Społeczność KPT / Lokatorzy

Lokatorzy KPT to przede wszystkim zespół dobrze funkcjonujących przedsiębiorstw, oferujących szeroką gamę usług. Sprawdź co mogą dla Ciebie zrobić. Poszukaj firmy w spisie alfabetycznym lub skorzystaj z wyszukiwarki branżowej.

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

RECOO

 

Działalność naszej firmy skupia się na branży recommerce. Skupujemy, refabrykujemy i sprzedajemy używaną elektronikę użytkową, głównie smartfony, smartwatch, tablety, komputery i konsole do gier.

 

 

Więcej

RKBY

 

RKBY° to studio kreatywne specjalizujące się w projektowaniu, animacji i efektach wizualnych. Łączymy sztukę i technologię, aby pomóc markom komunikować się w wyrazisty i oryginalny sposób.

Więcej

ROOT BD - Nowoczesne Budownictwo Drewniane

Firma Root BD działa od 2006 r. Zajmuje się sprzedażą płyt oraz materiałów drewnopochodnych przeznaczonych dla budownictwa oraz meblarstwa. Oferuje m.in. system budowy domów szkieletowych, podkłady podpodłogowe, płyty OSB, płyty pilśniowe. Jest także autoryzowanym dystrybutorem
innowacyjnego systemu budowlanego Steico, pozwalającego na projektowanie i budowanie budynków ekologicznych: energooszczędnych, niskoenergetycznych, pasywnych, zero energetycznych, a także plus energetycznych. Budynki te mogą powstawać tradycyjnie na placu budowy lub być przygotowywane na halach produkcyjnych w postaci gotowych elementów ściennych, stropowych czy dachowych - prefabrykacja, co znacznie upraszcza i skraca proces ich powstawania.
Materiały izolacyjne Steico produkowane z włókna drzewnego wykorzystywane są zarówno w budownictwie drewnianym jak i tradycyjnym. Zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną, a dzięki właściwościom higroskopijnym wpływają na zdrowy klimat w domu. Firma prowadzi również doradztwo w zakresie zastosowania sprzedawanych materiałów. Zajmuje się spedycją produktów na bazie posiadanej licencji spedytora. Należy do Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe. Posiada certyfikat FSC.

Więcej

Regionalne Centrum Produkcji Aglomeratu Sp. z o.o.

Spółka Regionalne Centrum Produkcji Aglomeratu jest spółką celową powołaną aby w pierwszej kolejności zrealizować projekt inwestycyjny, związany z budową zakładu do produkcji paliwa alternatywnego (Aglomeratu), w oparciu o technologię Domat Consulting sp z o o, jednego z udziałowców spółki, na której stosowanie udzielono RCPA licencji. Paliwo to będzie wykorzystywane na potrzeby przemysłu cementowego.

Więcej