Społeczność KPT / Lokatorzy

Lokatorzy KPT to przede wszystkim zespół dobrze funkcjonujących przedsiębiorstw, oferujących szeroką gamę usług. Sprawdź co mogą dla Ciebie zrobić. Poszukaj firmy w spisie alfabetycznym lub skorzystaj z wyszukiwarki branżowej.

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

CABIOMEDE Sp. z o.o.

CABIOMEDE Sport w swojej pracy łączy projektowanie inżynierskie, analizy numeryczne oraz technologie szybkiego prototypowania. Zwiększa jakość istniejących na rynku wyrobów poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań wspierających rozwój wysokich technologii medycznych.

Tworzymy indywidualne i projektowane na miarę ochraniacze twarzy, nóg oraz dłoni, wykonywane z wykorzystaniem technologii druku 3D, skanowania 3D, a także formowania próżniowego laminatów z włókna węglowego. Indywidualnie tworzone ochraniacze gwarantują znacznie wyższy komfort użytkowania oraz dopasowanie w porównaniu do produktów występujących w standardowej rozmiarówce.

CABIOMEDE VET to firma działająca od 2016 roku, specjalizująca się w usługach badawczo-rozwojowych. Nasz zespół wykorzystuje w swojej pracy projektowanie CAD, analizy numeryczne oraz technologie szybkiego prototypowania. Specjalizujemy się w tworzeniu niestandardowych, dedykowanych rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów. Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji rozwiązań dla medycyny weterynaryjnej, obejmujących m.in.: interaktywne modele anatomiczne stworzone z użyciem różnych technologii druku 3D, takie jak czaszki, kręgosłupy, różne rodzaje kości długich oraz modele złamanych kości, bazujące na klasyfikacji AOVet, praktyczne wyposażenie gabinetów lekarskich, w tym różnorodne organizery do rurek anestezjologicznych i markery do kalibracji RTG, spersonalizowane rozwiązania dla zwierząt, włączając w to ortezy, dostosowane do potrzeb konkretnego zwierzaka.

CABIOMEDE zajmuje się również przygotowywaniem indywidualnych modeli anatomicznych przedoperacyjnych opartych na tomografii komputerowej. Modele te stanowią cenną pomoc w planowaniu złożonych zabiegów operacyjnych, umożliwiając lekarzom weterynarii dokładne przygotowanie się do przeprowadzenia procedury.

W przypadkach szczególnie skomplikowanych zabiegów chirurgicznych, we współpracy ze specjalistami medycyny weterynaryjnej, projektujemy spersonalizowane implanty oraz celowniki operacyjne, które wytwarzane są przy użyciu technologii druku 3D. W zestawie z implantem oferujemy specjalne narzędzia ułatwiające przeprowadzenie operacji oraz skuteczną implantację rozwiązania.

 

Więcej

CLICKET Sp. z o.o.

Firma zajmuje się prowadzeniem platformy internetowej, na której prezentowane są oferty ubezpieczeń.

Naszą ofertę kierujemy bezpośrednio oraz za pośrednictwem partnerów sprzedażowych.

Nasze usługi oferowane są całkowicie w formie elektronicznej – zdalnej.

Naszą ofertę kierujemy również do obcokrajowców mieszkających w Polsce.

Więcej

CODERHINO

Agencja interaktywna CODERHINO zajmuje się przede wszystkim obsługą klientów biznesowych w zakresie stron, sklepów i innych aplikacji internetowych oraz identyfikacji wizualnej.

Zajmujemy się głównie tworzeniem dedykowanych rozwiązań skupionych wokół platformy WordPress / WooCommerce. W tychże systemach realizujemy także strony i sklepy internetowe. Dla bardziej wymagających klientów jesteśmy w stanie przygotować dedykowane aplikacje internetowe.

Więcej

CRMAPP Sp. z o.o.

