Lokatorzy

Lokatorzy KPT to przede wszystkim zespół dobrze funkcjonujących przedsiębiorstw, oferujących szeroką gamę usług. Sprawdź co mogą dla Ciebie zrobić. Poszukaj firmy w spisie alfabetycznym lub skorzystaj z wyszukiwarki branżowej.

Jesteś lokatorem? Zaloguj się

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

A-U Distribution Poland sp. z o.o.

 

Jesteśmy firmą handlową, oferującą produkty powszechnego użytku domowego - głównie Telewizory i drobne AGD. Działalność rozpoczęliśmy w 2010, ale dynamiczny rozwój nastąpił w 2013 roku. Każdego roku odnotowywaliśmy wzrost sprzedaży, co w 2017 roku zostaliśmy docenieni przez niezależny ranking PULSU BIZNESU i zajęliśmy I. miejsce w rankingu GAZELE BIZNESU w województwie Świętokrzyskim.

Firma zajmuje się handlem hurtowym elektroniką użytkową, RTV, AGD, GSM, FOTO. Dzięki rozległym kontaktom w Unii Europejskiej skutecznie negocjujemy ceny i dostarczamy towar do naszych Klientów w atrakcyjnych cenach.

AE Steel Sp. z o.o.

AE Steel Sp. z o.o. rozwija urządzenie, analizator danych AE (Acoustic Emission) do badania konstrukcji stalowych nie destrukcyjną technologią emisji akustycznej. Nasze urządzenie będzie przystosowane do badań i analizy stanu dowolnych konstrukcji elementów stalowych co daje perspektywiczne, szerokie spektrum rynków i dużą skalowalność produktu.

AQUA-MK sp. z o. o.

Spółka specjalizuje się w branży ochrony środowiska - infrastruktura i oczyszczanie ścieków - oraz w budownictwie energooszczędnym - pasywnym.

Celem firmy jest zapewnienie klientom rzetelnego, systemowego wsparcia w procesie pozyskiwania środków z UE na wszystkich etapach przedsięwzięcia, od planowania podstawowych założeń, po końcowe rozliczenie projektu.

AQUATECH S.A.

AQUATECH jest nowoczesną i najszybciej rozwijającą się firmą w sektorze ochrony środowiska. Priorytetem dla spółki jest tworzenie produktów i rozwiązań przyjaznych środowisku i klientowi.Wszystkie produkty są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi, a co za tym idzie posiadają oznakowanie CE. Filar firmy stanowią pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu biologicznych oczyszczalni ścieków. Wychodząc na przeciw potrzebom klienta i rynku proponujemy Państwu szeroki wachlarz produktów:  

 • przydomowe oczyszczalnie ścieków,   
 • kontenerowe oczyszczalnie ścieków,
 • studnie kanalizacyjne,
 • przepompownie,
 • separatory,
 • studnie chłonne,
 • zbiorniki.

ActivTek

Firma ActivTek jest producentem i dystrybutorem innowacyjnych urządzeń do uzdatniania powietrza, bazujących na jedynej na świecie Aktywnej Technologii - RCI.
Produkty firmy doskonale chronią przed zagrożeniami mikrobiologicznymi oraz eliminują nieprzyjemne zapachy, dlatego stosowane są na całym świecie, wszędzie tam, gdzie jakość powietrza stanowi kwestię priorytetową. Dzięki technologii RCI zła jakość powietrza przestaje być problemem czego dowodem jest nagroda Produkt roku 2011 przyznana przez Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego oraz certyfikaty Green Building Council i Polish Green Building Council.

Produkty firmy charakteryzuje wysoka jakość, trwałość, oraz niezawodność użytkowania. Zostały przebadane przez światowe oraz polskie instytucje i organizacje. Realizujemy projekty na terenie całego kraju oraz posiadamy bardzo bogatą listę referencyjną wykonanych instalacji.

NIP 657-285-80-98
Regon 260390590
KRS 0000370488

Agencja Interaktywna Maciej Kurbański

Atlantic Fund Services


Atlantic Fund Services to jedna z największych firm obsługujących fundusze inwestycyjne i emerytalne w Europie Środkowo-Wschodniej. Polska spółka powstała w 1995 roku jako joint-venture Forum Financial Group oraz Banku Handlowego w Warszawie. Obecnie zespół liczy 180 osób i składa się z wysokiej klasy specjalistów z obszarów produktów inwestycyjnych, operacji oraz technologii.
 
Klienci Firmy to jedne z największych i najbardziej renomowanych firm inwestycyjnych. W 2006 roku rozwiązania technologiczne przedsiębiorstwa w obszarze rozwiązań enkrypcji danych były nominowane do nagrody Awards For Excellence in IT Europe 2006 w kategorii Best Regulatory Driven Initiative ufundowanej przez Financial News w Londynie. Wysoka jakość świadczonych usług w zakresie księgowości funduszy i agenta transferowego jest corocznie potwierdzana wysokimi ocenami jakie firma otrzymuje w globalnym rankingu organizowanym przez miesięcznik Global Custodian.
 
Głównym celem strategicznym Atlantic jest poszerzenie działalności na rynku europejskim i azjatyckim. Spółka jest członkiem Luxembourg TA and Distribution Forum oraz ICI IOAC, a także Clearstream i Euroclear, uczestniczymy w inicjatywach SWIFT oraz DTCC International Group i współpracujemy z uczestnikami grup Findel oraz AFAC.

Firma świadczy kompleksowe usługi w obszarze agenta transferowego, księgowości funduszy, usług internetowych, call center, obsługi klienta i wsparcia dystrybucji, itd.

Autenta Sp. z o.o.

Autenta to agencja marketingowa z Kielc dostarczająca kompleksowe rozwiązania z obszaru marketingu, designu i nowych technologii dla sektora MSP, non-profit i wolnych zawodów. Autenta zrealizowała dotychczas ponad 100 różnych projektów dla: IAB Polska, Związek Pokera Sportowego, Jerzy Engel, Andrzej Olejnik (Zespół Lemon), Darmolot.pl, Katarzyna Radwańska, Royal Purple Polska, Vinyl Goldmine i wielu innych.

Autenta we współpracy ze swoimi klientami tworzy i promuje nowe firmy, produkty, usługi oraz pomaga w rozwoju bieżącej działalności. Portfolio klientów agencji stanowią głównie firmy z sektora MSP, non-profit i przedstawiciele wolnych zawodów działający na rynku polskim i międzynarodowym.
 
Autenta jest sprawdzonym partnerem biznesowym w następujących obszarach: rozwój koncepcji, planowanie i wdrażanie narzędzi wspomagających budowanie i promocję silnej marki, wzrost biznesu i organizacji, adaptacja cyfrowa przedsiębiorstw, udostępnianie zasobów internetowych, tworzenie doświadczenia klienta.
 

AutomaTeam Sp. z o.o.

AutomaTeam zajmuje się dostarczaniem projektów oraz gotowych urządzeń ściśle dostosowanych do potrzeb i wymagań klientów. Są to maszyny prototypowe, nowatorskie z reguły niedostępne w seryjnej sprzedaży. Swoją ofertę kierujemy do firm produkcyjnych działających w przemyśle: automotive, agd, drzewnym, meblarskim, włókienniczym, metalowym.
Realizujemy kompleksowe rozwiązywania problemów technicznych od koncepcji wstępnych, poprzez projektowanie, wykonanie prototypu i finalnie uruchomienie urządzenia. Gwarantujemy również skuteczność wdrażanych udoskonaleń oraz krótki czas realizacji zleconego zadania.

Oferta obejmuje:
- projektowanie i budowa maszyn oraz zautomatyzowanych linii produkcyjnych,
- projektowanie części do maszyn już istniejących,
- usługi w zakresie wsparcia służb utrzymania ruchu,
- serwis urządzeń mechatronicznych,
- wdrażanie nowego oprogramowania maszyn i urządzeń.

BASKO-WRAP Liliana Skowron, Jacek Balcerzak Spółka Cywilna

Firma BASKO-WRAP s.c. jest wyłącznym przedstawicielem Producenta firmy MECWRAP S.r.L. na obszarze Polski, Litwy, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Słowacji i Czech.
Celem BASKO-WRAP i  MECWRAP jest projektowanie, produkowanie i sprzedaż owijarek na najwyższym poziomie technicznym i innowacyjnym dla Klientów którzy potrzebują: 
- największej wydajności, najlepszej jakości i najwyższej niezawodności. 
 

Firma BASKO-WRAP s.c. koncentruje się na jakości relacji Dostawca – Klient, a dzięki 20 letniemu doświadczeniu właścicieli w projektowaniu i sprzedaży maszyn do pakowania ładunków w folię stretch gwarantuje najlepsze rozwiązania dla Klienta. Silna relacja BASKO-WRAP - KLIENT opiera się na doświadczeniu, zaufaniu, szacunku i chęci do współpracy długoterminowej.

BC&D BFQS SP. Z O.O. S.K.A

Usługi związane z doradztwem i rozwojem w branży browarniczej.

 

BIVROST - VR Video Technologies

BIVROST to dostawca kompleksowych rozwiązań technologicznych oraz know-how dla firm, projektów, inicjatyw opartych o technologie wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości oraz wideo w formacie sferycznym.

Brigade Electronics ( Polska ) Sp. z o.o.

Brigade zadebiutowało w produkcji kamerowych systemów monitorowania w roku 1976, kiedy to zaprezentowaliśmy pierwszy system wspomagania cofania w Europie. Od tego czasu wprowadzamy coraz to nowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie, rozszerzając ofertę o produkty wspomagające widoczność oraz wykrywające osoby znajdujące się w martwych strefach wokół pojazdu.

Naszą pasją jest wspomaganie bezpieczeństwa transportu drogowego, pomoc w zapobieganiu kolizjom, a tym samym ratowanie ludzkiego życia. Nasze 40-letnie doświadczenie w tej dziedzinie pomoże dokonać właściwego wyboru w kwestii produktów zwiększających bezpieczeństwo w pojazdach i maszynach. każdemu klientowi.

Oferta dotyczy systemów poprawiających bezpieczeństwo aktywnych i pasywnych w postaci:
- kamery z monitorami w 100% eliminująe martwe strefy;
- czujniki ultradźwiękowe wykrywające pieszych, rowerzystów i innne pojazdy przed skręcaniem lub zmianą pasa ruchu,a także manewrowania lub parkowania;
- radary cofania dla skomplikowanych pojazdow i bardzo trudnych warunków pracy ( np. kamieniołomy );
- systemy rejestracji zdarzeń za posrednictwem kamer, a nawet podglądu on-line z podaniem preecyzyjnego polożenia;
- alarmy cofania ostrzegające pieszych przed zbliżającym się zagrożeniem;
- alarmy dla pojazdow poruszających się w zatłoczonych miejscach sygnalizacją w postaci np.<<Uwaga! Pojazd skręca w prawo!>>

CABIOMEDE Sp. z o.o.

