Aktualności

2021-01-13

Platformy Startowe last minute. Co należy wiedzieć, chcąc rozwinąć biznes w projekcie Start In Podkarpackie

Kto może przystąpić do projektu? Czy udział w nim jest bezpłatny? Na jaką pomoc w można liczyć? Co zrobić, aby otrzymać dotację? Jeśli interesują Cię odpowiedzi na te i inne pytania, koniecznie weź udział w live na Facebooku Kieleckiego Parku Technologicznego już 20 stycznia o godz. 10:00.

Podczas wydarzenia eksperci KPT odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania związane z przystąpieniem do Platformy Startowej Start In Podkarpackie, opowiedzą jak przebiega inkubacja, a także jak wygląda projekt w liczbach. To ostatnie spotkanie przed terminem naboru, który upływa 31 stycznia 2021 r.

Co zrobić, aby wziąć udział w live? Wystarczy, że 20 stycznia o godz. 10:00 wejdziesz na facebookowy profil Kieleckiego Parku Technologicznego. Nie trzeba się rejestrować.

---

Start In Podkarpackie to Platforma Startowa, w której otrzymasz pomoc w stworzeniu fundamentów biznesowych swojego pomysłu na innowacje produktowe czy usługi w branży lotniczej, motoryzacyjnej, budowlanej oraz IT/ICT. Indywidualnie dopasowany program inkubacji oraz specjalistyczny pakiet usług sprawią, że:
- stworzysz rentowny model biznesowy
- zamienisz swój pomysł w działający prototyp
- otrzymasz możliwość dofinansowania do 1 mln złotych na rozwój swojego biznesu w ramach konkursu Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej.

Powrót