Aktualności

2020-11-27

Paragrafy w biznesie. Prawo autorskie. Jak podpisywać umowy, które dotyczą utworów?

Zapraszamy na kolejne z cyklu spotkań „Paragrafy w biznesie”, które odbędzie się 10 grudnia o g. 11:00 na platformie ZOOM. Udział jest bezpłatny.

Więcej

2020-11-20

Jak przygotować się na Industry 4.0? - konferencja online

Kielecki Park Technologiczny zaprasza na konferencję podsumowującą projekt Międzynarodowa Akademia Transferu Technologii (International Technology Transfer Academy realizowany z Programu Erasmus+.

Więcej

2020-11-19

Akcja „Dej laptopy na kłopoty!”

Fundacja Coś Dobrego, lokator Kieleckiego Parku Technologicznego, organizuje zbiórkę sprzętu komputerowego, który będzie służył dzieciom podczas nauki zdalnej.

Więcej

2020-11-18

Akademia Muay Thai działa dla i dzięki innym

Promują ideę sportu zachęcając do zmiany sposobu życia. Ich potencjał dostrzegły duże firmy odpowiedzialne społecznie. Akademia Muay Thai Kielce, lokator KPT, rozwija się dla i dzięki wsparciu innych.

Więcej

2020-11-16

Dziewięć startupów będzie inkubowanych w KPT

Pierwsze młode firmy rozpoczynają inkubację w Kieleckim Parku Technologicznym w ramach projektu Platformy Startowe „Start In Podkarpackie”, którego KPT jest koordynatorem w województwie świętokrzyskim. 

Więcej

2020-11-16

Szkolenia z prowadzenia biznesu i finansowa pomoc na starcie. Eksperci z KPT pomogą młodym bez pracy.

Szkolenia z zakresu zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, dotacje na rozpoczęcie biznesu oraz wsparcie pomostowe w postaci półrocznej pensji – to profity, z których będą mogli skorzystać młodzi bezrobotni dzięki projektowi realizowanemu przez Stowarzyszenie Integracja i Rozwój przy wsparciu Kieleckiego Parku Technologicznego.

Więcej

2020-11-12

Edukacja zawodowa na rzecz badań, rozwoju i innowacji

Podniesienie umiejętności uczniów i nauczycieli w zakresie sposobów opracowywania i wdrażania działań B+R+I to główne założeniu projektu, który Kielecki Park Technologiczny realizuje wspólnie z międzynarodowymi partnerami.

Więcej

2020-11-03

Projekty KPT na Digital Skills Map

Siedem projektów z Polski i to wszystkie realizowane przez KPT, znalazło się na mapie możliwości rozwoju umiejętności cyfrowych (Digital Skills Map).

Więcej

2020-10-30

Natywna przyszłość. Akapit nowym lokatorem Parku

Specjalizują się w reklamie natywnej, tworząc wysokiej jakości, unikalne treści promocyjne dla największych graczy na polskim rynku. Akapit dołącza do społeczności Kieleckiego Parku Technologicznego. Lokując swój biznes przy ul. Olszewskiego 6, firma liczy przede wszystkim na impuls do dalszego rozwoju.

Więcej

2020-10-29

Tworzą innowacyjne rozwiązania dydaktyczne. Eksperci z Didactix IT dołączają do społeczności KPT

Łączą doświadczenie w edukacji i rehabilitacji z nowoczesną technologią. Jako jedni z pierwszych podjęli się opracowania własnych rozwiązań z zakresu dydaktyki i rehabilitacji cyfrowej. Zespół ekspertów z firmy Didactix IT od listopada będzie rozwijał działalność w Kieleckim Parku Technologicznym.

Więcej