CABIOMEDE jest firmą, której celem jest dostarczenie klientom z sektora MŚP dostępu do zaawansowanych i nowoczesnych usług badawczo rozwojowych w formie outsourcingu działu R&D w konwencji „na żądanie”. Dzięki połączeniu specjalistycznego oprogramowania i doświadczonej kadry specjalistów, CABIOMEDE zapewni klientom możliwość wykorzystania najnowszych technologii, które z uwagi na wysokie bariery wejścia, są dla wielu mniejszych firm niedostępne, nieopłacalne lub zbyt czasochłonne. Kolejnym z kluczowych wartości firmy jest kanał świadczenia usług. CABIOMEDE stworzyło innowacyjną platformę do komunikacji z klientem. Umożliwi ona znaczną oszczędność czasu i ułatwi procedury realizacji projektów. CABIOMEDE świadczy swe usługi firmom sektora MŚP z branży inżynierii biomedycznej: producentom implantów, sprzętu szpitalnego, rehabilitacyjnego i sportowego oraz firmom niezwiązanym z branża medyczną.

 

Centrum Badań i Certyfikacji Sp. z o. o.


Centrum Badań i Certyfikacji Sp. z o. o. prowadzi laboratoryjne badania materiałów budowlanych tj.  badania rur prefabrykowanych, żywicznych powłok renowacyjnych (CIPP) oraz betonu i zapraw mineralnych.


Laboratorium CBiC oferuje swoje usługi w zakresie badań:
 • sztywności obwodowej rur z tworzyw sztucznych (rękaw i rura),
 • szczelności wykładzin renowacyjnych,
 • wytrzymałości na ściskanie rur kamionkowych i betonowych,
 • wytrzymałości na ściskanie zapraw i betonów,
 • nasiąkliwości i mrozoodporności.

CoSurfing.net Sp. z o.o.

Realizujemy systemy do komunikacji przez aplikacje internetowe oraz strony WWW. W naszej ofercie znajdują się systemy chmurowe jak i dedykowane wdrożenia enterprise.
Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, które oferują rozwiązania do co-browsingu. Nasza technologia jest prosta w użyciu, nie wymaga dodatkowego oprogramowania, wystarczy standardowa przeglądarka internetowa.
 
Oferujemy kompleksowe rozwiązanie do komunikacji z klientami. W skład naszej platformy wchodzą usługi tj. :
- Chat - tradycyjna wymiana komunikatów tekstowych
- WebPhone – natychmiastowe połączenie audio lub wideo
- CoSurfing (co-browsing) - wspólne surfowanie po stronach WWW
- WebMarkers -  narzędzia do zaznaczania i dodawania notatek.
 

Creo Concept


Firma CreoConcept - zajmuje się dostawą i montażem aluminiowo - przeszklonych ścianek działowych służących do podziału  powierzchni biurowej typu open space. W ciągu minionych pięciu lat działalności zrealizowała wiele pasjonujących projektów. Doskonała estetyka, wysoka akustyka, czy bardzo dobra jakość to istotne cechy produktów CreoConcept, które dają poczucie komfortu i wpływają na wysoką efektywność pracy użytkowników biur.

 

 

Na rynku przestawnych ścianek działowych systemy Creo Concept  zwracają uwagę dzięki prostemu i nowoczesnemu designowi. Łatwy montaż, modułowość i atrakcyjna cena przyczyniają się do optymalizacji biurowej powierzchni typu open space. Dzięki szerokim możliwościom konfiguracji z łatwością dostosują Państwo powierzchnię do potrzeb środowiska biurowego. Systemy Creo Concept cechują się doskonałą izolacją akustyczną (do Rw 47dB certyfikat ITB) oraz możliwością dopasowania do wysokich kondygnacji. Oferujemy również systemy przeciwpożarowe ALUPROF, które pozwalają wykonywać różnorodne elementy zabudowy, odpowiedzialne za organizację w budynkach tzw. stref pożarowych i zapewniające klasę od EI15 do EI 120. Warto zwrócić uwagę na system przesuwnych ścian działowych oferowanych przez Creoconcept, które umożliwiają szybki podział pomieszczeń oraz zwiększają ich funkcjonalność.

DUSTY BAGS Paweł Grzegorczyk

Digital Beast Marketing

Agencja marketingu internetowego - content, pozycjonowanie, kampanie płatne, audyty, szkolenia, pozyskiwanie klientów - B2B, startupy, IT.

W Digital Beast Marketing tworzymy strategie i procesy zwiększające skuteczność marketingu internetowego w firmach. Dziś, większość branż nie jest w stanie skutecznie sprzedawać produktów i usług bez wsparcia kanału online. Współpracujemy w oparciu o realizację celów biznesowych. Realizacje: content / copywriting, SEO, kampanie płatne, szkolenia, audyty,  pozyskiwanie klientów - B2B, startupy, IT.

Digital Engineering Solutions sp. z o.o.

DES sp. z o.o. zajmuje się rozwojem wizyjnych cyfrowych metod monitoringu konstrukcji /Visual Based Monitoring/ budowlanych, w tym szczególnie mostów, wiaduktów i estakad a także cyfrowych technologii inżynierskich /digital engineering/, zwłaszcza dla cyfrowego zarządzania aktywami /digital asset management/.

Strategia rozwoju zakłada wdrażanie naszych rozwiązań na globalnych rynkach głównie w oparciu o polską myśl techniczną lecz jednoczenie budujemy zespół ekspertów  z całego świata. Naszym celem są najważniejsze aktywa w skali świata z rynku infrastruktury komunikacyjnej, energetyki czy przemysłu oil & gas.

Digital Promotion

Digital Promotion zajmuje się organizacją niekonwencjonalnych eventów promocyjnych z wykorzystaniem technologii Bluetooth. Funkcjonuje na rynku od 2010 roku, ale początek działań datuje się na rok 2009. Od tego czasu przeprowadzono kilkadziesiąt skutecznych kampanii promocyjnych, w tym kilka ogólnopolskich.


Digital Promotion to grupa artystów, marketingowców i handlowców o oryginalnym spojrzeniu na życie oraz nietuzinkowym poczuciu humoru. Projekty, nad którymi pracują, zawsze traktowane są jak wyzwanie. Co więcej - w związku z tym, iż pracownicy uwielbiają swoją pracę - nigdy nie są nią zmęczeni...


Jeśli chcesz zaprosić mieszkańców danego miasta na otwarcie twojego sklepu lub przyciągnąć gości na swoje stoisko targowe - firma Digital Promotion ma dla Ciebie rozwiązanie. Wykorzystując technologię Bluetooth przeprowadzi efektywną kampanię reklamową.
Firma oferuje również produkt "Bajka Reklamowa", czyli utwór napisany od początku do końca na potrzeby klienta, nagrany w postaci słuchowiska i szeroko rozpowszechniony w internecie.

Więcej informacji na stronie www.czytajbajki.pl.

Digital Promotion oferuje również system nauki języka obcego przez Internet za pomocą aplikacji Skype. Wykorzystując dobrze znany program i jego funkcje rozmów konferencyjnych oraz  oprogramowanie typu tablica interaktywna, daje możliwość nauki języka bez wychodzenia z domu.
Firma poszerza również swoją ofertę o kurs obsługi arkusza kalkulacyjnego i kurs księgowości.

Więcej informacji na stronie www.kursywdomu.pl

Domat Consulting

Domat Consulting to młoda i nowoczesna firma, posiadająca bogate doświadczenie w doradztwie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Pomagamy firmom bez względu na branżę, w której funkcjonują, jednak cechujemy się wysoką specjalizacją w gospodarce odpadami, ochronie środowiska oraz energetyce rozproszonej. 

Stanowimy zgrany, profesjonalny i ambitny zespół, którego głównym celem jest jak najsprawniejsza i jak najbardziej opłacalna dla klienta, indywidualnie formowana pomoc. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość. Każde nasze działanie jest wynikiem sumiennej i pełnej analizy. Nie wykonujemy przypadkowych ruchów. Ta zasada pozwala nam na zagwarantowanie zadowolenia naszych klientów.

Doradztwo Podatkowe Grażyna Sobolewska


Firma świadczy usługi doradztwa podatkowego. Pracownikami są specjaliści z dziedziny m.in. doradztwa podatkowego oraz spraw kadrowo-płacowych, tj. Pani Grażyna - doradca podatkowy (tel.:504 107 342504 107 342),  Pani Agata - specjalista do spraw podatkowych (tel: 606 261 058606 261 058) oraz Pani Renata - specjalista do spraw kadr i płac (tel.:502 389 264502 389 264).


 • prowadzenie ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego;
 • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i zakładowym planem kont (pełna księgowość);
 • sporządzanie bilansu rocznego: bilans wraz z załącznikami, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa;
 • sporządzanie dokumentów do sądu;
 • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów;
 • prowadzenie spraw kadrowo-płacowych: umowy o pracę, umowy zlecenia i o dzieło, kompleksowa obsługa zatrudnienia zgodnie z wymogami prawa pracy, naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń ze stosunku pracy zgodnie z aktualnymi przepisami ZUS;
 • prowadzenie wszelkich rozliczeń ZUS;
 • sporządzanie deklaracji podatkowych dla Urzędów Skarbowych i podatników;
 • pomoc jak również doradztwo w zakresie zakładania działalności gospodarczych;
 • doradztwo i świadczenie usług w zakresie organizacji nowych spółek handlowych.

Ceny usług kształtują się na poziomie od 50 zł netto za ryczałt, od 100 zł netto za Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów oraz od 400 zł netto za pełną księgowość.

ELEVEN GROUP, Portal dokasacji.pl

Jesteśmy porównywarką cen szrotów - zajmujemy się wyceną pojazdów przeznaczonych na części lub do kasacji. Samochody można wyceniać dzwoniąc do nas pod numer telefonu 505 455 611505 455 611 wew 1, lub on-line na portalu Dokasacji.pl. Odbiór samochodu bez opłat. Stacja Demontażu Pojazdów wystawia Zaświadczenie o kasacji pojazdu.
Kasacja pojazdów, bezpłatny odbiór samochodu.

