Aktualności

2020-06-05

Makuwa Art operatorem Centrum Fashion Design KPT

Firma Makuwa Art Jakub Waszak, właściciel marki Regioszulki, została operatorem Centrum Fashion Design KPT.

Firma działa od 2017r. jako regionalny producent gadżetów kieleckich i świętokrzyskich. Do tej pory posiadała mały sklep w centrum Kielc. Regioszulki są członkiem Regionalnej Organizacji Turystycznej i to właśnie na branżę turystyczną nastawiona jest ich działalność. 

Jakub Waszak, właściciel firmy, już dużo wcześniej zainteresował się wynajęciem CFD, i jak mówi, miejsce ma bardzo duży potencjał.
- To idealna przestrzeń dla marek odzieżowych i agencji. Można tu tworzyć fajne produkty i rozwiązania. Dzięki temu, że Park zgodził się na udostępnienie mi tej przestrzeni na potrzeby szycia maseczek, mogłem w praktyce sprawdzić możliwości Centrum – mówi Jakub Waszak.

Dodaje, że na ten moment Regioszulki mają kilka pomysłów na stworzenie regionalnych kolekcji pamiątek dla Kielc i świętokrzyskiego.
- Jesteśmy młodą firmą i liczymy na szybki rozwój, który na pewno zapewni nam otoczenie Kieleckiego Parku Technologicznego, a także samo Centrum Fashion Design. Ta przestrzeń ma duży potencjał rozwojowy dla nowej firmy. Mamy dużo innowacyjnych pomysłów i kilka projektów, które będziemy tutaj realizować. Do tej pory korzystaliśmy z gotowych rozwiązań, ale CFD daje nam pełne możliwości przeprowadzenia procesu produkcji na miejscu - kontynuuje Jakub Waszak.

W planach ma stworzenie kilku marek odzieżowych, kolekcji związanych z regionem, a także obsługę firm pod względem usług agencji reklamowej. Ma także pomysł na organizację warsztatów fotograficznych, krawieckich itp. dla mieszkańców Kielc.

Powrót