Aktualności

2024-04-20

OPEN DAY dla Platform Startowych Start in …

Od 11 kwietnia 2024 r. w każdy czwartek zapraszamy na dzień otwarty w projekcie Platformy Startowe Start in…

W trakcie OPEN DAY eksperci Kieleckiego Parku Technologicznego będą udzielać informacji związanych z naborem do programu, w tym m.in. jak wypełnić aplikację do projektu Platformy Startowe Start in…, na co zwrócić szczególną uwagę, jakie są wymagane dokumenty.

Z konsultacji skorzystać będzie można przez okres trwania naboru do projektu - od 11 kwietnia 2024 r., w każdy czwartek*, w g. 9:00 - 15:00 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie z naszymi ekspertami:

Patrycja Dulęba

tel. 41 278 72 45

Karolina Bubicz

tel.: 41 278 72 52

Diana Szwagrzyk

tel. 41 278 72 15

Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości!

*Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie, o czym będziemy informować.

---

Projekt Platformy Startowe Start in… obejmuje kompleksowy program inkubacji, który pomaga startupom od momentu rejestracji spółki do czasu stworzenia produktu MVP (minimum viable product). Wsparcia udzielają doświadczeni managerowie inkubacji oraz eksperci branżowi.

Do 70% inkubowanych startupów będzie mogło otrzymać pozytywną rekomendację uprawniającą do aplikowania o finansowanie w ramach komponentu IIa – Wsparcie rozwoju działalności gospodarczej startupu. Wielkość dofinansowania do 600 tys. zł.

Lider projektu: Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego

Partnerzy: Kielecki Park Technologiczny, Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A., SpeedUp Venture Capital Group, Accelpoint 

Więcej w zakładce: https://www.technopark.kielce.pl/pl/projekty/pokaz/45,platformy_startowe_start_in

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021 – 2027 Priorytet FEPW.01 Przedsiębiorczość i Innowacje Działanie FEPW.01.01 Platformy startowe dla nowych pomysłów Komponent I Inkubacja – rozwój nowego pomysłu biznesowego.

Powrót