ENKO Norbert Kozubek

Firma ENKO Norbert Kozubek działa w branży IT i geoinformatycznej od 2010. Specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie Systemów Informacji Geograficznej (GIS). Swoją uwagę koncentruje na wykorzystywaniu narzędzi GIS w zarządzaniu obszarami metropolitalnymi i rolniczymi. Bazując na wiedzy i doświadczeniu nabytym w czasie współpracy z największymi przedsiębiorstwami geodezyjnymi i telekomunikacyjnymi w kraju, firma uczestniczy w projektach wymagających ogromnego zaangażowania. Do zrealizowanych prac należą m.in.: -  aktualizacja Georeferencyjnej Bazy Danych Obiektów Topograficznych ( GBDOT ) - uaktualnienie i modyfikacja referencyjnych danych wektorowych w zakresie Systemu Identyfikacji Działek Rolnych (LPIS) i danych GIS. Firma uczestniczy w programie IACS realizowanym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, mającym na celu kontrolę gospodarstw rolnych ubiegających się o Dopłaty Bezpośrednie z ARiMR.
 • kontrole bezpośrednie gospodarstw rolnych;
 • aktualizacja Referencyjnych Danych Wektorowych;
 • aktualizacja Topograficznej Bazy Danych;
 • inne usługi z branży GIS, IT i Geoinformatyki.

EOS Marcin Cieślik

Lusson to marka multibrendowa powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku modowego. Zmieniające się trendy, a co za tym idzie gusta Klientek stanowią główną inspirację do poszerzania naszej oferty.
Z pomocą umiejętenie dobranych dodatków codzienna stylizacja może odmienić wizerunek każdej kobiety. Szale, chusty, torebki i biżuteria to najczęściej kupowane elementy damskiej garderoby.
Naszym celem jest dostarczanie najciekawszych trendów sezonu, które mają odzwierciedlenie w kolekcjach proponowanych przez nas. Lusson jako multibrand zrzesza wiele marek z akcesoriami modowymi dla kobiet. Proponujemy eleganckie i nietuzinkowe modele w kilku półkach cenowych. 

 

 

 

 

Nie ogranicza nas żadna branża. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Zaczynamy od  analizy zagadnienia, wspólnie uzgadniamy  rozwiązanie problemu następnie proponujemy wdrożenie programu aby usprawnić zarządzanie przedsiębiorstwem.  

Proponujemy unikalne rozwiązania informatyczne – „uszyte na miarę” dla  : działów produkcji, księgowości, handlowców, działów projektowania czy też pracowników magazynów .   

Możemy pochwalić się zwiększeniem wydajności produkcji nawet o 40% -  dzięki wprowadzeniu przez naszych kontrahentów systemów komputerowych przygotowanych przez  EVEREST-IT.

 

 

 

 

Exentis Agencja Interaktywna S.C.

Nasza oferta to kompleksowe rozwiązania w zakresie opracowania spójnego wizerunku internetowego firm i instytucji. Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych, sklepów internetowych oraz systemów dedykowanych. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania przystosowane do obecnych norm i  standardów. Projektujemy z myślą o urządzeniach mobilnych, duży nacisk kładziemy na oryginalny design oraz jasny i prosty przekaz.

Kompleksowo łączymy działania internetowe, marketingowe i reklamowe oferując:
•    zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej.
•    optymalizację i pozycjonowanie rozwiązań internetowych pod kątem widoczności w wyszukiwarce google
•    opracowanie identyfikacji wizualnych
•    przygotowanie materiałów drukowanych (ulotek, folderów, wizytówek)
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Ważne jest dla nas zbudowanie pozytywnych i długofalowych relacji.  Staramy się, aby każdy nasz klient  identyfikował się z tym co dla niego tworzymy i czerpał satysfakcję i korzyści z efektów naszej współpracy.

Frontmatec

Frontmatec  jest światowym liderem w produkcji urządzeń do klasyfikacji tusz wieprzowych i wołowych dla ubojni. W swojej ofercie firma posiada urządzenia z zakresu klasyfikacji tusz, oceny wyrębów, systemy śledzenia tuszy w procesie uboju i sortowania, oceny jakości mięsa oraz urządzenia do pracy z żywym inwentarzem. Spółka ma swoje biura w Danii, Niemczech, Hiszpanii, Rosji, Tajlandii, Chinach, Kanadzie i USA oraz w Polsce – w Grodzisku Mazowieckim i w Kielcach.

GEOMARKA USŁUGI GEODEZYJNO-PROJEKTOWE KATARZYNA SZAŁACH

Firma „GEOMARKA” Usługi Geodezyjno-Projektowe powstała 6 grudnia 2010 r. Teren świadczenia usług geodezyjnych obejmuje przede wszystkim woj. świętokrzyskie, łódzkie, podkarpackie i małopolskie.
Właścicielką firmy jest Katarzyna Szałach – absolwentka Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, posiadająca następujące uprawnienia:
• mierniczy górniczy w odkrywkowych zakładach górniczych nadane 14 kwietnia 2010 r. przez Prezesa Wyższego Urzędu Górniczego - świadectwo nr S-871;
• geodeta uprawniony w zakresie 1 – geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne nadane dnia 21 listopada 2009 r. przez Głównego Geodetę Kraju – świadectwo nr 20693;
• geodeta uprawniony w zakresie 2 – rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych - nadane dnia 20 listopada 2010 r. przez Głównego Geodetę Kraju – świadectwo nr 20693.
 
Oferujemy usługi w zakresie:
• obsługi mierniczej kopalń odkrywkowych, tj.:
- sporządzenia i aktualizacji dokumentacji mierniczo-geologicznej zakładu 
  górniczego (w wersji analogowej i numerycznej);
- opracowania dokumentacji geologicznej, projektów zagospodarowania złóż,
  wniosków koncesyjnych, planów ruchu zakładu górniczego oraz projektów rekultywacji;
- opracowania map górniczych do ww. dokumentów;
- wyznaczania granic obszaru i terenu górniczego, granic eksploatacji, 
  filarów ochronnych;
- pomiarów i obliczenia objętości mas ziemnych;
 
• opracowania map do celów projektowych dla budownictwa jednorodzinnego, 
  obiektów liniowych, sieci uzbrojenia terenu (wersja analogowa i cyfrowa);
• pomiarów geodezyjnych - tyczenia oraz pomiarów inwentaryzacyjnych 
  budynków jednorodzinnych i sieci uzbrojenia terenu;
• podziałów nieruchomości;
• innych pomiarów i opracowań geodezyjnych.
 

GNS Systemy Informatyczne

 

Firma GNS Systemy Informatyczne powstała w 2011 r. Jej główną działalnością jest wspieranie usług informatycznych w szczególności systemu SAP. Zatrudnia specjalistów i programistów z różnych dziedzin oprogramowania. Specjalizuje się w produkcji systemów bazodanowych i rozliczeniowych. Tworzą rozwiązania integrujące systemy informatyczne z usługami WWW.


Usługi świadczone przez GNS

 • usługi konsultingowe
 • usługi programistyczne
 • usługi szkoleniowe
 • produkcja oprogramowania
 • usługi SAP
 • usługi ABAP
 • inne usługi IT

GOMEX-DETAL B.Gołda ,G.Gołda Sp.J.

Firma prowadzi działalność handlową w sieci sklepów "SPAR" Polska SA na terenie województw świętokrzyskiego i śląskiego. Wdraża systemy centralnego zarządzania procesami zakupów i promocji.

Green Building Studio Karol Bielecki

Firma wykonuje usługi projektanta, wykonawcy, ekonomisty w zakresie realizacji inwestycji branży HVAC.

Posiadamy szerokie doświadczenie w pełnej palecie inwestycji począwszy od małych po wielko kubaturowe. Wykonujemy audyty energetyczne, optymalizacje kosztów, oceniamy i szacujemy inwestycję. Zespół to wykwalifikowana i nowoczesna kadra, współpracująca ze specjalistami z różnych innych branż.

 

HQRS Sp. o.o.

Misją "HQRS” jest osiągnięcie pozycji lidera w branży systemów i środków czyszczących w Polsce, a tym samym zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości produktów i usług, profesjonalnej obsługi oraz doskonałej komunikacji z klientami.

misja_sCoraz bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne stymulują dynamiczny rozwój branży systemów i środków czystości. HQRS podąża za duchem szybko zmieniającego się rynku międzynarodowego analizując najnowsze trendy w branży i wprowadzając na rynek Polski zagranicznych liderów w swoich branżach. Celem tych działań jest dostarczenie polskim i zagranicznym klientom produktów i usług na najwyższym poziomie, zapewniających najwyższe międzynarodowe standardy zarządzania  oraz profesjonalne wsparcie.

Wspieramy nasz zespół doradców poprzez stałe podnoszenie ich kwalifikacji, pełne wykorzystanie specjalistycznego know-how firmy oraz potencjału intelektualnego i zawodowego naszych pracowników. Nasi doradcy oprócz wiedzy i doświadczenia w zakresie systemów i środków czyszczących posiadają wieloletnie doświadczenie branżowe, co ma również kluczowe znaczenie dla zapewnienia najwyższej jakości.

Stosowane rozwiązania przekładają się na wymierne korzyści dla naszych Klientów, takie jak redukcja kosztów, precyzyjna identyfikacja potrzeb czy szybka i profesjonalna obsługa.

Zależy nam na budowaniu długofalowych relacji z naszymi Klientami opartych na szacunku i wzajemnym zaufaniu, a dowodem skuteczności naszej strategii jest fakt, że ponad 80% Klientów pozostaje z nami na stałe.

JAKOŚĆ HQRS

jakosc_sNajwiększy nacisk kładziemy na rzetelność i kompleksowość naszych doradców, dlatego szybko zyskaliśmy uznanie najbardziej wymagających klientów. O jakości naszych produktów najlepiej świadczy wysoka lojalność naszych klientów, z którymi łączą nas partnerskie i przyjacielskie relacje.

HQRS to doświadczony i profesjonalny zespół specjalistów opierający efektywność swojej pracy na najnowszych technologiach.

Dzięki współpracy z liderami w swoich branżach zapewniamy naszym Klientom zawsze profesjonalne produktu wyłącznie najwyższej jakości.

 

Hepal Bartosz Pałka

HEPAL Nieruchomości to rzetelna firma oferująca wysoką jakość usług na rynku nieruchomości. Specjalizujemy się w obsłudze transakcji kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości. Pomagamy naszym klientom sprawnie i bezpiecznie przejść przez wszystkie etapy związane z obrotem nieruchomościami. Posiadamy bogate doświadczenie na rynku nieruchomości. Współpracujemy z notariuszem, doradcą kredytowym, rzeczoznawcą majątkowym, geodetą i prawnikiem. Decydując się na współpracę z naszą firmą masz gwarancję bezpiecznej transakcji i pełną  satysfakcję.

Oferujemy obsługę wszystkich typów transakcji – sprzedaż, kupno, wynajem, najem. Posiadamy w swojej ofercie bogatą bazę nieruchomości – domy, mieszkania, lokale, hale. Naszą specjalnością jest wyszukiwanie ofert na zlecenie Klienta.

