Aktualności

2020-07-09

Lokator KPT w projekcie JoinBertus

Firma UTI.PL, lokator Kieleckiego Parku Technologicznego z branży IT, dołączyła do grona Partnerów projektu Join Bertus.

KPT powstał po to, aby tworzyć dogodne warunki do prowadzenia biznesu. Są to zarówno nieruchomości, usługi biznesowe i rozwojowe, a w tym networking. To właśnie łączy Kielecki Park Technologiczny z przedsięwzięciem JoinBertus. KPT jest miejscem, w którym spotykają się rozmaite środowiska biznesowe, które wymieniają się doświadczeniem i dobrymi praktykami. Jednymi z takich spotkań, podczas których mogą porozmawiać na bliskie im tematy, są organizowane przez KPT wydarzenia, pod wspólną nazwą „Linkowanie w KPT”. To m.in. właśnie one wspierają przedsiębiorców w zdobyciu cennych kontaktów, nawiązania relacji. Biznesowe spotkania dają możliwość poznania w krótkim czasie wielu interesujących osób, z różnych środowisk zawodowych, o odmiennych zainteresowaniach i doświadczeniach.

- Mamy prawie 150 lokatorów, którzy współpracują miedzy sobą, w tym firma UTI.PL, która postanowiła dołączyć do sieci JoinBertus. Cieszy nas, że nasi lokatorzy są chętni do pomocy. Pokazali to już nie jeden raz, m.in. mocno angażując się w pomoc kielczanom i całej społeczności podczas walki z koronawirusem. Teraz będą chcieli połączyć uczestnictwo w sieci biznesowej z pomocą klubowi PGE Kielce - mówi Justyna Lichosik, dyrektor KPT.

Projekt JoinBertus opiera się na wzajemnie uzupełniających się dziedzinach. Należą do nich ekologia, sport i biznes. - W naszym projekcie chodzi o wzajemną współpracę, wymianę usług. Trzeba otwierać się na świat. Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia specjalnej platformy, która usprawni komunikację między naszymi partnerami - mówi Bertus Servaas, właściciel spółek VIVE Group i prezes zarządu VIVE Textile Recycling.

Dołączając do projektu, partnerzy mogą liczyć na wiele korzyści związanych z podjęciem współpracy. Daje to możliwość udziału w spotkaniach networkingowych, w eventach Klubu PGE Kielce, szereg inspirujących szkoleń dla biznesu, aktywizację i możliwość promowania własnej marki, a co najważniejsze dołączenie do wyjątkowego zespołu, którego częścią stał się właśnie lokator KPT.

- Do dołączenia do zespołu JoinBertus przekonała nas osoba Bertusa Servaas, z którą wiążą się szerokie możliwości współpracy, a także to, że jesteśmy fanami piłki ręcznej i pochodzimy z Kielc. Ten krok to etap opracowywania strategii współpracy, ale postaramy się wykorzystać wszystkie możliwości, oferowane w programie – mówi Wojciech Korona, prezes UTI.PL. - To, co możemy dać od siebie do programu to na pewno duża baza klientów biznesowych oraz pakiety korzyści z naszych usług dla uczestników programu JoinBertus - dodaje.
Galeria zdjęć

Powrót