Społeczność KPT / Lokatorzy

Jesteś lokatorem? Zaloguj się

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

SimpleOutsourcing.pl Tercz Kaleta Molęda Spółka jawna


SimpleOutsourcing.pl tworzy zespół młodych osób o kreatywnym sposobie myślenia.  Skutecznie łączymy innowacyjność z profesjonalizmem i doświadczeniem.
Świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe obejmujące działania rekrutacyjne, reklamowe, organizację eventów, doradztwo i szkolenia oraz rozwiązania internetowe. Usługi są skierowane dla firm, organizacji pozarządowych oraz instytucji, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.
Od początku działalności prowadzimy program eduABROAD, w ramach którego młodzi ludzie mogą zdobywać wykształcenie na prestiżowych zagranicznych uczelniach. Oferujemy bezpłatną pomoc w wyborze uczelni, kierunku oraz w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem zagranicznych uczelni w Polsce.


  • usługi rekrutacyjne skierowane do: szkół, uczelni wyższych, firm, organizacji pozarządowych oraz instytucji (krajowych oraz zagranicznych);
  • doradztwo i szkolenia - szkolenia "miękkie" oraz "twarde", doradztwo organizacyjne, szkolenia, opracowywanie dokumentów oraz doradztwo i kursy w zakresie BHP, nawiązywanie kontaktów w celu tworzenia przedsięwzięć partnerskich;
  • usługi reklamowe, events - usługi reklamowe, organizacja wydarzeń (events) dla firm i instytucji z kraju i za granicy, reprezentowanie klientów na targach edukacyjnych, spotkaniach i konferencjach;
  • rozwiązania internetowe - przygotowywanie kreacji i reklamy internetowej, pozycjonowanie serwisów www.

Stowarzyszenie Edukacja przez Internet


Stowarzyszenie Edukacja przez Internet jest dynamiczną organizacją pozarządową, którą tworzy zespół młodych osób o świeżym spojrzeniu na system kształcenia. Głównym celem organizacji jest propagowanie edukacji na odległość za pośrednictwem Internetu, czyli e-learningu. Stowarzyszenie rozwija oraz propaguje inicjatywy, postawy i działania sprzyjające rozwojowi i lepszemu wykorzystaniu nowych technologii oraz Internetu. Upowszechnianie idei społeczeństwa informacyjnego oraz rozwijanie i wspieranie inicjatyw mających na celu wszechstronny rozwój młodzieży towarzyszy zespołowi we wszystkich działaniach. Korzystając w swojej działalności ze środków europejskich oraz organizacji pozarządowych Stowarzyszenie zachowuje swoją niezależność i autonomię w realizacji swoich działań.

Podstawowa działalność organizacji, to przede wszystkim programy edukacyjne i szkoleniowe kierowane do młodzieży, nauczycieli, pracowników organizacji pozarządowych, firm, instytucji, przedsiębiorców itd.. Oferowane Programy  mają nie tylko charakter lokalny i krajowy, są to również inicjatywy o zasięgu europejskim. Stowarzyszenie prowadzi Inkubator Trzeciego Sektora w Kielcach i Łagowie.

SAFEGE ODDZIAŁ POLSKA

Sabikar

SABIKAR Sp. z o.o., opiera swoją działalność o sektor MSP świadcząc usługi mające na celu optymalizację kosztów prowadzonej przez nie działalności gospodarczej. Jednym z głównych zadań, które realizujemy to stworzenie "klubu biznesowego" w modelu wieloproduktowej grupy zakupowej. Prowadzenie negocjacji w imieniu klubu biznesowego w oparciu o zdefiniowany potencjał zakupowy w wybranych obszarach kosztowych (m.in. energia elektryczna, gaz, paliwo flota + hurt, ubezpieczenia, telefonia, internet). W naszym projekcie ważne miejsce zajmuje projektowanie oświetleń o funkcjach przemysłowych i biurowych z wykorzystaniem technologii "led".
Ponadto pracujemy nad  opracowaniem dla pracowników podmiotów gospodarczych uczestniczących w "klubie biznesowym" programu motywacji pozapłacowej.

