Aktualności

2021-06-21

Wracamy z Kinem letnim z KPT!

Kielecki Park Technologiczny rusza z cyklem „Kino letnie z KPT”. Pierwszy seans już 2 lipca. Partnerem wydarzenia jest Kino Moskwa.

Więcej

2021-06-17

Didactix wdrożył ISO

Działają od 2 lat, a już po kilku miesiącach funkcjonowania firma Didactix, lokator KPT, stanęła przed niebagatelnym zadaniem sprostania obstrukcjom rynkowym wynikającym z kryzysu gospodarczego wywołanego pandemią COVID-19. Spółce nie tylko udało się przetrwać ten trudny dla biznesu okres, ale ciągle doskonaliła swoje rozwiązania oraz podbijała nowe rynki. Efektem tego jest przyznany właśnie certyfikat ISO.

Więcej

2021-06-09

Eko Piknik w Ogrodzie

Już 12 czerwca, w godz. 11:00 – 16:00, ECN KPT zaprasza mniejszych i większych odkrywców, dzieci, rodziców i całe rodziny do przedłużonego świętowania Dnia Dziecka w Energetycznym Ogrodzie Doświadczeń KPT.

Więcej

2021-06-08

Vitrintec rozpoczął inwestycję. Powstaje concept factory

Nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni ponad 3 tys. mkw. buduje w Kieleckim Parku Technologicznym spółka Vitrintec. Inwestycja potrwa do lutego przyszłego roku.

Więcej

2021-06-02

Jak prowadzić biznes społecznie odpowiedzialny? Warsztaty dla przedsiębiorców.

Jak prowadzić biznes społecznie odpowiedzialny – to temat cyklu bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców, które w czerwcu organizuje Kielecki Park Technologiczny wraz z Centrum Obsługi Inwestora w Kielcach.

Więcej

2021-05-24

Kolejny inwestor w KPT. KT INOX prężnie się rozwija i będzie mieć nową siedzibę

W pełni uzbrojone, położone w nowoczesnej dzielnicy Kielc, w sąsiedztwie blisko 200 firm oraz dróg wylotowych w kierunku największych polskich miast. To atrybuty nieruchomości w KPT, które przyciągają inwestorów. W kwietniu działkę o powierzchni blisko 4 tys. mkw. nabyła spółka KT INOX.

Więcej

2021-05-21

Telegraf Trail – najtrudniejsza dyszka w życiu.

Fundacja Coś Dobrego, lokator Kieleckiego Parku Technologicznego po raz kolejny angażuje się w promocję sportu i kultury fizycznej wśród mieszkańców Kielc. 26 czerwca organizuje Telegraf Trail - pierwszy bieg górski rozgrywany na górze Telegraf.

Więcej

2021-05-20

Ruszył nabór firm do projektu "Własność intelektualna w twojej firmie".

Ruszył nabór do projektu, w ramach którego Kielecki Park Technologiczny będzie świadczył usługi w zakresie ochrony własności intelektualnej. To kolejny rodzaj wsparcia skierowanego do przedsiębiorców, zwłaszcza tych stawiających pierwsze kroki w biznesie.

Więcej

2021-05-11

Odpowiedzialni społecznie. Warsztaty dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych

Kielecki Park Technologiczny wraz z partnerem – Spółdzielnią Socjalną Tropem Przygody zaprasza na cykl warsztatów dla firm zaangażowanych społecznie, realizujących politykę CSR oraz organizacji pozarządowych.

Więcej

2021-05-10

Paragrafy w biznesie - Przewodnik po prawie własności intelektualnej. Webinarium z WN Legal.

25 maja Kielecki Park Technologiczny i Kancelaria Prawna WN Legal zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „Paragrafy w biznesie” pt. „Przewodnik po prawie własności intelektualnej”.

Więcej