Społeczność KPT / Lokatorzy

Lokatorzy KPT to przede wszystkim zespół dobrze funkcjonujących przedsiębiorstw, oferujących szeroką gamę usług. Sprawdź co mogą dla Ciebie zrobić. Poszukaj firmy w spisie alfabetycznym lub skorzystaj z wyszukiwarki branżowej.

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

DAMP STUDIO Sp. z o.o.

Świadczenie usług montażu filmów instruktażowych, szkoleniowych, edukacyjnych i reklamowych, usługi szkoleniowe

Więcej

Damkar Damian Maleszak

Firma działa w branży projektowej, realizując usługi z zakresu urbanistyki i planowania przestrzennego. W swojej ofercie ma sporządzanie dokumentów planistycznych takich jak: projekty miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, projekty studiów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, projekty planów ogólnych, projekty decyzji ustalających warunki zabudowy oraz opinie urbanistyczne.

Więcej

Dary Flory

Firma Dary Flory zajmuje się rozwojem i produkcją roślinnych alternatyw mięsa.

Różnorodna oferta zawiera zamienniki mięsa mielonego i dania gotowe w

różnych wersjach. Roślinne Dary Flory można traktować dokładnie jak

mięso: nadają się do smażenia, pieczenia, gotowania, zamrożenia. Są

odpowiednie nie tylko dla wegan, ale również dla osób które chcą

ograniczyć spożywanie mięsa. Firma  kontroluje cały proces produkcji: od

surowca, przez tworzenie produktu, po opakowanie. Wszystkie surowce,

półprodukty i produkty są pozyskiwane wyłącznie od sprawdzonych

dostawców, którzy spełniają najwyższe normy jakości. Produkty nie

zawierają konserwantów, sztucznych barwników, GMO.

Ważnym elementem działania firmy jest również edukacja na temat

prozdrowotnych korzyści diety roślinnej.

Więcej

Didactix IT Sp. z o. o.

Didactix to marka, która łączy doświadczenie w edukacji i rehabilitacji
z nowoczesną technologią. Jako jedni z pierwszych podjęliśmy się opracowania własnych rozwiązań z zakresu dydaktyki cyfrowej i rehabilitacji cyfrowej. Połączyliśmy zespoły wybitnych ekspertów, dydaktyków, terapeutów wraz z zespołem specjalistów IT, tworząc interaktywną podłogę FlySky. Nasze aplikacje i gry to propozycje szyte na miarę Waszych oczekiwań!

Więcej

Digital Engineering Solutions sp. z o.o.

DES sp. z o.o. zajmuje się rozwojem wizyjnych cyfrowych metod monitoringu konstrukcji /Visual Based Monitoring/ budowlanych, w tym szczególnie mostów, wiaduktów i estakad a także cyfrowych technologii inżynierskich /digital engineering/, zwłaszcza dla cyfrowego zarządzania aktywami /digital asset management/.

Strategia rozwoju zakłada wdrażanie naszych rozwiązań na globalnych rynkach głównie w oparciu o polską myśl techniczną lecz jednoczenie budujemy zespół ekspertów  z całego świata. Naszym celem są najważniejsze aktywa w skali świata z rynku infrastruktury komunikacyjnej, energetyki czy przemysłu oil & gas.

Więcej

Digital Insurance Agent Sp. z o.o.

Połączenie wielu funkcjonujących obecnie oddzielnych rozwiązań cyfrowych w ramach jednego, kompleksowego narzędzia dla cyfrowego agenta ubezpieczeniowego.

Planujemy stworzyć platformę, na której agent ubezpieczeniowy będzie miał dostęp do wielu różnych narzędzi cyfrowych, m. in. skrzynki e-mail, systemu sprzedażowego różnych towarzystw ubezpieczeniowych, telekonferencji, CRM, czatu czy narzędzi analitycznych.

Więcej

Domat Consulting

Domat Consulting to młoda i nowoczesna firma, posiadająca bogate doświadczenie w doradztwie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Pomagamy firmom bez względu na branżę, w której funkcjonują, jednak cechujemy się wysoką specjalizacją w gospodarce odpadami, ochronie środowiska oraz energetyce rozproszonej. 

Stanowimy zgrany, profesjonalny i ambitny zespół, którego głównym celem jest jak najsprawniejsza i jak najbardziej opłacalna dla klienta, indywidualnie formowana pomoc. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość. Każde nasze działanie jest wynikiem sumiennej i pełnej analizy. Nie wykonujemy przypadkowych ruchów. Ta zasada pozwala nam na zagwarantowanie zadowolenia naszych klientów.

Więcej