Społeczność KPT / Lokatorzy

Lokatorzy KPT to przede wszystkim zespół dobrze funkcjonujących przedsiębiorstw, oferujących szeroką gamę usług. Sprawdź co mogą dla Ciebie zrobić. Poszukaj firmy w spisie alfabetycznym lub skorzystaj z wyszukiwarki branżowej.

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

ULV Consulting Dominik Ciszewski

Firma współpracuje z jednym podmiotem, dla którego wykonuje usługi w zakresie ogólnie rozumianego zarządzania zasobami ludzkimi oraz zarządzania działem marketingowym.

Więcej

UNCLASSIFIED

Firma Unclassified zajmuje się produkcją i sprzedażą oprogramowania wspomagającego zarządzanie biurami obsługi klienta przy zastosowaniu metod sztucznej inteligencji. Firmę tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem z branży IT

Na czym można oszczędzić, prowadząc biznes Contact Center?

Nie ulega wątpliwości, że największą część budżetu pochłania zatrudnianie pracowników, którzy zajmują się przetwarzaniem danych. Zredukowanie takich kosztów się to bariera trudna do przeskoczenia, ponieważ gdy o tym myślimy, przed oczami stawiają się dwa rozwiązania: 

  • zwiększenie wydajności pracy - co nie rozwiązuje problemu, bo za większą wydajność obecnych pracowników lub za zatrudnienie lepszej klasy specjalisty należy zapłacić więcej,
  • obniżenie wypłat i zwolnienia - ale to też nie rozwiązuje problemu - z oczywistych względów.

Może się więc okazać, że nawet w fazie gwałtownego wzrostu i tak nie będziemy mogli znacząco zwiększyć dochodu do zainwestowania w dalszy rozwój firmy - bo zawsze będą potrzebni nowi pracownicy do obsługiwania większej ilości zleceń.

Ale co gdyby okazało się, że to, co obecnie robią pracownicy podczas procesu ticketowania, może wykonać także automat? W dodatku mniej zawodny niż dotychczasowy personel? Brzmi mało prawdopodobnie?

Ale to jest możliwe.

Unclassified dostarcza takie rozwiązanie - SM.ai. Twoja obsługa ITSM nie będzie już więcej wymagała ogromnych budżetów na zatrudnianie nowych pracowników. W zamian będą oni mogli zająć się innymi, bardziej ambitnymi zadaniami i czuć większą satysfakcję z wykonywanej pracy.

SM.ai email2ticket jest także odporne na wszelkie zmiany, które zachodzą w systemach integracyjnych, w których porusza się Twoja firma. Oznacza to, że możesz także uniknąć kosztów utrzymania i rozwoju oprogramowania wewnątrz Twojej firmy. Dlaczego?

Ponieważ dostarczamy rozwiązanie inteligentne - które samo się uczy i jest w stanie rozpoznać zmiany w systemie oraz samodzielnie się do nich zaadaptować.

Na obecną chwilę jesteśmy w stanie zaoferować Ci obsługę kontaktów e-mailowych, jednak zaczynamy prace nad modułem umożliwiającym tworzenie zgłoszeń na podstawie rozmów telefonicznych.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak to działa i jak wiele zmienia automatyzacja w Contact Center!

Więcej

Utech Hydraulic Sp. z o.o.

Firma Utech Hydraulic Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Posiadamy dwie placówki, w Kielcach i w Radomiu, w której jest prowadzona sprzedaż i obsługa klientów.
Swoją działalność opieramy na wysoko wykwalifikowanej kadrze inżynieryjno-technicznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Jesteśmy Certyfikowanym Dystrybutorem produktów światowej firmy Parker Hannifin Ltd. oraz Autoryzowanym Dystrybutorem produktów Loctite i Teroson.

 

Prowadzimy działalność handlowo-produkcyjno-usługową w ramach, której realizujemy:

- sprzedaż produktów, części i podzespołów,
- doradztwo i konsultacje techniczne,
- projektowanie i wykonawstwo urządzeń technicznych,
- produkcję, usługi i serwis.

Wyżej przedstawioną działalności prowadzimy w zakresie:
- układów hydrauliki siłowej;
- układów pneumatyki przemysłowej;
- układów filtracji olei, powietrza i gazów;
- węży i złącz przemysłowych dla:
•    instalacji LPG;
•    specjalistycznych pojazdów samochodowych;
•    linii technologicznych – przesyłowych materiałów ściernych;
•    linii technologicznych – przesyłowych paliw alternatywnych;
•    linii technologicznych – przesyłowych produktów spożywczych;
•    linii technologicznych – przesyłowych chemii technicznej;
- maszyn i urządzeń przemysłowych;
- maszyn i urządzeń stosowanych w branży budowlanej i wydobywczej;
- chemii przemysłowej do zastosowań w procesach produkcyjnych,
  remontowych i naprawczych:
- klei i uszczelnień technicznych;
- olei i smarów przemysłowych;
- produkcji nie katalogowych elementów złącznych do układów hydraulicznych,
  części maszyn i urządzeń;

Gwarantujemy dostawę produktów o wysokim poziom techniczny, trwałości i niezawodności, spełniające światowe normy jakość.

Jeżeli chcecie Państwo sprawdzić naszą ofertę i wiarygodność firmy, odwiedźcie naszą placówkę i dokonajcie zakupy kontrolnego.
Więcej

Utech Technics Sp. z o.o.

Firma Utech Technics Sp. z o. o. to firma inżynierska z własnym biurem projektowym oraz szerokim zapleczem produkcyjno-usługowym, zajmująca się głównie działalnością w branży hydrauliki siłowej, automatyki przemysłowej, centralnego smarowania i obróbki precyzyjnej części maszyn. Spółka zapewnia kompleksową obsługę klienta w zakresie projektowania, produkcji, modernizacji oraz remontów maszyn i urządzeń pracujących osobno lub w zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami co zapewnia wysoką jakość i bezpieczeństwo realizacji. Profesjonalizm i zaangażowanie  pracowników pozwala  rozwiązywać nawet najbardziej nietypowe i skomplikowane zagadnienia.

 
Więcej