Aktualności

2021-06-02

Jak prowadzić biznes społecznie odpowiedzialny? Warsztaty dla przedsiębiorców.

Jak prowadzić biznes społecznie odpowiedzialny – to temat cyklu bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców, które w czerwcu organizuje Kielecki Park Technologiczny wraz z Centrum Obsługi Inwestora w Kielcach.

Spotkania odbywać się będą online, na platformie Zoom. W dniach 15, 18, 22 i 25 czerwca zorganizowane zostaną 3 warsztaty i 1 wykład.

Harmonogram:

15 czerwca, g. 11-13  - Projektowanie i wdrażanie innowacyjnych produktów i usług w kontekście społecznej odpowiedzialności biznesu. Wykład.

18 czerwca, g. 12-14 - Wykorzystanie odpowiednich narzędzi i mechanizmów w prowadzeniu efektywnej komunikacji z klientami, społecznością lokalną, pracownikami, dostawcami. Warsztat.

22 czerwca, g. 11-13 - Jak zdobywać przewagę konkurencyjną w oparciu o potrzeby społeczne i środowiskowe? Warsztat.

25 czerwca, g. 11-13 - Jak skutecznie przewidywać i zarządzać ryzykiem prowadzonej działalności? Warsztat.

Prelekcję oraz warsztaty poprowadzi Milena Bodych-Biernacka, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Executive Master of Business Administration Polskiej Akademii Nauk, studiów podyplomowych "Prawo nowoczesnych technologii" Akademii Leona Koźmińskiego. Prawnik i wykładowca akademicki. Współpracowała z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Centrum Projektów Polska Cyfrowa. Stypendystka Universitetet i Bergen w Norwegii, Åbo Akademi w Finlandii, Labs na Universita di Trento we Włoszech. Laureatka licznych nagród i konkursów naukowych, przyznanych: m.in. przez prof. Jerzego Buzka, Orange Polska i Krajową Izbę Gospodarczą, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Harvard Club of Poland.

Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny. Obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja: https://bit.ly/3caGH38

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu Ce Responsible finansowanego z programu Interreg Central Europe, którego celem jest łączenie firm angażujących się w politykę CSR z organizacjami pozarządowymi.

 

Powrót