IMA TECHNIK Sp. z o.o.

IMA Technik to nowoczesne podejście do outsourcingu procesów produkcyjnych i zakupowych.

Oferujemy usługę tzw. przedłużonej fabryki ( „extended factory”).
Zajmujemy się produkcją kontraktową części/modułów maszyn wraz z kompleksowym zarządzaniem łańcuchem dostaw, global sourcingiem oraz inżynierią kosztową. 
 

ISRM Sp. z o.o.

NextBuy to marka stworzona przez firmę ISRM Sp. z o.o. Złożona jest z ludzi z pasją do tworzenia innowacyjnego systemu informatycznego, który wspiera pracę działu zakupów. NextBuy to doświadczone i zaufane grono specjalistów IT, którzy pracują na nasz i Twój sukces. Istotną rolę w rozwoju naszej platformy stanowią jej użytkownicy, których sugestie są niejednokrotnie brane pod uwagę, czego efektem są nowe funkcję czy usprawnienia.

Budując nasze rozwiązanie bazowaliśmy na wieloletnim doświadczeniu konsultantów oraz menadżerów zakupów, połączyliśmy zaawansowaną technologię z pragmatycznym podejściem do codziennych potrzeb kupców (szczegóły na www.optibuy.com).


Platforma NextBuy to nie tylko oprogramowanie, ale potężne narzędzie stworzone przez kupców dla kupców, by usprawnić i pomóc wykorzystać potencjał każdego działu zakupów.

Przekonaj się i bezpłatnie wypróbuj platformę zakupową NextBuy!
www.nextbuy24.com

Intergate Polska Roksana Kocełuch

Intergate Polska to firma wchodząca z skład Intergate Group, której główna  siedziba mieści się w rejonie paryskim – Evry. Z usług naszej firmy korzystają fabryki samochodów osobowych, firmy ekspedycyjne, dealerzy oraz klienci indywidualnymi.

 

Firma Intergate Polska  zajmuje się kompleksowa organizacja transportu samochodów na autotransporterach na terenie całej Europy. W profilu naszej działalności mieści się również eksport samochodów do portów w Afryce oraz Ameryce Północnej.

Zapraszamy do współpracy przewoźników z odpowiednim taborem

Jot-Es Prepress Jolanta Smorąg


Firma Jot-Es Prepress zajmuje się przede wszystkim przygotowaniem materiałów do druku. Specjalizuje się w technicznym i kolorystycznym opracowaniu materiałów informacyjnych i reklamowych. Materiały przygotowywane są w technologii offsetowej i cyfrowej oraz do publikacji w internecie.


Firma oferuje pełną gamę usług poligraficznych dla firm oraz klientów indywidualnych. Przygotowuje do druku między innymi: ulotki, broszury, biuletyny, oferty promocyjne, katalogi jak również książki, czasopisma i albumy.

KIERUNEK FRANCJA Gildas Malandain

Zakres działalności obejmuje rozwój sprzedaży na rynki francuskojęzyczne, dopasowanie produktu do rynku docelowego oraz doprecyzowanie wymagań odbiorców w kontekscie możliwości produkcyjnych dostawców technologicznych w Polsce.

Jesteśmy nakierowani na produkty oparte na nowych technologiach lub na innych produktach innowacyjnych o wysokiej wartości dodanej.

Dodatkowo, wspieramy naszych klientów w przyciąganiu inwestorów francuskojęzycznych.

Wśród świadczonych usług znajdują się między innymi:

 • analiza potencjalnego rynku, prospekcja telefoniczna, składanie ofert
 • organizacja spotkań u kontrahenta lub na targach w Kielcach, w Polsce lub zagranicą
 • uzgadnianie specyfikacji technicznych oraz warunków handlowych

KOWENT ERGO Sp. z o.o.

 
Firma KOWENT ERGO Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2014r.
 
Obecnie siedziba firmy znajduje się na terenie Kieleckiego Parku Technologicznego.
Podstawę firmy stanowią pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji montażu i serwisowaniu urządzeń w branży energetyki cieplnej , zawodowej oraz konstrukcji stalowych.
 
 

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym do obróbki skrawaniem oraz obróbki plastycznej na zimno stali.

 

Na bazie własnych projektów firma produkuje urządzenia do kotłów wytwarzających ciepło o mocach od 0,75 do 50 MW takie jak:

- ruszty taśmowe

- ruszty schodkowe

- odżużlacze zgrzebłowe

- podajniki i odżużlacze ślimakowe

- przenośniki taśmowe

- baterie cyklonów

- filtry workowe

- leje , zsypy , klapy itp.

- części zamienne do w/w urządzeń

- usługi w obróbce skrawaniem i obróbce plastycznej na zimno stali

Produkowane przez nas  urządzenia przystosowane są do spalania węgla kamiennego i biomasy.

 

Nasze wyroby spełniają obowiązujące normy jakościowe ,bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.

 

 

 

KUZA PROJEKT Konrad Kałuża

Biuro projektowe KUZA PROJEKT oferuje najlepszą skuteczność w uzyskiwaniu pozwoleń na budowę domów jednorodzinnych, budynków usługowych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, sklepów wielkopowierzchniowych, garaży, budynków gospodarczych.Oferujemy również adaptację projektów typowych, inwentaryzacje budowlane i powykonawcze, rozbudowy i zmiany sposobu użytkowania. Wyróżniamy się na tle konkurencji kompleksową obsługą, czyli wyręczymy Cię w uzyskaniu wszystkich formalności. Jesteśmy konkurencyjni dzięki naszemu wieloletniemu i wielopokoleniowemu doświadczeniu w projektowaniu, co ważne posiadamy uprawnienia architektoniczne.

KariStudio Karina Olendzka


KARISTUDIO
to autorska pracownia prowadzona przez architekt Karinę Olendzką. Oferuję projektowanie wnętrz prywatnych oraz użyteczności publicznej. Zapraszam do współpracy zarówno klientów zainteresowanych kompleksowym opracowaniem projektowym jak i częściową pomocą w aranżacji wnętrza - każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stworzyłam studio odznaczające się profesjonalizmem projektowania w każdej stylistyce - od poznania Państwa potrzeb, poprzez różnorodne propozycje rozwiązań, po realizację z dbałością o każdy szczegół.

Karistudio oferuje:

 • konsultacje - dla osób czujących się na siłach samodzielnie poprowadzić projekt i wykonawstwo aranżacji wnętrza
 • projekty koncepcyjne - zawierające ogólne zasady rozwiązań funkcjonalnych, materiałowych, kolorystycznych, oświetleniowych i dekoracyjnych
 • projekty wykonawcze - zawierające wszystkie niezbędne rysunki techniczne, na bazie których wykonawca będzie mógł przeprowadzić realizacje wnętrz.
 • wizyty w sklepach branżowych z klientem w celu doboru konkretnych elementów wyposażenia wnętrz, a także pomoc w odnalezieniu dostawców wybranych materiałów wnętrzarskich
 • nadzór autorski - spotkania architekta z wykonawcą na budowie, które pozwalają na dopilnowanie zgodności realizacji z opracowanym projektem i osiągnięciu wykonawstwa na wysokim poziomie
 • współpracę z artystami plastykami przy opracowywaniu indywidualnych elementów dekoracyjnych - ceramika, rzeźba, malarstwo, grafika.

Kielecki Park Technologiczny

LINACTI


W LinActi zajmujemy się opracowywaniem oprogramowania dedykowanego sektorowi MSP. Doświadczenie zdobyte w integracji różnych systemów informatycznych na platformach Unix/Linux, pozwala z powodzeniem rozwiązywać problemy a następnie przekuwać w dedykowane systemy informatyczne, procesy biznesowe naszych klientów.

Obecnie pracujemy nad kilkoma ciekawymi projektami:
 • dobry.org.pl - projekt Polskiej Waluty Lokalnej (komplementarnej wobec Złotego)
 • Publikon - interaktywny system publikacji treści online (dla agencji interaktywnych i marketerów)
 • To My - system typu Web 2.0, osadzany w lokalnych społecznościach (miasto, region, klub)

 

Podstawową ofertą firmy jest tworzenie dedykowanego oprogramowania, jednak dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi doradcze związane z:

 • pozyskiwaniem nowych technologii,
 • wdrażaniem systemów informatycznych,
 • integracją istniejących usług z światem Web 2.0,
 • migracją usług na platformy Unix/Linux.

 

LLENTABHALLEN Sp. z o.o.

Budujemy „hale stalowe szyte na miarę” – hale dla każdego

Dzięki unikatowemu systemowi konstrukcji hal LLENTAB od ponad 25 lat w Polsce realizujemy najbardziej wyszukane koncepcje. Hale nasze znajdują zastosowanie między innymi jako:

▪ przestrzenie produkcyjnych,

▪ hale magazynowe i garażowe,

▪ salony wystawiennicze,

▪ budynki biurowe i handlowe,

▪ obiekty sportowe i miejsca do organizacji eventów.

 Stawiamy na:

- funkcjonalność

- estetykę

- ekonomiczne rozwiązania

- bezpieczeństwo

- trwałość.

U nas zawsze można liczyć na:

▪ profesjonalną obsługę handlową,

▪ autorski projekt,

▪ precyzyjną produkcję,

▪ fachowy montaż,

▪ atrakcyjną cenę.

Monitorujemy cały proces powstawania obiektu na poszczególnych etapach, w najdrobniejszych szczegółach – przez projektowanie, produkcję po montaż.

U nas każdy budynek jest autorski i niepowtarzalny. Finalny produkt to zawsze składowa pomysłów Klienta i naszego wieloletniego  doświadczenia. Zawsze dajemy gwarancję europejskiej jakości potwierdzonej znakiem CE.

W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zapraszamy na jedną z naszych stron internetowych www.llentab.pl, www.halestalowe.com.pl.

LYOFOOD Sp. z o.o.

LYO FOOD to marka wysokiej jakości żywności liofilizowanej istniejąca od 2009 roku.

Oferuje przede wszystkich pełnowartościowe, gotowe posiłki obiadowe i śniadaniowe. Dzięki unikatowej technologii wytwarzania, jakość produktów została wielokrotnie doceniona zdobywając międzynarodowe nagrody a także uznana przez wielu sportowców i podróżników takich jaki: Andrzej Bargiel, Aleksander Doba, Adam Bielecki, Luka Lindic, Simone Moro czy Kilian Jornet.

