Aktualności

2020-02-13

Linkowanie w KPT #5

Na piątą edycję Linkowania w KPT zaprasza Kielecki Park Technologiczny już 11 marca. To doskonała okazja do nawiązania biznesowych relacji i poznania innych przedsiębiorców z Kielc i okolic. 

Linkowanie, czyli "łączenie" firm w Kieleckim Parku Technologicznym to doskonała okazja na poznanie nowych ludzi i zdobycie cennych, biznesowych kontaktów. Spotkania dają możliwość poznania w krótkim czasie wielu interesujących osób, z różnych środowisk zawodowych, o odmiennych zainteresowaniach i doświadczeniach. Umożliwiają skrócenie dystansu i pozwalają zbudować podstawę relacji.

Jakie zasady przyświecają spotkaniu Linkowanie w KPT?

Uczestnicy zasiądą w różnych, przyporządkowanych im miejscach (4 minuty na rozmowę przy jednym miejscu - po 2 minuty na osobę), gdzie zaprezentują swoją działalność i poszukają płaszczyzny do możliwej współpracy. Forma przypomina popularny speed dating (szybkie randki). Tu jednak będzie mieć to charakter wyłącznie biznesowy. Podczas prezentacji firmy należy zaprezentować ofertę oraz wyróżnik na tle konkurencji. Po zasygnalizowanym końca czasu należy przejść do kolejnego, wyznaczonego miejsca. Stoliki będą ponumerowane. Wskazana jest wymiana wizytówek.

W drugiej części wydarzenia odbywają się prelekcje zaproszonych gości. Tym razem Karol Wątrobiński i Damian Nartowski z Kancelarii Prawnej WN Legal poruszą temat "RODO w firmie. Jak uniknąć kary?".
Na koniec jak zawsze odbędzie się networking przy pizzy.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc! Zapisy do 4 marca: promocja@technopark.kielce.pl 

12:00 – 13:00
Speed dating biznesowy
13:00 – 13:20
Quiz wiedzy o KPT/kawa
13:20 – 14:30
"RODO w firmie. Jak uniknąć kary?" - Kancelaria Prawna Wątrobiński Nartowski WN Legal
14:30 – 15:30
Networking przy pizzy

Szczegóły w wydarzeniu na fb: https://www.facebook.com/events/491847218192371/ 

Powrót