Aktualności

2024-02-07

Wystartowały biznesowe networkingi w Kieleckim Parku Technologicznym

Zainaugurowaliśmy nowy cykl spotkań biznesowych w Kieleckim Parku Technologicznym pn. „Networki we wtorki”. Pierwsze z nich odbyło się 6 lutego i zaowocowało wieloma nawiązanymi relacjami biznesowymi.

Więcej

2024-01-30

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową - VI edycja

Konkurs na Najlepszą Pracę Dyplomową, zorganizowany po raz szósty przez Kielecki Park Technologiczny oraz Akademickie Centrum Kariery Politechniki Świętokrzyskiej, stanowi unikalne przedsięwzięcie skierowane do ambitnych studentów, którzy pragną wykorzystać swoje naukowe umiejętności w praktyce biznesowej. Inicjatywa ta została stworzona w odpowiedzi na aktualne potrzeby rynku pracy, mając na celu stworzenie mostu pomiędzy światem akademickim a biznesowym.

Więcej

2024-01-26

Networki we wtorki. Rozmawiamy o biznesie #1

Już 6 lutego Kielecki Park Technologiczny zaprasza na pierwsze spotkanie z nowego cyklu „Networki we wtorki”. To cykl spotkań networkingowych, kierowanych do przedsiębiorców oraz wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją drogę w biznesie. 

Więcej

2024-01-23

Liderzy Konsorcjów w Kieleckim Parku Technologicznym

W Kieleckim Parku Technologicznym odbyło się uroczyste podpisanie umów z liderami Konsorcjów na rzecz Inteligentnych Specjalizacji Regionalnych województwa świętokrzyskiego. KPT został liderem w obszarze technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Więcej

2024-01-15

Gramy razem z WOŚP! 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Kielecki Park Technologiczny i Energetyczne Centrum Nauki Industria włączają się w 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej

2024-01-10

Podsumowanie działalności KPT w 2023 roku

Zapraszamy do podsumowania kolejnego owocnego roku w Kieleckim Parku Technologicznym. Rok 2023 przyniósł szereg wyjątkowych osiągnięć i innowacji, które znacząco przyczyniły się do rozwoju regionu. Odkryjmy razem, jak KPT, jako symbol innowacyjności i przedsiębiorczości, kształtował lokalną gospodarkę i społeczność.

Więcej

2023-12-29

KPT liderem Konsorcjum na rzecz Inteligentnych Specjalizacji Regionalnych w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych

Kielecki Park Technologiczny został liderem Konsorcjum na rzecz Inteligentnych Specjalizacji Regionalnych województwa świętokrzyskiego w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych. Spośród wszystkich Koordynatorów danych specjalizacji KPT zyskał najwięcej punków.

Więcej

2023-12-27

CREMEL. Innowacyjne narzędzie szkoleniowe dla branży kulturalnej i kreatywnej

CREMEL, czyli CREative MEdia Lab, to bezpłatny program e-learningowy, który od początku 2021 r. zmienił oblicze szkoleń dla branży kulturalnej i kreatywnej (CCI). Projekt ten miał na celu rozwijanie kompetencji cyfrowych pracowników kultury oraz wszystkich zainteresowanych tym zagadnieniem. Kielecki Park Technologiczny był jednym z międzynarodowych partnerów programu.

Więcej

2023-12-14

Rebranding jednego z lokatorów KPT

Agencja marketingowa Webrange, jeden z lokatorów Kieleckiego Parku Technologicznego, przeszła spektakularną metamorfozę, stając się Range. Ich rebranding był niczym podróż w kosmos, dosłownie przekraczając granice Ziemi.

Więcej

2023-11-30

Projekt Poland Prize powered by Kielce Technology Park: Rewolucja w Polskim Biznesie Dzięki Międzynarodowej Współpracy

 Kielecki Park Technologiczny z dumą prezentuje efekty projektu Poland Prize, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 2.5 Programy akceleracyjne – Poland Prize. Inicjatywa ta okazała się nie tylko innowacyjnym wyzwaniem, ale również kluczowym krokiem w kierunku rozwoju polskiego biznesu, łącząc miejscowych przedsiębiorców z utalentowanymi zagranicznymi startupami.

Więcej