soki, koncentraty, płatki oraz produkty sproszkowane.  
 
 
Dysponujemy również własnym  laboratorium oraz technologami specjalizującymi się głównie w przemyśle napojowym. Codziennie pracują oni nad innowacyjnymi recepturami, podchodząc indywidualnie do każdego klienta, korzystając z szerokiej gamy naszych zawsze dostępnej gamy surowców!
 
Więcej

UNCLASSIFIED

Firma Unclassified zajmuje się produkcją i sprzedażą oprogramowania wspomagającego zarządzanie biurami obsługi klienta przy zastosowaniu metod sztucznej inteligencji. Firmę tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem z branży IT

Na czym można oszczędzić, prowadząc biznes Contact Center?

Nie ulega wątpliwości, że największą część budżetu pochłania zatrudnianie pracowników, którzy zajmują się przetwarzaniem danych. Zredukowanie takich kosztów się to bariera trudna do przeskoczenia, ponieważ gdy o tym myślimy, przed oczami stawiają się dwa rozwiązania: 

 • zwiększenie wydajności pracy - co nie rozwiązuje problemu, bo za większą wydajność obecnych pracowników lub za zatrudnienie lepszej klasy specjalisty należy zapłacić więcej,
 • obniżenie wypłat i zwolnienia - ale to też nie rozwiązuje problemu - z oczywistych względów.

Może się więc okazać, że nawet w fazie gwałtownego wzrostu i tak nie będziemy mogli znacząco zwiększyć dochodu do zainwestowania w dalszy rozwój firmy - bo zawsze będą potrzebni nowi pracownicy do obsługiwania większej ilości zleceń.

Ale co gdyby okazało się, że to, co obecnie robią pracownicy podczas procesu ticketowania, może wykonać także automat? W dodatku mniej zawodny niż dotychczasowy personel? Brzmi mało prawdopodobnie?

Ale to jest możliwe.

Unclassified dostarcza takie rozwiązanie - SM.ai. Twoja obsługa ITSM nie będzie już więcej wymagała ogromnych budżetów na zatrudnianie nowych pracowników. W zamian będą oni mogli zająć się innymi, bardziej ambitnymi zadaniami i czuć większą satysfakcję z wykonywanej pracy.

SM.ai email2ticket jest także odporne na wszelkie zmiany, które zachodzą w systemach integracyjnych, w których porusza się Twoja firma. Oznacza to, że możesz także uniknąć kosztów utrzymania i rozwoju oprogramowania wewnątrz Twojej firmy. Dlaczego?

Ponieważ dostarczamy rozwiązanie inteligentne - które samo się uczy i jest w stanie rozpoznać zmiany w systemie oraz samodzielnie się do nich zaadaptować.

Na obecną chwilę jesteśmy w stanie zaoferować Ci obsługę kontaktów e-mailowych, jednak zaczynamy prace nad modułem umożliwiającym tworzenie zgłoszeń na podstawie rozmów telefonicznych.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak to działa i jak wiele zmienia automatyzacja w Contact Center!

Więcej

Utech Hydraulic Sp. z o.o.

Firma Utech Hydraulic Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Posiadamy dwie placówki, w Kielcach i w Radomiu, w której jest prowadzona sprzedaż i obsługa klientów.
Swoją działalność opieramy na wysoko wykwalifikowanej kadrze inżynieryjno-technicznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Jesteśmy Certyfikowanym Dystrybutorem produktów światowej firmy Parker Hannifin Ltd. oraz Autoryzowanym Dystrybutorem produktów Loctite i Teroson.

 

Prowadzimy działalność handlowo-produkcyjno-usługową w ramach, której realizujemy:

- sprzedaż produktów, części i podzespołów,
- doradztwo i konsultacje techniczne,
- projektowanie i wykonawstwo urządzeń technicznych,
- produkcję, usługi i serwis.

Wyżej przedstawioną działalności prowadzimy w zakresie:
- układów hydrauliki siłowej;
- układów pneumatyki przemysłowej;
- układów filtracji olei, powietrza i gazów;
- węży i złącz przemysłowych dla:
•    instalacji LPG;
•    specjalistycznych pojazdów samochodowych;
•    linii technologicznych – przesyłowych materiałów ściernych;
•    linii technologicznych – przesyłowych paliw alternatywnych;
•    linii technologicznych – przesyłowych produktów spożywczych;
•    linii technologicznych – przesyłowych chemii technicznej;
- maszyn i urządzeń przemysłowych;
- maszyn i urządzeń stosowanych w branży budowlanej i wydobywczej;
- chemii przemysłowej do zastosowań w procesach produkcyjnych,
  remontowych i naprawczych:
- klei i uszczelnień technicznych;
- olei i smarów przemysłowych;
- produkcji nie katalogowych elementów złącznych do układów hydraulicznych,
  części maszyn i urządzeń;

Gwarantujemy dostawę produktów o wysokim poziom techniczny, trwałości i niezawodności, spełniające światowe normy jakość.

