Aktualności

2024-02-07

Wystartowały biznesowe networkingi w Kieleckim Parku Technologicznym

Zainaugurowaliśmy nowy cykl spotkań biznesowych w Kieleckim Parku Technologicznym pn. „Networki we wtorki”. Pierwsze z nich odbyło się 6 lutego i zaowocowało wieloma nawiązanymi relacjami biznesowymi.

„Networki we wtorki” kierowane są do przedsiębiorców oraz wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją drogę w biznesie. To wydarzenie, które służy integracji środowiska biznesowego, nawiązywaniu nowych kontaktów i ugruntowaniu tych, które zawiązały się już wcześniej. To właśnie tutaj dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, które mogą okazać się inspiracją do rozwoju własnego biznesu.

Ostatnie wydarzenie było pełne wartościowych dyskusji, okazji do poszerzenia sieci kontaktów oraz rozmów nad wspólnymi projektami. Odbyło się kilka ciekawych prelekcji, a uczestnicy mogli dowiedzieć się więcej na temat realizowanych przez KPT programów, kierowanych do dojrzałych przedsiębiorców, jak również startupów tj. Technopark Kielce DIH, Platformy Startowe Start in... oraz Technopark Kielce Startup Booster Poland. Niezwykle wzruszające i motywujące było wystąpienie trenera Industrii Kielce, Talanta Dujshebaeva, który opowiadał jak łączyć biznes ze sportem i jak wiele wspólnych cech mają ze sobą te dwie dziedziny.

Wydarzenie realizowaliśmy wspólnie z naszymi partnerami KS Iskra Kielce, Seedia, Tias, EcoWay Energy, Fajne Studio Kreatywne oraz PKO BP.

Kolejne spotkanie planowane jest na 09.04.2024 r.

---

Fot. Fajne Studio Kreatywne
Galeria zdjęć

Powrót