Aktualności

2024-04-10

Za nami kolejne spotkanie biznesowe „Networki we wtorki”

Pozytywna energia, wartościowe rozmowy, inspirujące prelekcje, ożywione dyskusje. Tak było podczas drugiego już wydarzenia z cyklu „Networki we wtorki”.

Spotkania kierowane są do przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem własnej drogi w biznesie i mają na celu wsparcie w nawiązywaniu relacji i zdobywaniu cennych kontaktów biznesowych. Dzięki otwartej i przyjaznej atmosferze, każdy może swobodnie dzielić się pomysłami oraz doświadczeniami z innymi przedsiębiorcami, a uczestnicząc w prelekcjach zdobyć wartościową wiedzę.

9 kwietnia po raz drugi spotkaliśmy się z przedsiębiorcami.

W części prelekcyjnej rozmawialiśmy na temat Customer Experience (Paweł Sadowski, Łukasz Ratuski – Altar), elektromobilności oraz trendów przyszłości w wynajmie i leasingu (Renata Kurnyta-Kowalska, Grupa Masterlease), rynku aut elektrycznych w Polsce (Łukasz Czańka, Grupa BMW), a także projektów dla startupów i dojrzalszych przedsiębiorców, które realizuje Kielecki Park Technologiczny. Inspirująco o swoich porażkach i sukcesach w sporcie oraz przełożeniu ich na biznes opowiadał Tomasz Gębala, zawodnik Industrii Kielce, wielokrotny reprezentant Polski w piłce ręcznej.

Uczestnicy mieli także okazję skorzystać z jazd testowych elektrykami BMW.

Spotkanie było nie tylko okazją do poszerzania wiedzy, ale przede wszystkim platformą do budowania relacji biznesowych i współpracy. Dzięki wartościowym rozmowom oraz prelekcjom uczestnicy mogli czerpać nowe spojrzenie na biznes oraz zdobywać cenne kontakty.

Wydarzenie organizowaliśmy wspólnie z Grupa Masterlease, PKO Bank Polski, BMW ZK Motors Kielce. Partnerami wydarzenia byli Iskra Business, Industria Kielce, Altar Sp. z o. o. oraz Fajne Studio Kreatywne.

Kolejne „Networki we wtorki” już w czerwcu. Wkrótce podamy szczegóły. 

Fot. Fajne studio kreatywne
Galeria zdjęć

Powrót