LYO FOOD to także marka ekologicznych liofilizowanych proszków z owoców i warzyw, gotowych mieszanek do przyrządzenia zdrowych i naturalnych smoothie i koktajli. Pod koniec zeszłego roku wprowadziła także zestaw ODPORNOŚĆ - tygodniową kurację na bazie produktów uzupełniającą niedobory witamin i wspomagającą odporność organizmu.

https://www.facebook.com/LYOEXPEDITION/

MBC Marcin Winiarski

Robotechnic prowadzi zajęcia z robotyki i programowania skierowane do dzieci w wieku 5-13 lat. Mali kursanci budują roboty ze specjalnych, edukacyjnych zestawów klocków Lego. Następnie roboty są programowane przez dzieci tak aby wykonywały zadane im polecenia.

 

 

 

Prowadzimy zajęcia w naszej siedzibie w KPT jak również regularne i okazjonalne warsztaty na terenie szkół w Kielcach i okolicach. Do wyboru jest kilka terminów w tygodniu z podziałem na grupy Junior (5-8 lat) i Master (dzieci starsze). Ceny zaczynają się od 29 zł za 90 minut, dla rodzeństw przewidujemy zniżki. W okresie ferii zimowych oraz wakacji zapraszamy dzieci na półkolonie. Organizujemy również imprezy okolicznościowe takie jak urodziny.

 

 

MJ SYSTEMS Magdalena Michalska

Mastertherm Polska Sp. z o.o.

Mastertherm Polska jest wyłącznym dystrybutorem czeskiej firmy Mastertherm w Polsce, będącej producentem innowacyjnych, wysokiej jakości pomp ciepła.

Oferuje pełen zakres energooszczędnych pomp ciepła typu powietrze-woda, woda-woda, ziemia-woda. Zaawansowanie technologiczne i doświadczenie potwierdzają tysiące instalacji w całej Europie oraz liczne nagrody i wyróżnienia przyznane naszym pompom. W Polsce produkty sprzedawane są wraz z profesjonalną instalacją wykorzystującą markowe produkty OEM takie jak zbiorniki, rury freonowe, pompy obiegowe i inne. Instalacje są obejmowane długookresowymi programami wsparcia w ramach programu MasterCare (15lat). Do wsparcia zasilania pomp i skrócenia czasów zwrotu z inwestycji firma stosuje dedykowane rozwiązanie fotowoltaiczne.

Medinice S.A.

Medinice to polska firma powstała w celu poszukiwania i rozwijania innowacyjnych technologii z obszaru kardiologii, które pozwolą przyspieszyć i poprawić proces diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia. Medinice S.A. powstała by rozwijać nowe innowacyjne pomysły na produkty i usługi medyczne. Szerokie kwalifikacje zespołu pozwoliły nam opracować proces komercjalizacji wyrobów medycznych i minimalizacji ryzyk z tym związanych. W Medinice S.A. mamy świadomość unikalności każdego z rozwiązań i nasze podejście jest dostosowane indywidualnie do projektu. W realizacji projektu będziemy wspierali pomysłodawcę we wszystkich operacyjnych obszarach, nie związanych z procesem tworzenia wynalazku, tj.: opracowaniu prototypu, przeprowadzeniu badań przedklinicznych i klinicznych oraz innych zadań prowadzonych na co dzień.

NASK

NASK jest instytutem badawczym podległym Ministerstwu Cyfryzacji. Prowadzi badania w zakresie opracowywania rozwiązań zwiększających efektywność, niezawodność i bezpieczeństwo sieci teleinformatycznych oraz innych złożonych systemów sieciowych. Istotne miejsce zajmują badania dotyczące biometrycznych metod weryfikacji tożsamości w bezpieczeństwie usług. Kluczowym polem aktywności NASK są działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa internetu. Reagowaniem na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo sieci zajmuje się zespół CERT Polska (Computer Emergency Response Team).
Jako operator telekomunikacyjny NASK oferuje innowacyjne rozwiązania teleinformatyczne dla klientów finansowych, biznesowych, administracji i nauki (m.in. ARAKIS - system wczesnego ostrzegania o zagrożeniach w sieci). NASK prowadzi także rejestr domeny .pl. Ważną rolę pełni działalność edukacyjna i popularyzacja idei społeczeństwa informacyjnego. W Akademii NASK prowadzone są unikatowe szkolenia dla firm i instytucji ze szczególnym uwzględnieniem tematyki bezpieczeństwa ICT. Od lat realizowany jest program Komisji Europejskiej Safer Internet promujący bezpieczne korzystanie z nowych technologii i internetu wśród dzieci i młodzieży.
W ramach instytutu funkcjonuje Dyżurnet.pl, punkt kontaktowy, który przyjmuje zgłoszenia dotyczące nielegalnych treści w internecie, przede wszystkim związanych z materiałami przedstawiającymi seksualne wykorzystywanie dzieci.
 

Nesstor Group Sp. z o.o.

Naszym celem jest dostarczenie wiedzy i zaproponowanie skutecznych rozwiązań dla Ciebie i Twojego biznesu.

 Zajmujemy się organizacją Konferencji Biznesowych, które dają możliwość skutecznej zamiany kontaktów, wiedzy i relacji w korzyści finansowe dla Twojego biznesu. Dajemy gotowe narzędzia, sprawdzony model biznesowy oraz wiedzę do tego, aby rozwijać każdy biznes i budować przewagę konkurencyjną. Wierzymy w siłę relacji w biznesie oraz to, że każdy dobry biznes zaczyna się od dobrej rekomendacji.

 Edukacja, motywacja, rozwój i relacje to najwyższe wartości mające wpływ na nasze pozytywne zmiany. Właśnie dlatego promujemy najlepszych praktyków biznesu, mówców oraz ludzi związanych z rozwojem osobistym i pośredniczymy w sprzedaży ich szkoleń.

Net Media Broker

Net Media Broker działa w dwóch komplementarnych sferach: dzięki współpracy z wydawcami, właścicielami portali i serwisów posiada atrakcyjną sieć reklamową oraz wciąż rozwija portfolio serwisów internetowych zapewniając reklamodawcom zasięgowe media dla emisji reklam. Drugim obszarem jest współpraca z reklamodawcami – klientami bezpośrednimi, agencjami reklamowymi, domami mediowymi, a także sieciami afiliacyjnymi. Dwutorowe działanie Net Media Broker zapewnia reklamodawcom dostęp do znaczącej sieci mediów internetowych i realizację skutecznych kampanii reklamowych, zaś wydawcom oferuje możliwość monetyzacji powierzchni reklamowych na ich serwisach.

OptiBuy sp. z o.o.

Jesteśmy OptiBuy! Tworzymy międzynarodową firmę konsultingową. Specjalizujemy się w optymalizacji zakupów oraz wdrożeniach nowoczesnych narzędzi IT do zarządzania łańcuchem dostaw. Przez ponad 10 lat przeprowadziliśmy przeszło 200 projektów związanych z optymalizacją kosztów oraz procesów zakupowych, dzięki czemu wygenerowaliśmy dla naszych klientów średnio 10 % oszczędności na całkowitej bazie wydatków.

Obszary, w których wspieramy naszych klientów:
•    optymalizacja kosztów
•    outsourcing zakupów
•    Global Sourcing
•    narzędzia IT dla działów zakupów

PARTNERS CREATIVE STUDIO SP. Z O.O.

PGC Kancelaria Konsultingowa

PGC Kancelaria Konsultingowa to nowa i nowocześnie zarządzana firma, zbudowana na wieloletnim doświadczeniu osób ją tworzących. Świadcząc nasze usługi dopasowujemy je indywidualnie do każdego naszego klienta. Stawiamy na długofalową współpracę, budując relacje, w których wiodącą wartością jest profesjonalne podejście do każdego projektu.

 

 

 

1. Lobbing i promocja w instytucjach Unii Europejskiej.

Nasze doświadczenie oraz współpracujących z nami Eksperci, gwarantują skuteczne działania na rzecz realizacji strategii podmiotów gospodarczych oraz administracji publicznej. Przygotowujemy
i realizujemy projekty o charakterze lobbingowym oraz promocyjno-informacyjnym.

2. Konsulting, realizacja projektów inwestycyjnych, edukacyjnych i szkoleniowych.

Doradzamy podmiotom sektora prywatnego i administracji publicznej. Świadczymy usługi łącznikowe dla biznesu polskiego i zagranicznego. Oferujemy profesjonalne, kompleksowe doradztwo
w odnalezieniu źródła finansowania oraz w przygotowaniu dokumentacji do otrzymania dofinansowania z funduszy Unii Europejskiej oraz pozostałych zagranicznych i krajowych instytucji.

3. Organizacja i prowadzenie konferencji, szkoleń oraz wyjazdów studyjnych.

Realizujemy w pełnym zakresie przedsięwzięcia tj. konferencje, wystawy, seminaria naukowe. Organizujemy i prowadzimy projekty szkoleniowe obejmujące wyjazdy krajowe i zagraniczne dla sektora prywatnego i administracji publicznej. Oferujemy wykonie wydarzeń tj. "Team building" lub inntcg wskazanych przez naszego Klienta.

 

Podopharm Sp. z o.o.

PODOPHARM Sp z .o.o. jest firmą założoną na początku 2014 roku. Naszą misją jest transfer innowacyjnych rozwiązań na potrzeby rozwoju podologii w kraju i na świecie. Dziedziny nauki zajmującą się szeroko pojętą problematyką chorób stóp.

Siedziba firmy PODOPHARM jest zlokalizowana w Kieleckim Parku Technologicznym. Dzięki obecności w Technoparku mamy możliwość łączyć sferę nauki ze sferą biznesu.
System Podoklamra to polski wynalazek, który został zgłoszony do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Produkowany jest w Polsce i dystrybułowany wyłącznie przez firmę PODOPHARM Sp. z o. o. Produkt spełnia wymogi prawne i epidemiologiczne aplikacji czasowego implantu do korekcji wrastających paznokci. Klamra wykonana jest ze stali implantologicznej posiadający certyfikat CE i zarejestrowana jako narzędzie medyczne. Firma posiada w swojej ofercie narzędzia podologiczne do zakładania klamer ortonyksyjnych z certyfikatem CE.
PODOPHARM PROFESSIONAL to linie specjalistycznych produktów, których receptury zostały opracowane przy współpracy z podologami. Wszystkie produkty są przebadane dermatologicznie i otrzymały pozytywną opinię stosowania u osób chorych na cukrzycę. Skuteczność działania została potwierdzona w badaniach aplikacyjnych i sensorycznych wykonanych przez niezależne laboratorium.

Poland Multi Service Antonio Deruda

Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego

Energetyką zajmujemy się kompleksowo. Wierzymy, że dzięki praktycznemu wykorzystaniu naszego doświadczenia i wiedzy możemy pomóc Przedsiębiorcom w Polsce oraz przysłużyć się otaczającemu światu. 

