Aktualności

2022-05-27

Trzeci wymiar bezpieczeństwa

Tworzą maski na indywidualne zamówienie zawodników najlepszych klubów sportowych w Polsce. Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, ŁKS Łódź to tylko część z długiej listy odbiorców. O tym jak spółka CABIOMEDE Sport stała się rozpoznawalną marką na rynku rozmawiamy z Mateuszem Pawlikiem, właścicielem firmy. 

Więcej

2022-05-27

KPT szkoli instytucje kultury z efektywnego marketingu

Kielecki Park Technologiczny rozpoczął kolejny międzynarodowy projekt, tym razem adresowany do kieleckich instytucji kultury.

Więcej

2022-05-25

Dwa startupy z KPT z dofinansowaniem

Fonseka IT oraz Cleanmatik to kolejne startupy, inkubowane w Kieleckim Parku Technologicznym w ramach projektu Platformy Startowe Start In Podkarpackie, które zostały wybrane do dofinansowania.

Więcej

2022-05-17

KPT przyciąga inwestorów

W pełni uzbrojone przez Park tereny inwestycyjne to atrakcyjna przestrzeń dla biznesu. Wiedzą o tym firmy, które wyrosły z inkubatorów oraz Centrum Technologicznego KPT. Zakup działek przy ul. Olszewskiego i zbudowanie własnych zakładów dla wielu z nich jest naturalnym etapem rozwoju.

Więcej

2022-05-10

KPT dla Ukrainy

Nie możemy być i nie jesteśmy obojętni. Od początku wojny w Ukrainie Kielecki Park Technologiczny wspiera zarówno uchodźców przebywających w Kielcach, jak organizuje pomoc, która dociera za granicę.

Więcej

2022-05-06

Szkolenia z dofinansowaniem do 80%.

Nawet 80% dofinansowania dla firm na szkolenia otwarte i szyte na miarę potrzeb!

Więcej

2022-04-29

Druga runda Poland Prize przedłużona.

Ze względu na liczne prośby KPT zdecydował się przedłużyć drugą rundę naboru do programu Poland Prize powered by Kielce Technology Park.  

Więcej

2022-04-28

Klasa patronacka spółki EkoEnergia Polska w ZSE w Kielcach

W Zespole Szkół Elektrycznych w Kielcach zostanie utworzona Klasa Patronacka w zawodzie technik elektryk. To efekt współpracy Kieleckiego Parku Technologicznego, spółki EkoEnergia Polska oraz ZSE.

Więcej

2022-04-27

Nowoczesne i bezpieczne przechowywanie w twojej firmie

Nowa przestrzeń w zasobach Kieleckiego Parku Technologicznego, przeznaczona dla firm z sektora MŚP, w tym m.in. z branży e-commerce, jest już dostępna. Dzięki Inkubatorowi Logistycznemu Rotterdam Inc. przedsiębiorcy nie tylko zyskują dostęp do nowoczesnego obiektu, ale też pakietu profesjonalnych usług rozwojowych.

Więcej

2022-04-22

Domy do samodzielnego montażu

House It Yourself to jeden ze startupów inkubowanych w KPT w ostatniej rundzie projektu Platformy Startowe Start In Podkarpackie, który koordynujemy w województwie świętokrzyskim. Rozmawiamy z Ryszardem Jaszowskim, który wspólnie ze swoim zespołem - Michaliną Toolen oraz Norbertem Misztalem - pracują nad wprowadzeniem swojego rozwiązania na rynek - elementy ramowych domów do własnego wykonania.

Więcej