Aktualności

2020-04-02

Specjaliści z Domat Consulting doradzają firmom w kryzysie

Darmowe usługi doradcze dla firm uruchomiła firma Domat Consulting, lokator Kieleckiego Parku Technologicznego.

Pakiet „Antykryzysowej Pomocy Doradczej” to darmowe usługi konsultingowe dla firm z województwa świętokrzyskiego, a w szczególności dla lokatorów Kieleckiego Parku Technologicznego. - Oferta obejmuje doradztwo formalno –finansowo–biznesowe, w każdym zakresie, również poza naszymi specjalizacjami. Wszyscy znajdujemy się w trudnej sytuacji związanej z pandemią wirusa COVID-19. Firma Domat Consulting chciałaby w miarę swoich możliwości pomóc lokalnej społeczności biznesowej – mówi Mikołaj Pasek, prezes zarządu spółki.

Zainteresowani wsparciem mogą zgłaszać się do firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00. Wystarczy wysłać wiadomość drogą elektroniczną, a w niej zamieścić opis problemu oraz krótką charakterystykę swojej działalności. Adresy e-mail do kontaktu: m.pasek@domatconsulting.pl lub  s.pabian@domatconsulting.pl.  

Domat Consulting jest lokatorem KPT od ponad 2 lat. Na co dzień świadczy usługi doradcze dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej. Chodzi tu o pozyskiwanie finansowania zewnętrznego, pomoc w poszukiwaniu i zatrudnianiu pracowników, restrukturyzacja mikro i małych przedsiębiorstw, racjonalizacja funkcjonowania zakładów itp. Drugą formą funkcjonowania jest działalność w branży gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Firma oferuje kompleksową obsługę w tym zakresie.

Więcej na: http://domatconsulting.pl/

Powrót