Społeczność KPT / Lokatorzy

Lokatorzy KPT to przede wszystkim zespół dobrze funkcjonujących przedsiębiorstw, oferujących szeroką gamę usług. Sprawdź co mogą dla Ciebie zrobić. Poszukaj firmy w spisie alfabetycznym lub skorzystaj z wyszukiwarki branżowej.

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

HOMEALERT Sp. z o.o.

Pomagamy właścicielom domów mieć święty spokój. Pomagamy w ustaleniu jakich przeglądów potrzebujesz. Wykonujemy wszystkie typy przeglądów. Aplikacja przypomni Ci o zbliżającym się terminie przeglądu. Zawsze zgodne z prawem wzory protokołów. Sprawdzeni wykonawcy w całej Polsce.

Więcej

HOUSE IT YOURSELF Sp. z o.o.

Zespół HIY wprowadza na rynek system Ramowych Konstrukcji do samodzielnego składania, do budowy Małych Domów i Górnych Kondygnacji budynków. 

Firma House It Yourself dostarcza do klienta elementy drewnianej konstrukcji szkieletu domu w posortowanych paczkach typu Flat Pack i określonych ilościowo porcjach złożonych na palecie. Prefabrykowane konstrukcje zostały zaprojektowane tak, aby elementy były łatwe do przenoszenia, składanie na płasko i ustawianie konstrukcji w pionie nie było trudne i wymagające fizycznie. Całość pracy wymaga maksymalnie dwóch osób. Przy użyciu Konstrukcji HIY powstaje energooszczędny budynek dopasowany do modułów płyt izolacyjnych i wykończeniowych dostępnych na rynkach lokalnych.

Więcej