Aktualności

2020-09-10

Linkowanie w KPT #6. Edycja online.

Już 24 września wracamy z wydarzeniem, które łączy przedsiębiorców i pozwala im zaprezentować swój potencjał. Tym razem zmieniamy konwencję i spotykamy się online. Zamiast typowego biznesowego speed dateingu, damy Wam 3 minuty na zaprezentowanie się od jak najlepszej strony na zasadzie popularnego „elevator pitch”, czyli maksimum konkretów w minimum czasu.

Data: 24 września, g. 10:00

Miejsce: Platforma Zoom.us

Temat: Linkowanie w KPT #6. Edycja online.

W pierwszej części odbędą się prezentacje firm. Każda z nich będzie miała 3 minuty na opowiedzenie o sobie. W trakcie prezentacji uczestnicy będą mogli nadsyłać pytania na czacie. My je zbierzemy i po prezentacjach w części tzw. Q&A prowadzący będzie je zadawał poszczególnym firmom. Dodatkowo będzie możliwość zadawania dodatkowych pytać live też na czacie.

Druga część to prezentacja założeń Platformy startowej, a po niej kolejna sesja Q&A. Świętokrzyscy przedsiębiorcy z innowacyjnymi pomysłami na biznes będą mogli skorzystać ze wsparcia w postaci prorozwojowych usług i starać się o bezzwrotne dofinansowanie w kwocie do miliona złotych. Kielce dołączyły do platformy startowej „Start in Podkarpackie”. O szczegółach opowie przedstawiciel Działu Inkubacji i Akceleracji KPT. Będzie także możliwość zadawania pytań.

Harmonogram:

10-10:05 – przywitanie gości (prowadzący),

10:05-11:05 – prezentacje online,

11:05-11:25 – sesja Q&A do prezentowanych firm,

11:30-12:30 – prelekcja, tj. prezentacja założeń Platformy startowej Start in Podkarpackie,

12:30-13:00 – sesja Q&A dot. projektu Platformy,

13:00- zakończenie

Rejestracja: na adres: promocja@technopark.kielce.pl , hasło: Linkowanie #6. Na zgłoszenia czekamy do 22 września!

 

Powrót