Społeczność KPT / Lokatorzy

Lokatorzy KPT to przede wszystkim zespół dobrze funkcjonujących przedsiębiorstw, oferujących szeroką gamę usług. Sprawdź co mogą dla Ciebie zrobić. Poszukaj firmy w spisie alfabetycznym lub skorzystaj z wyszukiwarki branżowej.

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

WELLBEING Sp. z o.o.

Przedmiotem działalności spółki jest dystrybucja wypracowanych przez nią w ramach projektu algorytmów stosowanych w sterowaniu infrastrukturą inteligentnych (zrównoważonych) budynków biurowych w zakresie materialnego środowiska pracy. Istotą nowości rozwiązania jest to, że algorytmy umożliwiają optymalizację materialnego środowiska pracy (a więc zwłaszcza mikroklimatem, oświetleniem, powietrzem czy tłem akustycznym) w małolicznych zespołach pracowników biurowych prowadząc do maksymalizacji ich dobrostanu.

Więcej

WESPER Sp. z o.o.

Kompleksowa Realizacja projektów Budowlanych.

Więcej

WIDNET SOLUTIONS Sp. z.o.o.

We integrate Artificial Intelligence into our software to 1) measure and increase employee satisfaction alongside eNPS; 2) as well as to accelerate diagnosing of diseases.

Więcej

WN Legal

WN Legal to kancelaria prawna specjalizująca się w prawie własności intelektualnej, ochronie danych osobowych, prawie gospodarczym oraz rozwiazywaniu sporów. Doradzamy na co dzień m.in. przedsiębiorcom z sektora IT, nowych technologii oraz branży reklamowej, w tym software house’om, startupom, agencjom reklamowym i firmom zajmującym się e-commerce.

Kancelaria pomaga przedsiębiorcom w każdym aspekcie prowadzonej przez nich działalności, dbając o ich spokojne funkcjonowanie w zmieniającym się otoczeniu prawnym. Zapewniane przez nas wsparcie obejmuje zarówno bieżącą obsługę prawną, jak i udział w specjalistycznych projektach takich jak na przykład dostosowanie działalności do wymogów RODO czy opracowanie i negocjowanie umów wdrożeniowych lub umów inwestycyjnych. Prawnicy Kancelarii są prelegentami na konferencjach i szkoleniach oraz publikują w mediach artykuły i komentarze.

Więcej