Społeczność KPT / Lokatorzy

Lokatorzy KPT to przede wszystkim zespół dobrze funkcjonujących przedsiębiorstw, oferujących szeroką gamę usług. Sprawdź co mogą dla Ciebie zrobić. Poszukaj firmy w spisie alfabetycznym lub skorzystaj z wyszukiwarki branżowej.

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

SMART B2B PLATFORMS Sp. z o.o.

Przedmiotem działalności spółki jest obecnie system informatyczny dla usługodawców procesów produkcyjnych do zdalnego raportowania i bieżących modyfikacji usług zleconych przez ich Klientów. Nasz pomysł to niespotykane do tej pory rozwiązanie informatyczne w zakresie współpracy B2B pomiędzy Zleceniodawcą i Zleceniobiorcą.

Więcej

SOFT-CONFIG POLAND Prosta Spółka Akcyjna

Spółka Soft-Config Poland zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania wspierającego firmy produkcyjne z branży automotive.

Więcej

SUS TECHNOLOGY Sp. z o.o.

Biznes polega na stworzeniu mobilnej aplikacji-galerii, która wykorzystuje sztuczną inteligencję (SI) do poprawiania i edytowania zdjęć oraz skutecznego ich przechowywania i zarządzania. Użytkownicy mogą przesyłać swoje zdjęcia do aplikacji, gdzie SI oferuje narzędzia i filtry do poprawy obrazów, korygowania kolorów i innych parametrów. Ponadto aplikacja umożliwia zorganizowanie zdjęć w wygodnych albumach i oznaczenie ich tagami w celu bardziej efektywnego wyszukiwania. Ta aplikacja może być przydatna dla każdego fotografa i osób, które chcą poprawić i uporządkować swoją kolekcję zdjęć.

Więcej

Schwarz Technology Poland Sp. z o.o.

Kompleskowa realizacja produkcji szerokiego asortymentu elementów metalowcyh z uwzględniem projektowania oraz doradztwa technicznego.

Nadrzędnym celem Schwarz Technology Poland Sp. z .o.o, jest dostarczanie kompleskowych usług spawania oraz montażu precyzyjnych elementów wykonanych ze stali zwykłej, nierdzewnej oraz aluminium.
Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001, spełniamy wymagania spawalnicze zgodnie z ISO 3834-2, uzyskaliśmy uprawnienia zgodnie z EN 15085-2 do spawania pojazdów oraz elmentów dla branży kolejowej.
Segmenty gospodarki, w których nasze produkty znajdują swoje zastosowanie to:

  • Branża kolejowa (EN 15085-2, poziom certyfikacji CL2),
  • Automotive,
  • Przemysł maszynowy, spożywczy,
  • Branża medyczna,
  • Energetyka,
  • Elektrotechnika,
  • Mechanika precyzyjna,
  • Hydraulika,
  • Przemysł lekki.
Więcej

SimpleOutsourcing.pl Tercz Kaleta Molęda Spółka jawna

SimpleOutsourcing.pl to zespół młodych profesjonalistów o wyjątkowym podejściu do biznesu. Nasza działalność opiera się na synergii kreatywności, doświadczenia oraz innowacyjności.

Oferujemy kompleksowe usługi outsourcingowe, obejmujące rekrutację, marketing, organizację wydarzeń, doradztwo, szkolenia oraz rozwiązania internetowe. Nasze usługi kierujemy zarówno do firm, organizacji pozarządowych, jak i instytucji, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Od początku istnienia naszej firmy realizujemy Program eduABROAD, który umożliwia młodym ludziom zdobycie wykształcenia na renomowanych zagranicznych uczelniach. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem tych uczelni w Polsce i oferujemy wsparcie w wyborze odpowiedniej uczelni, kierunku studiów oraz przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych.

Nasza oferta obejmuje:

- usługi rekrutacyjne, dostosowane do potrzeb szkół, uczelni wyższych, firm, organizacji pozarządowych i instytucji, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Doradztwo i szkolenia, obejmujące szkolenia zarówno "miękkie", jak i "twarde", doradztwo organizacyjne oraz nawiązywanie strategicznych partnerstw.

- usługi reklamowe i organizację eventów dla firm i instytucji zarówno w kraju, jak i za granicą, włączając reprezentowanie klientów na targach edukacyjnych, spotkaniach i konferencjach.

- rozwiązania internetowe, w tym tworzenie kreatywnych kampanii reklamowych online, pozycjonowanie stron internetowych i serwisów www.

Więcej

Solve Invest Sp. z o.o.

Spółka Solve Invest Sp. z o.o. zajmuje się pracami i usługami związanymi z oprogramowaniem, oraz technologiami informatycznymi. Nie świadczy usług doradczych. Głównym rejonem działania spółki w pierwszych latach działalności ma być województwo świętokrzyskie, małopolskie, dolnośląskie i wielkopolskie.

