Społeczność KPT / Lokatorzy

Lokatorzy KPT to przede wszystkim zespół dobrze funkcjonujących przedsiębiorstw, oferujących szeroką gamę usług. Sprawdź co mogą dla Ciebie zrobić. Poszukaj firmy w spisie alfabetycznym lub skorzystaj z wyszukiwarki branżowej.

Jesteś lokatorem? Zaloguj się

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

RECOO

 

Działalność naszej firmy skupia się na branży recommerce. Skupujemy, refabrykujemy i sprzedajemy używaną elektronikę użytkową, głównie smartfony, smartwatch, tablety, komputery i konsole do gier.

 

 

Więcej

REJ BROADCAST DESIGN

Rej Broadcast Design to firma współpracująca z największymi polskimi nadawcami telewizyjnymi w zakresie grafiki telewizyjnej realizowanej na żywo oraz w zakresie korekcji barwnej materiałów wideo.

RBD to oprawy graficzne dla transmisji festiwali muzycznych, koncertów, gal, konferencji, transmisji sportowych. Gotowe do pracy w trybie realtime broadcast, przygotowane do natychmiastowej edycji treści.

RBD to również korekcja barwna programów telewizyjnych, materiałów fabularnych, teledysków, koncertów, reklam, oparta na wiedzy w zakresie wymagań w obszarze checkingu czołowych polskich stacji telewizyjnych. Wiedza kolorystów RBD została potwierdzona oficjalnymi egzaminami i certyfikatami producenta systemu DaVinci Resolve, a doświadczenie pozwala pracować w wieloma typami materiałów wideo (RAW, S-LOG etc.) w formatach HD, UHD, 4K, 6K oraz innych niestandardowych.

Więcej

ROOT BD - Nowoczesne Budownictwo Drewniane

Firma Root BD działa od 2006 r. Zajmuje się sprzedażą płyt oraz materiałów drewnopochodnych przeznaczonych dla budownictwa oraz meblarstwa. Oferuje m.in. system budowy domów szkieletowych, podkłady podpodłogowe, płyty OSB, płyty pilśniowe. Jest także autoryzowanym dystrybutorem
innowacyjnego systemu budowlanego Steico, pozwalającego na projektowanie i budowanie budynków ekologicznych: energooszczędnych, niskoenergetycznych, pasywnych, zero energetycznych, a także plus energetycznych. Budynki te mogą powstawać tradycyjnie na placu budowy lub być przygotowywane na halach produkcyjnych w postaci gotowych elementów ściennych, stropowych czy dachowych - prefabrykacja, co znacznie upraszcza i skraca proces ich powstawania.
Materiały izolacyjne Steico produkowane z włókna drzewnego wykorzystywane są zarówno w budownictwie drewnianym jak i tradycyjnym. Zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną, a dzięki właściwościom higroskopijnym wpływają na zdrowy klimat w domu. Firma prowadzi również doradztwo w zakresie zastosowania sprzedawanych materiałów. Zajmuje się spedycją produktów na bazie posiadanej licencji spedytora. Należy do Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe. Posiada certyfikat FSC.

Więcej