Aktualności

2019-10-15

Spółka MICRON korzysta z wirtualnego adresu

Kompleksowa obsługa nieruchomości przy wykorzystaniu najnowszych technologii to oferta firmy MICRON, która od niedawna jest lokatorem Wirtualnego Inkubatora KPT.

Oferta Wirtualnego Inkubatora KPT skierowana jest to firm, które potrzebują opieki biznesowej, ale nie muszą wynajmować powierzchni. WI zapewnia możliwość rozwoju przedsiębiorstw, poprzez dostęp do różnego rodzaju usług wykonywanych w sposób zdalny czyli internet oraz lokalnie przez dołączenie do bazy lokatorów. Firmy i podmioty, które chcą funkcjonować w sposób wirtualny w Kieleckim Parku Technologicznym mają do wyboru trzy pakiety tzw. technopaki. Pierwszy najtańszy zapewnia dostęp do adresu Olszewskiego 6, możliwość bezpłatnego korzystania z sal konferencyjnych oraz internetu bezprzewodowego. W ofercie jest także możliwość skorzystania ze skrzynki pocztowej, odbiór i skanowanie korespondencji oraz umieszczenia informacji o firmie na witrynie internetowej KPT.

Obecnie z wirtualnego adresu korzysta blisko 70 firm. Niedawno dołączyła spółka MICRON, która oferuje nowoczesne podejście do obsługi obiektów oraz dbałość o ich użytkowników. Świadczy usługi dla przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych z całej Polski, gwarantując im utrzymanie budynków w doskonałym stanie technicznym i nienagannym wyglądzie. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii klienci spółki otrzymują dostęp do najnowocześniejszych aplikacji zarządzania powierzonymi nieruchomościami online za pomocą komputera, tabletu lub telefonu. Aplikacje pozwalają na całościowe zarządzanie oraz monitoring wszystkich usług wykonywanych przez firmę MICRON, a także planowanie oraz kontrolowanie prac konserwacyjnych. Najważniejsze cechy autorskiej aplikacji MICRON:

Jak informuje Paulina Derlatka z MICRON sp. z o. o., do skorzystania z usług Wirtualnego Inkubatora KPT firmę przekonały  pozytywne opinie innych lokatorów oraz renoma tego miejsca. - Współpracę z KPT rozumiemy jako wspólne działanie zmierzające do wzrostu konkurencyjności, innowacyjności, kreatywności, a także rozwoju i promocji naszego regionu – mówi.

Do największych firm, które korzystają z oferty MICRON należą TESCO, LIDL, KAUFLAND, ORLEN, czy LOTOS. - Pracujemy na nowoczesnych specjalistycznych sprzętach komunalnych, ogrodniczych, używamy także innowacyjnego sprzętu do utrzymania czystości. Stale wzbogacamy nasz park maszynowy. Nasi pracownicy oraz konsultanci z najwyższą starannością i szczegółowością dbają o dostarczanie usług najwyższej jakości. Pracownicy posiadają doświadczenie zawodowe oraz kwalifikacje pozwalające w pełni realizować stawiane przed nimi wyzwania – podsumowuje Paulina Derlatka.

Więcej informacji o firmie: https://www.micron.pl/

Powrót