Społeczność KPT / Lokatorzy

Lokatorzy KPT to przede wszystkim zespół dobrze funkcjonujących przedsiębiorstw, oferujących szeroką gamę usług. Sprawdź co mogą dla Ciebie zrobić. Poszukaj firmy w spisie alfabetycznym lub skorzystaj z wyszukiwarki branżowej.

Jesteś lokatorem? Zaloguj się

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

KIERUNEK FRANCJA Gildas Malandain

Zakres działalności obejmuje rozwój sprzedaży na rynki francuskojęzyczne, dopasowanie produktu do rynku docelowego oraz doprecyzowanie wymagań odbiorców w kontekscie możliwości produkcyjnych dostawców technologicznych w Polsce.

Jesteśmy nakierowani na produkty oparte na nowych technologiach lub na innych produktach innowacyjnych o wysokiej wartości dodanej.

Dodatkowo, wspieramy naszych klientów w przyciąganiu inwestorów francuskojęzycznych.

Wśród świadczonych usług znajdują się między innymi:

  • analiza potencjalnego rynku, prospekcja telefoniczna, składanie ofert
  • organizacja spotkań u kontrahenta lub na targach w Kielcach, w Polsce lub zagranicą
  • uzgadnianie specyfikacji technicznych oraz warunków handlowych
  • tłumaczenia
Więcej

KUZA PROJEKT Konrad Kałuża

Biuro projektowe KUZA PROJEKT oferuje najlepszą skuteczność w uzyskiwaniu pozwoleń na budowę domów jednorodzinnych, budynków usługowych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, sklepów wielkopowierzchniowych, garaży, budynków gospodarczych.Oferujemy również adaptację projektów typowych, inwentaryzacje budowlane i powykonawcze, rozbudowy i zmiany sposobu użytkowania. Wyróżniamy się na tle konkurencji kompleksową obsługą, czyli wyręczymy Cię w uzyskaniu wszystkich formalności. Jesteśmy konkurencyjni dzięki naszemu wieloletniemu i wielopokoleniowemu doświadczeniu w projektowaniu, co ważne posiadamy uprawnienia architektoniczne.

Więcej

Kamaprops

Głównym obszarem działalności firmy jest pozostała produkcja odzieży wierzchniej PKD 14.13.Z. Szyjemy suknie ciążowe do sesji fotograficznych dla fotografów. Jest to całkiem nowa branża, która dopiero od kilku lat działa na polskim rynku.
Od początku istnienia stale i dynamicznie rozwijamy się na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym. Bierzemy udział w licznych pokazach, targach takich jak "Fotorekwizyty" w kraju i zagranicą. Znani fotografowie specjalizujący się w fotografi ciążowej przeprowadzają liczne warsztaty szkoleniowe na których uczą się nasi przyszli potencjalni klienci, a my reklamujemy swoje produkty. W sukniach naszego projektu chętnie fotografują się polskie znane celebrytki.

Więcej

Kielecka Grupa Mostowa Sp. z o.o.

Kielecka Grupa Mostowa powstała w 2020 roku jest pierwszą w regionie świętokrzyskim spółką o profilu projektowo-eksperckim w zakresie budownictwa mostowego.
Firma kontynuuje regionalne tradycje w dziedzinie mostownictwa wywodzące się jeszcze z lat 50 ubiegłego wieku, gdzie prymat na skalę kraju wiodło Kieleckie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych.

Spółka specjalizuje się w projektowaniu oraz w wykonywaniu diagnostyki i ekspertyz technicznych z zakresu budownictwa mostowego na terenie całego kraju. Naszymi klientami są zarządcy dróg publicznych wszystkich szczebli. Szczególną specjalnością biura są konstrukcje wykonywane z betonu sprężonego. Firma posiada ugruntowane „know-how” oraz dysponuje pełnym zapleczem sprzętowym w zakresie prowadzonej działalności.
Zakres wykonywanych usług:
- projekty budowlane oraz wykonawcze konstrukcji inżynierskich,
- przeglądy podstawowe, rozszerzone oraz szczegółowe obiektów mostowych,
- diagnostyka materiałowa,
- ekspertyzy i opinie techniczne

Więcej

Kielecki Park Technologiczny