Społeczność KPT / Lokatorzy

Lokatorzy KPT to przede wszystkim zespół dobrze funkcjonujących przedsiębiorstw, oferujących szeroką gamę usług. Sprawdź co mogą dla Ciebie zrobić. Poszukaj firmy w spisie alfabetycznym lub skorzystaj z wyszukiwarki branżowej.

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

GLOBAUTOMOTIVE Sp. z o. o.

 

GLOBAUTOMOTIVE Sp. z o. o. jest firmą działającą w branży IT, tworzącą innowacyjne rozwiązania przede wszystkim dla branży motoryzacyjnej. Nasz zespół tworzą eksperci w dziedzinie automotive oraz IT.

 

Działalność firmy skupia się na realizacji nowatorskich rozwiązań informatycznych przeznaczonych zarówno dla firm jak i użytkowników indywidualnych. Tworzymy zarówno aplikacje mobilne dla systemów Android Auto i Apple CarPlay jak i rozwiązania webowe.

Więcej

GREENWALK Sp. z o.o.

Działalność B+R – materiały budowlane.

Więcej

Gradiens Sp. z o.o.

Oferta firmy Gradiens skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości usług z zakresu projektowania, analiz, doradztwa i badań transportowych. Dostarczamy usługi zarówno dla instytucji publicznych jak i podmiotów prywatnych. Wspieramy proces inwestycyjny od etapu diagnozy i koncepcji aż do końcowej realizacji. Płynnie łączymy wiedzę z dziedzin: transportu, budownictwa, informatyki, ekonomii, socjologii i planowania przestrzennego.

Więcej

Green Building Studio Karol Bielecki

Firma wykonuje usługi projektanta, wykonawcy, ekonomisty w zakresie realizacji inwestycji branży HVAC.

Posiadamy szerokie doświadczenie w pełnej palecie inwestycji począwszy od małych po wielko kubaturowe. Wykonujemy audyty energetyczne, optymalizacje kosztów, oceniamy i szacujemy inwestycję. Zespół to wykwalifikowana i nowoczesna kadra, współpracująca ze specjalistami z różnych innych branż.

 

Więcej