Aktualności

2024-01-26

Networki we wtorki. Rozmawiamy o biznesie #1

Już 6 lutego Kielecki Park Technologiczny zaprasza na pierwsze spotkanie z nowego cyklu „Networki we wtorki”. To cykl spotkań networkingowych, kierowanych do przedsiębiorców oraz wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją drogę w biznesie. 

Dlaczego warto wziąć udział?

- „Networki we wtorki” to doskonała okazja do spotkania się z lokalnymi przedsiębiorcami, wymiany wizytówek i nawiązania trwałych relacji biznesowych.

- Tutaj można dzielić się doświadczeniem i wiedzą, która może okazać się inspiracją do rozwoju własnego biznesu.

- Dowiedzieć się o możliwościach wsparcia, które mogą wspomóc rozwój przedsiębiorstwa, tj. programy, szkolenia i inne inicjatywy.

- Dla chcących założyć własną firmę to szansa, aby zdobyć cenne informacje, skonsultować swoje pomysły z doświadczonymi przedsiębiorcami.

 

W programie:

- O wsparciu dla przedsiębiorców i startujących w biznesie, nowe projekty w Kieleckim Parku Technologicznym: Justyna Lichosik, Dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego oraz Dominik Kraska, Zastępca Dyrektora Kieleckiego Parku Technologicznego

- Biznes i Sport - jak budować zespół i jak wykorzystać potencjał takiej współpracy: Talant Dujshebaev - trener Industrii Kielce oraz Sebastian Kozubek - Dyrektor ds. Sprzedaży

- Innowacje w świecie finansów - współpraca z bankiem w zmieniających się czasach: Dominik Olesiak, Dyrektor I Oddziału, PKO Bank Polski

- Biznes okiem lokatorów Kieleckiego Parku Technologicznego: firmy Seedia, Tias, EcoWay Energy

- Networking, sieciowanie

 

Wydarzenie odbędzie się 6 lutego o g. 10:00 w Kieleckim Parku Technologicznym, sala Dolina Krzemowa. Wstęp wolny, po uprzedniej rejestracji: https://forms.gle/zy4rmdcvLttvFnip7. Czas trwania: ok. 2 godz.

Na spotkanie zapraszamy razem z naszymi Partnerami: KS Iskra Kielce, Seedia, Tias, EcoWay Energy, Fajne Studio Kreatywne oraz PKO BP.

Powrót