Więcej

Sourceful ICT

Jesteśmy międzynarodową firmą programistyczną bazującą na połączeniu rynku holenderskiego i polskiego. Wytwarzamy oprogramowanie na potrzebny własne oraz naszych klientów. Spółka istnieje od początku roku 2017, tworzą ją jednak najlepsi eksperci specjalizujący się w wytwarzaniu oprogramowania. Nasza wieloletnie doświadczenie w pracy z sektorami takimi jak: finance and insurance, media and retail pozwalają wykonywać wysokiej klasy oprogramowanie i realizować projekty dla najwiekszych firm w tej części świata takich jak: Accenture, ABN AMRO, Intertrust, Royal Bank of Scotland i wielu innych.

Więcej

Spółdzielnia Socjalna Tropem Przygody

 

Patrząc na Zespół Tropem Przygody postronny obserwator zauważy grupę młodych aktywnych ludzi, którzy pragną kształtować rzeczywistość według swoich, często niestandardowych wizji. Jedną z takich, którą wprowadzają, jest wizja świata, w którym ludzie są uśmiechnięci, pełni humoru oraz chętni do podejmowania codziennych wyzwań. Jednym ze sposobów na sprawienie uśmiechu jest pokazanie piękna naszego życia. To w połączeniu z pasją do podróży i szeroko rozumianej turystyki sprawiło, że zawiązali Zespół, który pragnie pokazać młodzieży, to co najpiękniejsze!

 

 

 

Tropem Przygody zajmuje się organizacją turystyki aktywnej dzieci i młodzieży, a także organizacją profesjonalnych przedsięwzięć dla Klientów biznesowych. Wspinaczka, Paintball, Spływy Kajakowe, Strzelectwo, Łucznictwo czy Gry Miejskie i Fabularne to tylko część atrakcji jakie Tropem Przygody oferuje Klientom, których wezwał Zew Przygody.

Więcej

Stowarzyszenie Edukacja przez Internet


Stowarzyszenie Edukacja przez Internet jest dynamiczną organizacją pozarządową, którą tworzy zespół młodych osób o świeżym spojrzeniu na system kształcenia. Głównym celem organizacji jest propagowanie edukacji na odległość za pośrednictwem Internetu, czyli e-learningu. Stowarzyszenie rozwija oraz propaguje inicjatywy, postawy i działania sprzyjające rozwojowi i lepszemu wykorzystaniu nowych technologii oraz Internetu. Upowszechnianie idei społeczeństwa informacyjnego oraz rozwijanie i wspieranie inicjatyw mających na celu wszechstronny rozwój młodzieży towarzyszy zespołowi we wszystkich działaniach. Korzystając w swojej działalności ze środków europejskich oraz organizacji pozarządowych Stowarzyszenie zachowuje swoją niezależność i autonomię w realizacji swoich działań.

Podstawowa działalność organizacji, to przede wszystkim programy edukacyjne i szkoleniowe kierowane do młodzieży, nauczycieli, pracowników organizacji pozarządowych, firm, instytucji, przedsiębiorców itd.. Oferowane Programy  mają nie tylko charakter lokalny i krajowy, są to również inicjatywy o zasięgu europejskim. Stowarzyszenie prowadzi Inkubator Trzeciego Sektora w Kielcach i Łagowie.
Więcej

Stowarzyszenie Vox Animalium

Stowarzyszenie działa od 2012 roku, mając status OPP.
Zajmuje się nie tylko ratowaniem bezdomnych, porzuconych, okaleczonych psów i kotów, ale również dokłada starań, by budować świadomość społeczną, począwszy już od najmłodszych dzieci, budząc w nich empatię oraz zrozumienie dla otaczającego świata i ucząc, Ze o sile człowieka świadczy jego wrażliwość na los słabszych.
Stowarzyszenie bazuje wyłącznie na zaangażowaniu wolontariuszy. Zaopiekowano zwierzęta trafiają do domów tymczasowych lub hoteli, w których oczekują na docelową adopcję. Zanim jednak to się stanie, podopieczni organizacji mają zapewnioną profesjonalną opiekę weterynaryjną, a gdy to konieczne - również behawioralną.
Stowarzyszenie koncentruje się również na edukowaniu społeczeństwa w zakresie opieki nad zwierzętami, niesienia im pomocy oraz reagowania na przejawy znęcania się.
Organizacja jest stale otwarta na wszystkie osoby chętne do niej dołączyć, zarówno jako członkowie, jak i wolontariusze, z uwzględnieniem osób skłonnych zaoferować pomoc w charakterze domów tymczasowych.

Więcej

Studio Kolporpress

Firma z ponad 20 letnim stażem na rynku poligraficzno-reklamowym. Projektujemy oraz produkujemy materiały reklamowe w formie drukowanej i multimedialnej.

Posiadamy:
- własne studio graficzne (15 grafików do dyspozycji naszych Klientów)
- park maszynowy, pozwalający na produkcję dowolnej pozycji poligraficznej:
        - druk cyfrowy - pojedyncze wydruki cyfrowe
        - druk wielkoformatowy - wydruki solwentowe
        - druk offsetowy arkuszowy 
        - druk offsetowy rolowy
- powierzchnie magazynowe i usługowe, wykorzystywane do sesji zdjęciowych i filmowych

Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych, takich jak katalogi, foldery, ulotki, plakaty, kalendarze, segregatory itp.
Zapewniamy pełną obsługę w zakresie prac reklamowo-poligraficznych począwszy od projektu, po wykonanie finalnego produktu.

NIP 959 14 54 937

Więcej