Aktualności

2018-07-27

Pierwsza edycja KPT World CUP na trawie

Sportowa rywalizacja, dużo emocji i przede wszystkim dobra zabawa. Za nami KPT World CUP na trawie, kolejne z cyklu wydarzeń zorganizowanych z myślą o lokatorach Parku.

KPT World CUP na trawie 2018 to pierwsza edycja piłkarskich rozgrywek, w których udział, obok drużyny KPT, wzięli przedstawiciele Schwarz Technology Poland, Uti.pl, AESteel, ZAZSmaczek oraz Transition Technologies Psc. To także kontynuacja cyklu sportowych wydarzeń, które zainaugurowano w połowie czerwca. Wówczas odbyły się zawody gry w piłkarzyki. W planach jest też turniej tenisa stołowego, a w przyszłości w piłkę siatkową. - Ideą jest integracja pracowników firm zlokalizowanych w KPT. Dobre relacje, które rodzą się w trakcie przerw w codziennych obowiązkach budują także pozytywne relacje biznesowe. Zależy nam na tym, by w KPT powstawał efekt synergii – mówi Szymon Mazurkiewicz, dyrektor KPT.

Drużyny zmierzyły się podczas 20-minutowych meczów na specjalnie na tę okazję przygotowanym boisku znajdującym się w sąsiedztwie Energetycznego Ogrodu Doświadczeń KPT. Zwyciężyła firma Uti.pl.
Galeria zdjęć

Powrót