Polskie Odpady Komunalne Sp. z o.o.

Pracownia projektowa WITO

Pracownia Projektowa WITO Tomasza Więckowskiego to zgrany zespół ambitnych, pełnych zawodowej pasji, posiadających ogromne doświadczenie młodych ludzi. Współpracują ze sobą od lat, wspólnie odnosząc sukcesy, zdobywając doświadczenie  i ucząc się od siebie nawzajem.

 • Przygotowanie dokumentacji projektowej wszystkich branż wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami i pozwoleniami w zakresie dokumentów i pozwolenia na budowę
 • Projektowanie BIM
 • Symulacje energetyczne budynków
 • Sprawną koordynację branżową
 • Doradztwo w zakresie inwestycji i przepisów budowlanych
 • Opinie i ekspertyzy techniczne
 • Analizę dokumentacji pod kątem „value engineering”
 • Równoważenie hydrauliczne instalacji HVAC
 • Dzielnie się wiedzą i doświadczeniem w formie szkoleń, prelekcji czy konsultacji

Pub4Social Sp. z o.o.

Firma Pub4Social Sp. z o.o. powstała w 2016 r. w ramach projektu Platformy Startowe TechnoparkBiznesHub przy Kieleckim Parku Technologicznym. Pub4Social Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu aplikacji dla firm, które chcą sprzedawać przez internetowe kanały sprzedaży z wykorzystaniem mediów społecznościowych typu Facebook. Firma tworzy system My Social Seller z użyciem Botów, które przeprowadzają użytkowników przez cały proces tworzenia profesjonalnej oferty i promowania jej na portalu społecznościowym.

SAFEGE ODDZIAŁ POLSKA

Sabikar

SABIKAR Sp. z o.o., opiera swoją działalność o sektor MSP świadcząc usługi mające na celu optymalizację kosztów prowadzonej przez nie działalności gospodarczej. Jednym z głównych zadań, które realizujemy to stworzenie "klubu biznesowego" w modelu wieloproduktowej grupy zakupowej. Prowadzenie negocjacji w imieniu klubu biznesowego w oparciu o zdefiniowany potencjał zakupowy w wybranych obszarach kosztowych (m.in. energia elektryczna, gaz, paliwo flota + hurt, ubezpieczenia, telefonia, internet). W naszym projekcie ważne miejsce zajmuje projektowanie oświetleń o funkcjach przemysłowych i biurowych z wykorzystaniem technologii "led".
Ponadto pracujemy nad  opracowaniem dla pracowników podmiotów gospodarczych uczestniczących w "klubie biznesowym" programu motywacji pozapłacowej.

 

W ofercie:

Audyt doradztwo w zakresie analizy dotychczasowej struktury kosztowej w przedsiębiorstwie.
Inwentaryzacja oraz audyt techniczny oświetlenia w sektorze przemysłowym i budownictwie komercyjno - biurowym.
Przygotowanie dedykowanych ofert zakupu produktów i /lub usług niemożliwych do uzyskania przez pojedyncze podmioty gospodarcze.
Doradztwo merytoryczne na bazie współpracy z Partnerami Projektu.
Wzajemna współpraca, wymiana informacji i wykorzystanie potencjału firm uczestniczących w klubie biznesu.
Cykliczne spotkania podmiotów zrzeszonych w Klubie Biznesu służące podniesieniu  wiedzy w obszarach proponowanych produktów oraz wymianie informacji pomiędzy podmiotami.
Mini konferencje dla podmiotów zrzeszonych w klubie biznesu w odpowiednio dobranej tematyce przy udziale min. partnerów projektu.

Sabikar Sp. z o.o.

SABIKAR Sp. z o.o., opiera swoją działalność o sektor MŚP świadcząc usługi mające na celu optymalizację kosztów prowadzonej przez nie działalności gospodarczej. Jednym z głównych zadań, które realizujemy to stworzenie "klubu biznesowego" w modelu wieloproduktowej grupy zakupowej. Prowadzenie negocjacji w imieniu klubu biznesowego w oparciu o zdefiniowany potencjał zakupowy w wybranych obszarach kosztowych (m.in. energia elektryczna, gaz, paliwo flota + hurt, ubezpieczenia, telefonia, internet). W naszym projekcie ważne miejsce zajmuje projektowanie oświetleń o funkcjach przemysłowych i biurowych z wykorzystaniem technologii "led".

Ponadto pracujemy nad  opracowaniem dla pracowników podmiotów gospodarczych uczestniczących w "klubie biznesowym" programu motywacji pozapłacowej.

Audyt i doradztwo w zakresie analizy dotychczasowej struktury kosztowej w przedsiębiorstwie.

Inwentaryzacja oraz audyt techniczny oświetlenia w sektorze przemysłowym i budownictwie komercyjno - biurowym.

Przygotowanie dedykowanych ofert zakupu produktów i/lub usług niemożliwych do uzyskania przez pojedyncze podmioty gospodarcze.

Doradztwo merytoryczne na bazie współpracy z Partnerami Projektu.

Wzajemna współpraca, wymiana informacji i wykorzystanie potencjału firm uczestniczących w klubie biznesu.

Cykliczne spotkania podmiotów zrzeszonych w Klubie Biznesu służące podniesieniu  wiedzy w obszarach proponowanych produktów oraz wymianie informacji pomiędzy podmiotami.

Mini konferencje dla podmiotów zrzeszonych w klubie biznesu w odpowiednio dobranej tematyce przy udziale min. partnerów projektu.

SimpleOutsourcing.pl Tercz Kaleta Molęda Spółka jawna


SimpleOutsourcing.pl tworzy zespół młodych osób o kreatywnym sposobie myślenia.  Skutecznie łączymy innowacyjność z profesjonalizmem i doświadczeniem.
Świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe obejmujące działania rekrutacyjne, reklamowe, organizację eventów, doradztwo i szkolenia oraz rozwiązania internetowe. Usługi są skierowane dla firm, organizacji pozarządowych oraz instytucji, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.
Od początku działalności prowadzimy program eduABROAD, w ramach którego młodzi ludzie mogą zdobywać wykształcenie na prestiżowych zagranicznych uczelniach. Oferujemy bezpłatną pomoc w wyborze uczelni, kierunku oraz w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem zagranicznych uczelni w Polsce.


 • usługi rekrutacyjne skierowane do: szkół, uczelni wyższych, firm, organizacji pozarządowych oraz instytucji (krajowych oraz zagranicznych);
 • doradztwo i szkolenia - szkolenia "miękkie" oraz "twarde", doradztwo organizacyjne, szkolenia, opracowywanie dokumentów oraz doradztwo i kursy w zakresie BHP, nawiązywanie kontaktów w celu tworzenia przedsięwzięć partnerskich;
 • usługi reklamowe, events - usługi reklamowe, organizacja wydarzeń (events) dla firm i instytucji z kraju i za granicy, reprezentowanie klientów na targach edukacyjnych, spotkaniach i konferencjach;
 • rozwiązania internetowe - przygotowywanie kreacji i reklamy internetowej, pozycjonowanie serwisów www.

Sourceful ICT

Jesteśmy międzynarodową firmą programistyczną bazującą na połączeniu rynku holenderskiego i polskiego. Wytwarzamy oprogramowanie na potrzebny własne oraz naszych klientów. Spółka istnieje od początku roku 2017, tworzą ją jednak najlepsi eksperci specjalizujący się w wytwarzaniu oprogramowania. Nasza wieloletnie doświadczenie w pracy z sektorami takimi jak: finance and insurance, media and retail pozwalają wykonywać wysokiej klasy oprogramowanie i realizować projekty dla najwiekszych firm w tej części świata takich jak: Accenture, ABN AMRO, Intertrust, Royal Bank of Scotland i wielu innych.

Stepsystems Sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą inżynierską, oferującą od 2007 roku rozwią¬zania techniczne w zakresie ogrzewania i chłodzenia. Realizujemy wysokie wymagania klientów dotyczące parametrów i jakości powietrza w biurach, hotelach, centrach handlowych, sanatoriach, szpi¬talach, szkołach, budynkach sakralnych itp. Znamy i oferujemy wyspecjalizowane technologie chłodzenia dla przemysłu i energetyki.
STEPSYSTEMS jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę wiodącego na skalę europejską fińskiego producenta systemów chłodzenia, ogrzewania i klimatyzacji – firmy CHILLER Oy.
 
Jest także przedstawicielem firmy SAIFOR – czołowego producenta wyposażenia do datacenters. 
 
Oferujemy kompletne rozwiązania systemów ogrzewania i klimatyzacji oparte na powietrznych i gruntowych pompach ciepła o mocach od 10 kW do 450 kW. 
Oferujemy wsparcie w doborze urządzeń pomp ciepła i klimatyzacji w zależności od potrzeb klienta 
• prace projektowe lub konsultacje z projektantami instalacji sanitarnych,
• dostawy urządzeń na plac budowy
• wsparcie producenta podczas uruchamiania systemu,
• ciągły monitoring pracy urządzeń i ich serwisowanie
 
Oferujemy szafy rack, zabudowy kioskowe, rzędowe chłodnice wentylatorowe i rozwiązania dla ochrony urządzeń i pomieszczeń w centrach danych. Znacząco usprawniamy kontrolowanie i sterowanie centrami danych, zapewniając ochronę, oszczędność energii i efektywne chłodzenie. 
 
Współpracujemy z firmami doradczymi ułatwiającymi pozyskanie dofinansowania z Unii Europejskiej na cele termomodernizacji obiektów i ekologiczne źródła energii cieplnej.
 

Stowarzyszenie Akademia MUAY THAI KIELCE

Muay Thai to sport pełen magii, religii, wspaniałej tradycji, obrzędów a przede wszystkim szacunku i pokory. To możliwość poznania własnych granic i lęków. Świetne narzędzie do zgłębienia umiejętności zarówno fizycznych jak i psychicznych.

 

Akademia Muay Thai Kielce za cel stawia sobie profesjonalizm w działaniu na każdym etapie swojej działalności. Doświadczeni, utytułowani trenerzy. Międzynarodowa certyfikacja. Profesjonalna obsługa uczestników zajęć. Nowa jakość w sportach walki w regionie świętokrzyskim. Brzmi zbyt pięknie? Tym bardziej warto sprawdzić na własnej skórze.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspieramy zarówno młodych, utalentowanych sportowców jak i tych, którzy na treningach szukają sposobu na zdobycie pewności siebie. Odreagowania stresu.

 

Muay Thai to coś więcej niż sport. To styl i umiejętność życia według innych reguł. Prawdziwa kuźnia charakteru.

 

Dołącz do nas i sprawdź czy mamy rację!

