Społeczność KPT / Lokatorzy

Lokatorzy KPT to przede wszystkim zespół dobrze funkcjonujących przedsiębiorstw, oferujących szeroką gamę usług. Sprawdź co mogą dla Ciebie zrobić. Poszukaj firmy w spisie alfabetycznym lub skorzystaj z wyszukiwarki branżowej.

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

MAJJOR Sp. z o.o.

Przedmiotem działalności firmy jest transport ogólny towarów drobnicowych oraz usługi kurierskie.

Dodatkowo wynajem aut dostawczych. 

Więcej

MEDIAONES Sp. z o.o.

MEDIAONES to firma specjalizująca się w dostarczaniu usług marketingowych i informatycznych dla firm i organów administracji publicznej. Nasze działania skupiają się na tworzeniu zaawansowanych strategii cyfrowych, które integrują najnowsze technologie z efektywnym marketingiem. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem nowoczesnych stron internetowych, zarządzaniem mediami społecznościowymi, optymalizacją dla wyszukiwarek (SEO) oraz kampaniami reklamowymi online. Dzięki naszemu doświadczeniu i skoncentrowaniu na wynikach, pomagamy naszym klientom zwiększać ich obecność na rynku, budować silne marki i efektywnie komunikować się z ich docelowymi grupami odbiorców.

Więcej

Machinabler Sp. z o.o.

Machinabler specjalizuje się w wytwarzaniu produktów IT dla przemysłu pomagających w lepszym wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii oraz optymalizacji zużycia zasobów energetycznych. W naszych projektach wykorzystujemy chmury obliczeniowe, IoT, rozwiązania programistyczne, a także komponenty BI.

Więcej

Marcin Pedrycz Construction

Firma specjalizuje się w wykonywaniu wszelkiego rodzaju usług związanych z przygotowaniem terenu pod budowy domów, obiektów inż., budowy peronów kolejowych, torowisk kolejowych.

Więcej

Motility Sp. z o.o.

Firma Motility świadczy usługi w zakresie: projektowanie produktów reklamowych i przygotowanie materiałów do druku różnego rodzaju katalogów, gazetek czy folderów, tworzy aplikacje mobilne i strony www.

Działalność wydawnicza, związana z produkcją filmów i nagrań video, doradztwo w zakresie oprogramowania i informatyki, reklamy i poligrafii.

Więcej