Jeżeli chcecie Państwo sprawdzić naszą ofertę i wiarygodność firmy, odwiedźcie naszą placówkę i dokonajcie zakupy kontrolnego.
Więcej

Utech Technics Sp. z o.o.

Firma Utech Technics Sp. z o. o. to firma inżynierska z własnym biurem projektowym oraz szerokim zapleczem produkcyjno-usługowym, zajmująca się głównie działalnością w branży hydrauliki siłowej, automatyki przemysłowej, centralnego smarowania i obróbki precyzyjnej części maszyn. Spółka zapewnia kompleksową obsługę klienta w zakresie projektowania, produkcji, modernizacji oraz remontów maszyn i urządzeń pracujących osobno lub w zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami co zapewnia wysoką jakość i bezpieczeństwo realizacji. Profesjonalizm i zaangażowanie  pracowników pozwala  rozwiązywać nawet najbardziej nietypowe i skomplikowane zagadnienia.

 
Więcej

VIVE Group

Grupa powiązanych ze sobą spółek, z których główna – VIVE Textile Recycling, działając od 26 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Grupa VIVE stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton. Nieustannie rozwija działalność w kolejnych obszarach, takich jak transport i logistyka, optymalizacja kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwa, czy innowacyjne metody recyklingu. W skład grupy wchodzą: VIVE Textile Recycling, VIVE Logistic Services, VIVE Management, VIVE Innovation. Jednocześnie, jako przedsiębiorca odpowiedzialny społecznie, VIVE Group wspiera działalność Klubu Sportowego VIVE Kielce oraz Fundacji VIVE Serce Dzieciom.

Mając świadomość, że przyszłością branży jest całościowe wykorzystanie surowca, VIVE Group inwestuje w opracowywanie nowoczesnych i wydajnych procesów recyklingu tekstyliów, które umożliwią wytwarzanie nowych produktów z przetworzonych włókien tekstylnych. Misją VIVE Group jest nadawanie drugiego życia tekstyliom i stosowanie się do idei 3R: reuse (użyj ponownie), reduce (zredukuj), recycle (przekaż do ponownego przetworzenia).

Dzięki optymalizacji kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwo i zastosowaniu innowacyjnych metod recyclingu VIVE Group jest obecnie wiodącą firmą w Polsce produkującą paliwo alternatywne z tekstyliów, którego głównym odbiorcą jest Cementownia Ożarów S.A.. Stworzyła ponadto innowacyjny kompozyt tekstylny, mający zastosowanie w przemyśle i produkuje czyściwo przemysłowe wykorzystywane przez przedsiębiorstwa wielu branż. Rozwija swoją działalność również w obszarach transportu i logistyki, oferując swoim klientom szeroki zakres usług TSL oraz rozwiązania magazynowe w klasie A/A+. Specjalizuje się w transporcie ładunków przestrzennych i standardowych, wysokokubaturowymi nadwoziami wymiennymi systemu BDF realizując przewozy na rynku międzynarodowym i oferując system dystrybucji do sieci handlowych z wykorzystaniem własnego taboru dedykowanego.

Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży, umożliwiających przerób 500 ton surowca na dobę z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO 9001 i 14001. Każdego dnia ponad 990-osobowa załoga w systemie 3-zmianowym sortuje i pakuje gotowe produkty z 700 różnych grup asortymentowych. Tak przygotowane produkty trafiają do ponad 70 krajów na świecie oraz do sieci  sklepów VIVE Profit z niepowtarzalną odzieżą używaną, w całej Polsce.

Więcej

Velorum

Kompleksowa pomoc w procedurze aplikowania o dotacje.

Kompleksowa pomoc w procedurze aplikowania o dotacje:
• rozpoznanie potrzeb Klienta
• dobór odpowiedniego naboru wniosków
• optymalizację projektu pod kątem wymogów programowych i kryteriów oceny
• przygotowanie kompletu wymaganych dokumentów (w tym pisanie wniosków
o dotacje)
• zarządzanie projektem, aż po jego rozliczenie


Kompleksowe przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej na potrzeby ubiegania się o dofinansowanie ze środków:
• Regionalnych Programów Operacyjnych
• Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
• Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
• Europejskiego Funduszu Społecznego
• Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
• Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
• Powiatowego Urzędu Pracy
• programów krajowych ogłaszanych przez Ministra Zdrowia
Wnioski o wydanie opinii o celowości inwestycji w systemie IOWISZ.
Profesjonalna i stała opieka merytoryczna obejmująca wszystkie etapy skutecznego pozyskiwania dofinansowania.