Stowarzyszenie Edukacja przez Internet


Stowarzyszenie Edukacja przez Internet jest dynamiczną organizacją pozarządową, którą tworzy zespół młodych osób o świeżym spojrzeniu na system kształcenia. Głównym celem organizacji jest propagowanie edukacji na odległość za pośrednictwem Internetu, czyli e-learningu. Stowarzyszenie rozwija oraz propaguje inicjatywy, postawy i działania sprzyjające rozwojowi i lepszemu wykorzystaniu nowych technologii oraz Internetu. Upowszechnianie idei społeczeństwa informacyjnego oraz rozwijanie i wspieranie inicjatyw mających na celu wszechstronny rozwój młodzieży towarzyszy zespołowi we wszystkich działaniach. Korzystając w swojej działalności ze środków europejskich oraz organizacji pozarządowych Stowarzyszenie zachowuje swoją niezależność i autonomię w realizacji swoich działań.

Podstawowa działalność organizacji, to przede wszystkim programy edukacyjne i szkoleniowe kierowane do młodzieży, nauczycieli, pracowników organizacji pozarządowych, firm, instytucji, przedsiębiorców itd.. Oferowane Programy  mają nie tylko charakter lokalny i krajowy, są to również inicjatywy o zasięgu europejskim. Stowarzyszenie prowadzi Inkubator Trzeciego Sektora w Kielcach i Łagowie.

Stowarzyszenie mPRESS

Studio Kolporpress

Firma z ponad 20 letnim stażem na rynku poligraficzno-reklamowym. Projektujemy oraz produkujemy materiały reklamowe w formie drukowanej i multimedialnej.

Posiadamy:
- własne studio graficzne (15 grafików do dyspozycji naszych Klientów)
- park maszynowy, pozwalający na produkcję dowolnej pozycji poligraficznej:
        - druk cyfrowy - pojedyncze wydruki cyfrowe
        - druk wielkoformatowy - wydruki solwentowe
        - druk offsetowy arkuszowy 
        - druk offsetowy rolowy
- powierzchnie magazynowe i usługowe, wykorzystywane do sesji zdjęciowych i filmowych

Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych, takich jak katalogi, foldery, ulotki, plakaty, kalendarze, segregatory itp.
Zapewniamy pełną obsługę w zakresie prac reklamowo-poligraficznych począwszy od projektu, po wykonanie finalnego produktu.

NIP 959 14 54 937

TEGENO Sp. z o.o.


Firma Tegeno jest producentem zgrzewających i tnących części odpornych na ścieranie wykorzystywanych w przemyśle opakowaniowym, tytoniowym i spożywczym.


Produkuje wysokiej jakości części:
- szczęki zgrzewające,
- noże do wycinania otworów EURO (euroslots),
- noże lutowane lutem twardym,
- noże zigzag,
- kowadełka do noży,
- noże ząbkowane,
- noże karbowane,
- przebijaki,
- noże do papieru,
- tarcze,
- noże obrotowe,
- szczęki zaciskowe,

THANKS

THANKS to wyjątkowe miejsce, gdzie z ciekawością obserwujemy jak ludzie korzystają z Internetu i komunikują się między sobą. Badając te zachowania szukamy autentycznych dróg do budowania relacji między markami a ludźmi. Tworzymy strategie marketingowe i zajmujemy się szeroko pojętą komunikacją.
Obecnie opieramy nasze działania na mediach społecznościowych, dostarczając skuteczne rozwiązania dla naszych Klientów - od dużych kampanii po produkcję codziennych treści. Posiadamy także własne studio produkcyjne, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość wykorzystywanych w kampaniach produkcji. Nasze studio ma możliwości, aby zrealizować nawet duże i skomplikowane zintegrowane kampanie.

Zakres produkcji obejmuje: branding, strony www, projektowanie graficzne, fotografia, animacja, video, postprodukcja.

 

TOSEND Sp. z o. o.

ToSend sp. z o.o. oferuje zaawansowany system do wystawiania i przesyłania faktur.

Spółka ToSend jest startupem, założonym w celu wdrożenia i prowadzenia innowacyjnej działalności w całości opartej na systemie B2B, który umożliwiać będzie realizację usług w transferu i obsługi dokumentów księgowych pomiędzy wystawcami a odbiorcami faktur.

TOS jest systemem dla firm, który nie tylko oszczędza czas przeznaczany na wystawianie faktury, ale poprzez integrację z dowolnym komponentem w sieci firmowej pozwala na synchronizację informacji o prowadzonej sprzedaży, eliminuje konieczność drukowania i fizycznego dostarczania faktury do działu księgowości.

Teta System Sp. z o.o.


Teta System Sp. z o.o. zajmuje się działalnością budowlaną ze szczególnym uwzględnieniem działalności przemysłowej w zakresie konstrukcji stalowych. Przy realizowanych przedsięwzięciach wykorzystuje innowacyjne rozwiązania pozwalające na zaoszczędzenie energii oraz zminimalizowanie negatywnego oddziaływania na środowisko. W swojej działalności wykorzystuje nowoczesne technologie.


 • projektowanie,
 • konstrukcje stalowe,
 • obudowy ścian oraz dachy,
 • zabezpieczenia PPOŻ,
 • roboty budowlane.

Transition Technologies S.A.

Od prawie 25 lat wykorzystując najnowsze technologie tworzymy i dostarczamy klientom stojące na najwyższym światowym poziomie rozwiązania informatyczne. Kierujemy je między innymi do takich sektorów rynku jak: energetyka, gazownictwo, przemysł motoryzacyjny, lotniczy, obronny, wysokich technologii.
W branży przemysłowej oraz militarnej specjalizujemy się w dostarczaniu systemów:
- Zarządzania Cyklem Życia Produktu (Product Lifecycle Management).
- Rozwiązań wspierających działy konstrukcyjne, technologiczne we wprowadzaniu nowych produktów na rynek.
- Inteligentnej eksploatacji, diagnostyki oraz serwisowania - Service Lifecycle Management – w połączeniu z Rozszerzoną Rzeczywistością (Augmented Reality).


Dowiedz się więcej na:
www.plm.tt.com.pl
www.iot.tt.com.pl
www.tt.com.pl

- Portfolio produktów dedykowanych na rynek energii umożliwiające zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego uczestnika rynku.

- Oprogramowanie realizujące specjalistyczne zadania w podziemnych magazynach gazu.

- Oprogramowanie dedykowane dla szpitali, laboratoriów oraz lekarzy, które służy wspomaganiu obliczeń, opracowaniu statystyk oraz analizie danych medycznych i monitorowaniu jakości leczenia.

- Najnowocześniejsze oprogramowanie i usługi w zakresie przemysłu wytwórczego:
              - Oprogramowanie inżynierskie (CAD).

- Zarządzanie cyklem życia produktu, informacją serwisową oraz eksploatacją.
              - Automatyka zaawansowana.
              - Internet of Things.
              - Analiza danych przemysłowych.

- Usprawniamy i udoskonalamy Twój biznes wykorzystując najbardziej zaawansowane technologicznie narzędzia. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak przyspieszyć prace Twoich zespołów, ułatwić i zoptymalizować ich komunikację.

- Usługi outsourcingowe w najważniejszych wiodących technologiach, m.in. Java, .NET, C/C++.

Trevans Elektrotechnik

Trevans Elektrotechnik od ponad 15 lat zaopatruje zakłady przemysłowe, firmy produkcyjne, producentów maszyn i urządzeń, warsztaty naprawcze w aparaturę elektrotechniczną, komponenty i elementy automatyki oraz narzędzia  renomowanych firm.
Oferujemy:
•    dostęp do szerokiej gamy produktów
•    wysoki poziom wiedzy technicznej na temat produktów
•    bezpłatne wsparcie techniczne
•    szybkość i terminowość dostaw
Sprzedaż prowadzimy poprzez platformy internetowe:
www.FabrykaElektryka.pl
www.Fabryka-Narzedzi.pl

Tropem Przygody Sp. z o.o.

 

Patrząc na Zespół Tropem Przygody postronny obserwator zauważy grupę młodych aktywnych ludzi, którzy pragną kształtować rzeczywistość według swoich, często niestandardowych wizji. Jedną z takich, którą wprowadzają, jest wizja świata, w którym ludzie są uśmiechnięci, pełni humoru oraz chętni do podejmowania codziennych wyzwań. Jednym ze sposobów na sprawienie uśmiechu jest pokazanie piękna naszego życia. To w połączeniu z pasją do podróży i szeroko rozumianej turystyki sprawiło, że zawiązali Zespół, który pragnie pokazać młodzieży, to co najpiękniejsze!

 

 

 

Tropem Przygody zajmuje się organizacją turystyki aktywnej dzieci i młodzieży, a także organizacją profesjonalnych przedsięwzięć dla Klientów biznesowych. Wspinaczka, Paintball, Spływy Kajakowe, Strzelectwo, Łucznictwo czy Gry Miejskie i Fabularne to tylko część atrakcji jakie Tropem Przygody oferuje Klientom, których wezwał Zew Przygody.

Tropextrakt Polska Sp. z o.o.

Firma Tropextrakt specjalizuje się w dziedzinie innowacyjnych, naturalnych składników dla przemysłu spożywczego oraz napojowego! Posiadamy również laboratorium aplikacyjne gdzie tworzymy receptury napojów bezalkoholowych dla firm start-upowych oraz przemysłu napojowego.

Mam przyjemność przedstawić  naszą firmę - tropextrakt, specjalizującą się w dziedzinie innowacyjnych, naturalnych składników dla przemysłu spożywczego oraz napojowego!
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz egzotycznych, naturalnych surowców na bazie których oferujemy: ekstrakty, aromaty, puree/pulpy owocowe, soki, koncentraty, płatki oraz produkty sproszkowane.  
 
 
Dysponujemy również własnym  laboratorium oraz technologami specjalizującymi się głównie w przemyśle napojowym. Codziennie pracują oni nad innowacyjnymi recepturami, podchodząc indywidualnie do każdego klienta, korzystając z szerokiej gamy naszych zawsze dostępnej gamy surowców!
 

U-TECH Soja i Szałas Spółka Jawna

 • tel.:
 • Branża: Hydraulika siłowa i Automatyka przemysłowa


Głównym obszarem działalności U-TECH Soja i Szałas Spółka Jawna jest  technika uszczelnienia.
U- TECH Soja i Szałas  to firma zajmująca się produkcją uszczelnień nietypowych i sprzedażą typowych uszczelnień.

UNIVER Polska Sp. z o.o.


