Aktualności

2020-06-05

Makuwa Art operatorem Centrum Fashion Design KPT

Firma Makuwa Art Jakub Waszak, właściciel marki Regioszulki, została operatorem Centrum Fashion Design KPT.

Więcej

2020-06-03

Finał projektu Work On IT 2020

Choć nietypowo, bo online, ale równie efektywnie przebiegła trzecia edycja projektu Work On IT realizowanego przez KPT we współpracy z Transition Technologies PSC oraz Politechniką Świętokrzyską.

Więcej

2020-06-01

Energetyczne Centrum Nauki wraca po przerwie

Od 2 czerwca 2020 r. Energetyczne Centrum Nauki KPT wznawia działalność. Ponownie będzie można zwiedzać wystawę „Energia”. W tym dniu ECN będzie można odwiedzić bezpłatnie.

Więcej

2020-06-01

Poszukujemy stażystów

Kielecki Park Technologiczny poszukuje osób chętnych do odbycia płatnego stażu z programu Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach.

Więcej

2020-05-20

Kolejna edycja projektu Work On IT

Grupa jedenastu studentów Politechniki Świętokrzyskiej pracuje nad rozwiązaniami dla branży IT w ramach projektu WORK ON IT realizowanego przez uczelnię we współpracy z Transition Technologies PSC oraz Kieleckim Parkiem Technologicznym.

Więcej

2020-05-18

Ogłoszono przetarg na budowę Inkubatora Rotterdam INC.

Do 27 maja br. chętne firmy mogą zgłaszać się do przetargu na budowę Inkubatora Logistycznego Rotterdam INC.

Więcej

2020-05-12

Solidarni w walce z pandemią. Lokatorzy Kieleckiego Parku Technologicznego bezinteresownie pomagają innym.

Wpłacają pieniądze, produkują środki ochronne lub po prostu poświęcają swój własny czas, by pomóc w walce z pandemią koronawirusa. Lokatorzy Kieleckiego Parku Technologicznego nie pozostali obojętni i choć sami odczuwają skutki kryzysu gospodarczego, pamiętają o innych.

Więcej

2020-05-06

W KPT ruszył mobilny punkt badań w kierunku koronawirusa

Centrum Medyczne Corten Medic uruchomiło w Kieleckim Parku Technologicznym mobilny punkt badań w kierunku koronawirusa. Zlokalizowany jest na parkingu przy hali OULU.

Więcej

2020-04-30

Ulga dla Lokatorów na kolejne dwa miesiące

Decyzją prezydenta  Kielc, w kolejnych dwóch miesiącach (w maju i czerwcu), Lokatorzy KPT będą mogli ubiegać się o wsparcie w postaci ulgi do opłat czynszowych.

Więcej

2020-04-28

Nowa siedziba spółki EkoEnergia Polska na ukończeniu

Jest szansa, że jeszcze w maju gotowa do odbiorów będzie inwestycja spółki EkoEnergia Polska. Choć sytuacja gospodarcza jest trudna i niepewna, Łukasz Dziedzic, prezes firmy optymistycznie spogląda w przyszłość.

Więcej