Firma oferuje również:
• profesjonalne SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ
• świadczymy usługi w zakresie SZKOLEŃ BHP
• szkolenia z zakresu PPOŻ
• szkolenia z zakresu opracowania BIZNESPLANU

Więcej

Vitrintec Sp. z o.o.

 

Firma Vitrintec dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów aluminiowo-szklanych. Począwszy od projektowania, poprzez produkcję i dystrybucję, szczególny nacisk kładąc na jakość oferowanych produktów. Systemy Vitrintec to innowacyjne podejście do projektowania architektury szklanej. Powstają w odpowiedzi na rosnące potrzeby stale rozwijającej się branży stolarki otworowej.


Wartością nadrzędną firmy jest zapewnienie użytkownikom komfortu oraz wysokiej estetyki wnętrza. Vitrintec za cel stawia sobie dbałość o detale, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Z tego względu opracowała produkty o minimalistycznej geometrii, które dzięki nowoczesnym rozwiązaniom projektowym są gwarantem wysokiej izolacyjności akustycznej oraz ognioodporności. Wysoko wykwalifikowana grupa młodych inżynierów stale planuje i wdraża nowe produkty, dążąc do udoskonalania oferty. Projektanci uwzględniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, oferując systemy spełniające określone prawem i normami wymogi, opatrzone dokumentami Krajowej i Europejskiej Oceny Technicznej. Vitrintec stale podąża nie tylko za potrzebami użytkowników, ale również środowiska. Firma stawia na wspieranie rodzimej gospodarki: oferuje produkty w stu procentach polskie; produkowane z surowca pochodzącego z lokalnych źródeł. W 2022 roku Vitrintec zainwestował w park maszynowy. Produkcję obsługują dwie linie do prefabrykacji aluminium oraz kompleksowej obróbki szkła, malarnia proszkowa i inne niezbędne urządzenia. Hale produkcyjne zasilane są zieloną energią a przedsiębiorstwo pracuje z wykorzystaniem elektrooszczędnych maszyn, sterowanych numerycznie.


Od stycznia 2023 r. Vitrintec posiada także nową siedzibę usytuowaną na terenie KPT. Dzięki przeprowadzce zarówno produkty jak i warunki, w jakich odbywa się produkcja, prezentują najwyższy poziom jakości.

Więcej

WN Legal

WN Legal to kancelaria prawna specjalizująca się w prawie własności intelektualnej, ochronie danych osobowych, prawie gospodarczym oraz rozwiazywaniu sporów. Doradzamy na co dzień m.in. przedsiębiorcom z sektora IT, nowych technologii oraz branży reklamowej, w tym software house’om, startupom, agencjom reklamowym i firmom zajmującym się e-commerce.

Kancelaria pomaga przedsiębiorcom w każdym aspekcie prowadzonej przez nich działalności, dbając o ich spokojne funkcjonowanie w zmieniającym się otoczeniu prawnym. Zapewniane przez nas wsparcie obejmuje zarówno bieżącą obsługę prawną, jak i udział w specjalistycznych projektach takich jak na przykład dostosowanie działalności do wymogów RODO czy opracowanie i negocjowanie umów wdrożeniowych lub umów inwestycyjnych. Prawnicy Kancelarii są prelegentami na konferencjach i szkoleniach oraz publikują w mediach artykuły i komentarze.

Więcej

Yggdrasill

 

Yggdrasill to butikowa agencja interaktywna.

Firma wspiera biznes 3 obszarach cyfrowej komunikacji marketingowej: dizajn, rozwój i promocja.

Więcej

Zakład Aktywności Zawodowej

Zakład Aktywności Zawodowej zatrudniający osoby ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Osoby te przechodzą proces rehabilitacji społeczno-zawodowej przygotowujący do pracy na wolnym rynku.

Prowadzimy działalność cateringową, gastronomiczną, organizację spotkań biznesowych i rodzinnych, dysponujemy salą jadalną na 35 osób, a także działalność pralniczą (pralnia wodna NEMO), usługi na rzecz klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, usługi konfekcjonowania (składania), montowania, klejenia elementów. Rękodzieło artystyczne.

Więcej