UNIVER POLSKA Sp. z o.o
. to oddział firmy UNIVER S.P.A. utworzonej w roku 1971 we Włoszech.
Firma zajmuje się konstruowaniem, opracowaniem oraz produkcją elementów pneumatyki służących do automatyzacji procesów produkcyjnych.


- wsparcie techniczne międzynarodowych klientów firmy, posiadających  fabryki w Polsce,
- kompleksowe opracowywanie sieci pneumatycznych,
- kompleksowe opracowywanie rozwiązań automatyzacji procesów produkcyjnych,
- kompleksowe opracowywanie układów pneumatyki pod konkretne żądania klienta,
- działalność szkoleniowa dotycząca produkowanych przez firmę UNIVER rozwiązań,
- opracowanie, dostosowanie, montaż oraz testy układów pneumatycznych,
- optymizacja istniejących układów pneumatycznych pod kątem zwiększenia produktywności,
- prowadzenie na terenie oddziału montażu oraz testów laboratoryjnych własnych rozwiązań,

UPGRADE ENERGY POLSKA


Upgrade Energy to grupa inżynierów, których pasją jest projektowanie, wdrażanie innowacyjnych  projektów i rozwiązań dotyczących energii odnawialnej. Powstała dzięki współpracy i doświadczeniu ekspertów z belgijskich firm w dziedzinie energii geotermalnej, biomasy, energii wiatrowej i słonecznej. Oferujemy naszym klientom fachowe doradztwo, zintegrowane rozwiązania i pomoc przy realizacji projektów od początku do końca.
Główne cele firmy to:
 • oferowanie zintegrowanych rozwiązań energetycznych poprzez projektowe podejście
 • wdrażanie technologicznego know-how i wiedzy, nie mającej sobie równych w naszej branży
 • wsparcie finansowe i gwarantowany zwrot inwestycji


Technologia ORC (Organic Rankine Cycle) pozwala na wytwarzanie energii z różnych źródeł np.: z gazów spalinowych, systemów spalania i silników, przemysłowych strumieni płynów i z procesów egzotermicznych.
Systemy Solarne to wykorzystanie energii słonecznej, które może zapewnić bezpośrednie oszczędności.
Energia wiatrowa: turbiny firmy Upgrade Energy gwarantują wydajny, efektywny i bezpośredni zwrot inwestycji. Mogą uchronić budżet przedsiębiorstwa przed rosnącymi kosztami energii.
Biomasa to forma energii odnawialnej pochodząca z odpadów naturalnych. W wyniku różnych procesów odpady biologiczne przekształca się w energię użytkową.Z takiej technologii korzystają m.in. zakłady i producenci elektryczności, gospodarstwa rolne oraz urzędy.
Systemy geotermalne umożliwiają ogrzewanie i chłodzenie budynków. Systemy Upgrade Energy gwarantują znaczne oszczędności kosztów (miedzy 50 a 80 procent) i zmniejszają istotną emisję gazów cieplarnianych. Inwestycja w geotermalną pompę ciepłą zwraca się po 1/3 czasu użytkowania.

UTI.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


UTI.PL to internetowy supermarket który zapewnia dostęp do szerokiego zakresu usług internetowych i SaaS, które są przydatne i coraz częściej niezbędne w  codziennym życiu i pracy zawodowej.


 • pocztę elektroniczną,
 • hosting www,
 • hosting baz danych,
 • aplikacje biurowe,
 • strony www,
 • sklepy internetowe,
 • fora internetowe,
 • blogi,
 • pozycjonowanie,
 • profile facebook,
 • certyfikaty SSL,
 • aplikacje do obsługi klientów,
 • podpis elektroniczny,
 • backup danych,
 • domeny internetowe

Utech Hydraulic Sp. z o.o.

Firma Utech Hydraulic Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Posiadamy dwie placówki, w Kielcach i w Radomiu, w której jest prowadzona sprzedaż i obsługa klientów.
Swoją działalność opieramy na wysoko wykwalifikowanej kadrze inżynieryjno-technicznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Jesteśmy Certyfikowanym Dystrybutorem produktów światowej firmy Parker Hannifin Ltd. oraz Autoryzowanym Dystrybutorem produktów Loctite i Teroson.

Prowadzimy działalność handlowo-produkcyjno-usługową w ramach, której realizujemy:

- sprzedaż produktów, części i podzespołów,
- doradztwo i konsultacje techniczne,
- projektowanie i wykonawstwo urządzeń technicznych,
- produkcję, usługi i serwis.

Wyżej przedstawioną działalności prowadzimy w zakresie:
- układów hydrauliki siłowej;
- układów pneumatyki przemysłowej;
- układów filtracji olei, powietrza i gazów;
- węży i złącz przemysłowych dla:
•    instalacji LPG;
•    specjalistycznych pojazdów samochodowych;
•    linii technologicznych – przesyłowych materiałów ściernych;
•    linii technologicznych – przesyłowych paliw alternatywnych;
•    linii technologicznych – przesyłowych produktów spożywczych;
•    linii technologicznych – przesyłowych chemii technicznej;
- maszyn i urządzeń przemysłowych;
- maszyn i urządzeń stosowanych w branży budowlanej i wydobywczej;
- chemii przemysłowej do zastosowań w procesach produkcyjnych,
  remontowych i naprawczych:
- klei i uszczelnień technicznych;
- olei i smarów przemysłowych;
- produkcji nie katalogowych elementów złącznych do układów hydraulicznych,
  części maszyn i urządzeń;

Gwarantujemy dostawę produktów o wysokim poziom techniczny, trwałości i niezawodności, spełniające światowe normy jakość.

Jeżeli chcecie Państwo sprawdzić naszą ofertę i wiarygodność firmy, odwiedźcie naszą placówkę i dokonajcie zakupy kontrolnego.

Utech Technics Sp. z o.o.

Firma Utech Technics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to firma inżynierska z własnym biurem projektowym oraz szerokim zapleczem produkcyjno-usługowym, zajmująca się głównie działalnością w branży hydrauliki siłowej, automatyki przemysłowej, centralnego smarowania i obróbki precyzyjnej części maszyn. Spółka zapewnia kompleksową obsługę klienta w zakresie projektowania, produkcji, modernizacji oraz remontów maszyn i urządzeń pracujących osobno lub w zautomatyzowanych liniach
produkcyjnych.

Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami co zapewnia wysoką jakość i bezpieczeństwo realizacji. Profesjonalizm i zaangażowanie pracowników pozwala rozwiązywać nawet najbardziej nietypowe i skomplikowane zagadnienia.
Wśród wielu produktów które wykonujemy możemy wymienić między innymi:

• Siłowniki hydrauliczne i pneumatyczne w wykonaniach typowych oraz specjalnych,
przeznaczonych do stosowania w trudnych warunkach pracy
• Bloki zaworowe w wykonaniach typowych oraz specjalnych
• Podzespoły maszyn
• Maszyny i urządzenia laboratoryjne
• Zasilacze hydrauliczne przeznaczone do napędu układów hydraulicznych
• Energooszczędny Zasilacz Hydrauliczny, który pozwala zaoszczędzić do 60%
energii elektrycznej
• Stanowiska doświadczalne wykonane dla szkolnictwa

Nasze produkty znajdują najczęściej zastosowanie w maszynach, urządzeniach i liniach produkcyjnych wykorzystywanych przez firmy z branży maszynowej, wydobywczej, przetwórstwa bogactw naturalnych, hutniczej, badawczo-rozwojowej i transportowej oraz w wielu innych.

Firma Utech Technics Sp. z o.o. podejmuje prace badawczo-rozwojowe mające na celu zdobycie nowej wiedzy mającej zastosowanie praktyczne i podnoszącej konkurencyjność oferowanych rozwiązań.

VOL-CAT Urszula Gadowska

Firma VOL-CAT oferuje podzespoły do maszyn budowlanych: CATERPILLAR® - CAT® KOMATSU® VOLVO® i innych.

Istotnym elementem działalności jest również profesjonalne doradztwo w doborze części, podzespołów, osprzętu. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży umożliwia szybkie i trafne wskazanie optymalnego rozwiązania. Oferujemy wsparcie techniczne w ramach katalogów budowy maszyn, konsultacje w zakresie przygotowania wyceny produktu: wybór najkorzystniejszego wariantu części ( -nowa, -oryginał / zamiennik, -używana, -regenerowana).

Sprzedaż części oryginalnych  i zamiennych odbywa się zarówno stacjonarnie w siedzibie firmy (osobisty odbiór towaru możliwy już w dniu złożenia zamówienia) jak i poprzez sprzedaż  wysyłkową (dostawa towaru poprzez firmy kurierskie).

 OFERTA

Nasza oferta obejmuje:

 • Części VOLVO®
 • Części CATERPILLAR®
 • Części KOMATSU®
 • i inne.

W tym:

 • Tuleje, sworznie,
 • Części silnikowe, części układu hydraulicznego,
 • Pompy, elementy układu hamulcowego,
 • Elementy ramy i karoserii,
 • Zęby do koparek i ładowarek, adaptery, zabezpieczenia.
 • Lemiesze do spycharek, ładowarek, równiarek,
 • Mosty napędowe,
 • Szyby do maszyn,
 • Zestawy uszczelnień.

 

Profesjonalne doradztwo, niezawodne części, szeroki asortyment i błyskawiczna dostawa to wyróżnia nas spośród innych firm!

Oferowany przez nas asortyment pochodzi od wiodących producentów części zamiennych z Europy oraz innych krajów świata. Nasi klienci to firmy krajowe oraz zagraniczne.

Wiemy, jak w branży ważny jest czas i właściwy stan techniczny maszyn dlatego też, dla naszych klientów dostępni jesteśmy również w soboty!

Wszystkim klientom oferujemy indywidualne podejście. Dla stałych kontrahentów gwarantujemy atrakcyjne zniżki i odroczone terminy zapłaty.

Ventia Sp. z o.o.

Ventia Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC).

Spółka jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski marek KOMFOVENT, DANTHERM, HAVACO , STAVOKLIMA, CASALS, jak również dystrybutorem produktów do montażu instalacji HVAC. Ventia jest również wiodącym parterem handlowym dla liderów branży: klimatyzatory LG, klimatyzatory Cooper & Hunter, klimatyzatory MDV, produkty DEC International, klapy ppoż. oraz akcesoria SMAY, automatyka SIEMENS, itp.
Oferowane rozwiązania przeznaczone są zarówno dla instalatorów, jak i projektantów i inwestorów HVAC.

VoltAge Network Katarzyna Marzec

Kalendarz wydarzeń

Luty 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, Działanie 1.3. Wspieranie Innowacji.

Kielecki Park Technologiczny posiada
Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
wg normy PN-EN ISO 9001-2009

Copyright by Kielecki Park Technologiczny. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by LabDesign KPT, CMS by Producer