Aktualności

2020-09-18

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości pod hasłem „Nowej normalności”

„Nowa normalność” – to hasło tegorocznej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, wydarzenia, którego koordynatorem regionalnym jest Kielecki Park Technologiczny.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości odbędzie się w dniach 16-22 listopada. KPT jest koordynatorem regionalnym. Hasło tegorocznej edycji to: „Nowa normalność”.  Rok 2020 okazał się wielkim wyzwaniem dla przedsiębiorców, którzy musieli wykazać się ogromną elastycznością w zarządzaniu swoimi firmami. Trudno znaleźć branżę, na którą pandemia znacząco nie wpłynęła. Temat prowokuje do zadania wielu istotnych pytań: czym ma być nowa normalność i czy już w niej funkcjonujemy. Jak w nowej rzeczywistości wygląda organizacja? Jako koordynator regionalny zapraszamy firmy, instytucje otoczenia biznesu, urzędy i inne organizacje do czynnego udziału w przedsięwzięciu. Zachęcamy by w tygodniu od 16 do 22 listopada podmioty te zorganizowały minimum jedno wydarzenie promujące przedsiębiorczość – warsztat, szkolenie, prelekcję itp., nawiązujące do wspomnianej „Nowej normalności”. Po kilku miesiącach daleko idącej reorganizacji pracy chcemy zapytać, jak firmy, instytucje i inne podmioty oceniają życie zawodowe i funkcjonowanie biznesów w warunkach społecznego dystansowania. Chcemy zaprosić do dyskusji o tym, co zmieniło się od początku pandemii, a przede wszystkim – które zmiany zostaną z nami na dłużej.

Dzięki platformie Konfeo.com uczestnicy mogą zarejestrować swoje wydarzenie lub zgłosić się na interesujący event jako uczestnik.

Już teraz zapraszamy na https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości organizujemy w Polsce od 2008 roku. To międzynarodowa inicjatywa promująca rozwój i aktywną postawę wobec życia. W listopadzie w całej Polsce odbywa się cykl spotkań, warsztatów i dyskusji, których najważniejszym tematem jest szeroko ujmowana przedsiębiorczość.

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Prezydent Miasta Kielce

Patronat medialny: Radio Kielce

Powrót