Przedmiotem działalności spółki jest obecnie dystrybucja i rozwój aplikacji umożliwiającej efektywne zarządzanie relacjami z klientami. Aplikacja jest systemem rekomendacji w obszarze działań marketingowych w odpowiedzi na zindywidualizowane zachowania i oceny klientów. Obszar rekomendacji pokrywa się z obszarem budowania relacji z klientami w zrównoważonej karcie wyników. System rekomendacji korzysta z uczenia maszynowego. Celem wdrożenia rozwiązania przez docelowych użytkowników jest zwiększenie satysfakcji klientów, co docelowo przyczyni się do większej lojalności klientów i zwiększenia ich udziału w rynku.

Więcej

Centrum Badań i Certyfikacji Sp. z o. o.

 

Centrum Badań i Certyfikacji Sp. z o. o. prowadzi laboratoryjne badania materiałów budowlanych tj.  badania rur prefabrykowanych, żywicznych powłok renowacyjnych (CIPP) oraz betonu i zapraw mineralnych.


Laboratorium CBiC oferuje swoje usługi w zakresie badań:

  • sztywności obwodowej rur z tworzyw sztucznych (rękaw i rura),
  • szczelności wykładzin renowacyjnych,
  • wytrzymałości na ściskanie rur kamionkowych i betonowych,
  • wytrzymałości na ściskanie zapraw i betonów,
  • nasiąkliwości i mrozoodporności.
Więcej

Complex Minerals Sp. z o.o.

Spółka Complex Minerals zajmuje się badaniem naturalnych minerałów, w szczególności zeolitu. W efekcie czego projektuje, opatentuje i wprowadza na rynek innowacyjne produkty.

Skupiamy się na ekologicznych wyrobach dla ogrodnictwa. Powstałe produkty poprawią właściwości gleby. Produkty z serii ekologicznej do domu, do filtracji wody. Następnie dodatki do karmy dla zwierząt domowych i hodowlanych.

Więcej

Construction Test Sp. z o.o.

Spółka Construction Test Sp. z o.o. zajmuje się monitoringiem konstrukcji betonowych przy wykorzystaniu zjawiska emisji akustycznej. W badaniach wykorzystuje rozwinięty przez siebie modułowy system monitoringu oparty o standardowe komponenty. System monitoringu Construction Test jest dedykowany dla sektora budowlanego, firm inżynierskich oraz zajmujących się diagnostyką konstrukcji betonowych.

Więcej

CreoConcept

 

Firma CreoConcept zajmuje się dostawą i montażem aluminiowo - szklanych ścianek działowych, służących do podziału powierzchni biurowej. Firma realizowała wiele pasjonujących projektów, dostarczając produkty o najwyższej estetyce, wysokim poziomie akustyki i adekwatnej jakości: wymienione wyznaczniki stanowią istotne cechy produktów CreoConcept, które dają poczucie komfortu i podnoszą efektywność pracy użytkowników biur.

Na rynku przestawnych ścianek działowych systemy oferowane przez CreoConcept zwracają uwagę ze względu na prosty i nowoczesny design. Łatwy montaż, modułowość i atrakcyjna cena przyczyniają się do optymalizacji biurowej powierzchni typu open space. Dzięki szerokim możliwościom konfiguracji ścianki pozwalają dostosować powierzchnię do potrzeb środowiska biurowego. Systemy CreoConcept cechują się doskonałą izolacją akustyczną (do Rw 47dB certyfikat ITB) oraz możliwością dopasowania do wysokich pomieszczeń. Firma oferuje również systemy przeciwpożarowe, które pozwalają wykonywać różnorodne elementy zabudowy, pozwalające zorganizować w budynkach tzw. strefy pożarowe, zapewniające klasę ogniochronności mieszczącą się w klasach od EI15 do EI 120. Godnym uwagi jest także system przesuwnych ścian działowych oferowanych przez CreoConcept, bo umożliwia szybki podział pomieszczeń zgodnie z potrzebami oraz zwiększa funkcjonalność powierzchni biurowych.

Więcej