Aktualności

2023-10-26

Innowacje przemysłowe w DIH. Gdzie technologia spotyka się z człowiekiem. Weź udział w SHOP4CF Meetup!

Czy Twoje MŚP zmaga się z ograniczonym dostępem do najnowszych technologii przemysłowych? W dzisiejszej erze cyfryzacji i technologicznego postępu, te wyzwania nie muszą Cię ograniczać. SHOP4CF Meetup jest odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw jak Twoje!

Dowiedz się więcej o najnowszych osiągnięciach Przemysłu 5.0, innowacjach, współpracy i możliwościach otrzymania dofinansowania dla MŚP. Kielecki Park Technologiczny wspólnie z FundingBox zaprasza na SHOP4CF Meetup, który odbędzie się już 10 listopada 2023 r. od godz. 10.00 w Kieleckim Parku Technologicznym.

Co to jest SHOP4CF Meetup?

SHOP4CF Meetup to seria trzech jednodniowych wydarzeń organizowanych przez FundingBox Research w imieniu konsorcjów projektu SHOP4CF w różnych częściach Europy. Celem jest prezentacja wyników projektu SHOP4CF w dziedzinie cyfryzacji skoncentrowanej na człowieku i robotyki oraz nawiązanie współpracy z producentami. Jedyne takie wydarzenie w Polsce odbędzie się w Kielcach i jest z dumą współorganizowane przez Kielecki Park Technologiczny (TKDIH).

Co czeka Cię na SHOP4CF Meetup?

Zapoznanie się z koncepcją Industry 5.0: Podczas prelekcji dowiesz się więcej o koncepcji Industry 5.0, co może wpłynąć na rozwój Twojego MŚP.

Odkrywanie innowacyjnych technologii: Poznasz unikalne technologie i koncepcje opracowane w ramach projektu SHOP4CF, które mogą poprawić efektywność Twojej działalności.

Nawiązywanie kontaktów z ekspertami branżowymi: Masz okazję poznać ekspertów z branży, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Historie sukcesu: Inspirujące historie osób, które skorzystały z programu. Poznasz ich doświadczenia.

Mnóstwo możliwości: Przedstawimy jak technologie SHOP4CF mogą wpłynąć na Twoją firmę, poprawiając produktywność pracowników i procesy produkcyjne.

Networking: Nawiąż kontakty, które mogą okazać się kluczowe dla Twojej firmy.

TKDIH od kuchni: Zwiedzanie infrastruktury Kieleckiego Parku Technologicznego (TKDIH)

Niezapomniany dzień pełen inspiracji i możliwości!

Na czym polega projekt SHOP4CF?

SHOP4CF (Smart Human Oriented Platform for Connected Factory) to projekt finansowany ze środków UE w ramach ósmego programu ramowego Horizon 2020, którego celem jest stworzenie unikalnej infrastruktury do wygodnego wdrażania aplikacji przemysłowych skupionych na człowieku. W SHOP4CF wierzymy, że ludzi nie należy zastępować zautomatyzowanymi procesami, ale że mogą zyskać nowe znaczenie dzięki wykorzystaniu ich indywidualnych zdolności w fabryce. Dlatego nowe technologie muszą skupiać się na człowieku.

Czym jest Funding Box?

FundingBox jest unijnym liderem w dystrybucji finansowania kaskadowego (funduszy publicznych), z rozległą siecią ekspertów technologicznych, startupów i MŚP w całej Europie w branży Deep Tech.  Od ponad 10 lat wspiera firmy we wdrażaniu i rozwoju innowacji cyfrowych na każdym etapie ich rozwoju dzięki dostosowanym możliwościom finansowania publicznego i prywatnego oraz programom transformacji cyfrowej.

Wydarzenie jest w pełni sponsorowane przez SHOP4CF i finansowane przez program badań i innowacji Unii Europejskiej Horizon 2020 w ramach umowy o dotację nr 873087.

 

Zainteresowane MŚP zachęcamy do rejestracji na stronie: https://forms.gle/CKSf2P3FZrTffMZHA

Nie czekaj! Dołącz do nas już teraz! Zarejestruj się i bądź częścią rewolucji SHOP4CF!

 

Termin: 10 listopada 2023, g. 10:00

Rejestracja: od 9:30

Miejsce: KPT – sala Dolina Krzemowa – budynek ORANGE

Wstęp bezpłatny po uprzedniej rejestracji. UWAGA! W wydarzeniu może wziąć udział TYLKO JEDNA osoba z danej firmy. 

Przyjdź na SHOP4CF Meetup i pozwól swojemu MŚP rozkwitnąć w erze technologicznego postępu!

 

Nie przegap tej okazji i zarejestruj się już teraz.

 

Więcej informacji o SHOP4CF znajdziesz na: https://SHOP4CF.eu/

 

 

Powrót