Aktualności

2021-05-21

Telegraf Trail – najtrudniejsza dyszka w życiu.

Fundacja Coś Dobrego, lokator Kieleckiego Parku Technologicznego po raz kolejny angażuje się w promocję sportu i kultury fizycznej wśród mieszkańców Kielc. 26 czerwca organizuje Telegraf Trail - pierwszy bieg górski rozgrywany na górze Telegraf.

10 kilometrów i suma przewyższeń ponad 1200 metrów wystawią na trudną próbę uczestników imprezy, pozwalając jednocześnie doświadczyć piękna kieleckich lasów, czy panoramy Kielc ze szczytu stoku narciarskiego na Telegrafie.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy biegaczy wraz z rodzinami i dziećmi. Baza imprezy znajdowała się będzie u podnóża stoku narciarskiego, na terenie ośrodka Telegraf. Do dyspozycji uczestników i ich rodzin będą: tor do minigolfa, plac zabaw, oraz animacje dla dzieci. Sama impreza biegowa rozpocznie się o godzinie 17.00, natomiast około godziny 20.00 zaplanowaliśmy ognisko dla uczestników i ich rodzin.

Całkowity dochód z imprezy zasili konto Fundacji Coś Dobrego i posłuży finansowaniu działań statutowych fundacji związanych z pomocą dzieciom, oraz promocją sportu i kultury fizycznej pośród dzieci i dorosłych.

 


 

 

Data biegu: 26 czerwca 2021 roku, godzina 17.00

Miejsce: Kielce, góra Telegraf, start u podnóża stoku narciarskiego.

Zapisy na bieg: https://bit.ly/Telegraf_Trail

Oficjalna strona wydarzenia: https://fb.me/e/4u7r7LgIo

Fanpage biegu: https://www.facebook.com/TelegrafTrail

Powrót