 

W ofercie:

Audyt doradztwo w zakresie analizy dotychczasowej struktury kosztowej w przedsiębiorstwie.
Inwentaryzacja oraz audyt techniczny oświetlenia w sektorze przemysłowym i budownictwie komercyjno - biurowym.
Przygotowanie dedykowanych ofert zakupu produktów i /lub usług niemożliwych do uzyskania przez pojedyncze podmioty gospodarcze.
Doradztwo merytoryczne na bazie współpracy z Partnerami Projektu.
Wzajemna współpraca, wymiana informacji i wykorzystanie potencjału firm uczestniczących w klubie biznesu.
Cykliczne spotkania podmiotów zrzeszonych w Klubie Biznesu służące podniesieniu  wiedzy w obszarach proponowanych produktów oraz wymianie informacji pomiędzy podmiotami.
Mini konferencje dla podmiotów zrzeszonych w klubie biznesu w odpowiednio dobranej tematyce przy udziale min. partnerów projektu.

Sabikar Sp. z o.o.

SABIKAR Sp. z o.o., opiera swoją działalność o sektor MŚP świadcząc usługi mające na celu optymalizację kosztów prowadzonej przez nie działalności gospodarczej. Jednym z głównych zadań, które realizujemy to stworzenie "klubu biznesowego" w modelu wieloproduktowej grupy zakupowej. Prowadzenie negocjacji w imieniu klubu biznesowego w oparciu o zdefiniowany potencjał zakupowy w wybranych obszarach kosztowych (m.in. energia elektryczna, gaz, paliwo flota + hurt, ubezpieczenia, telefonia, internet). W naszym projekcie ważne miejsce zajmuje projektowanie oświetleń o funkcjach przemysłowych i biurowych z wykorzystaniem technologii "led".

Ponadto pracujemy nad  opracowaniem dla pracowników podmiotów gospodarczych uczestniczących w "klubie biznesowym" programu motywacji pozapłacowej.

Audyt i doradztwo w zakresie analizy dotychczasowej struktury kosztowej w przedsiębiorstwie.

Inwentaryzacja oraz audyt techniczny oświetlenia w sektorze przemysłowym i budownictwie komercyjno - biurowym.

Przygotowanie dedykowanych ofert zakupu produktów i/lub usług niemożliwych do uzyskania przez pojedyncze podmioty gospodarcze.

Doradztwo merytoryczne na bazie współpracy z Partnerami Projektu.

Wzajemna współpraca, wymiana informacji i wykorzystanie potencjału firm uczestniczących w klubie biznesu.

Cykliczne spotkania podmiotów zrzeszonych w Klubie Biznesu służące podniesieniu  wiedzy w obszarach proponowanych produktów oraz wymianie informacji pomiędzy podmiotami.

Mini konferencje dla podmiotów zrzeszonych w klubie biznesu w odpowiednio dobranej tematyce przy udziale min. partnerów projektu.

Studio Kolporpress

Firma z ponad 20 letnim stażem na rynku poligraficzno-reklamowym. Projektujemy oraz produkujemy materiały reklamowe w formie drukowanej i multimedialnej.

Posiadamy:
- własne studio graficzne (15 grafików do dyspozycji naszych Klientów)
- park maszynowy, pozwalający na produkcję dowolnej pozycji poligraficznej:
        - druk cyfrowy - pojedyncze wydruki cyfrowe
        - druk wielkoformatowy - wydruki solwentowe
        - druk offsetowy arkuszowy 
        - druk offsetowy rolowy
- powierzchnie magazynowe i usługowe, wykorzystywane do sesji zdjęciowych i filmowych

Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych, takich jak katalogi, foldery, ulotki, plakaty, kalendarze, segregatory itp.
Zapewniamy pełną obsługę w zakresie prac reklamowo-poligraficznych począwszy od projektu, po wykonanie finalnego produktu.

NIP 959 14 54 937

Sourceful ICT

Jesteśmy międzynarodową firmą programistyczną bazującą na połączeniu rynku holenderskiego i polskiego. Wytwarzamy oprogramowanie na potrzebny własne oraz naszych klientów. Spółka istnieje od początku roku 2017, tworzą ją jednak najlepsi eksperci specjalizujący się w wytwarzaniu oprogramowania. Nasza wieloletnie doświadczenie w pracy z sektorami takimi jak: finance and insurance, media and retail pozwalają wykonywać wysokiej klasy oprogramowanie i realizować projekty dla najwiekszych firm w tej części świata takich jak: Accenture, ABN AMRO, Intertrust, Royal Bank of Scotland i wielu innych.

Stowarzyszenie mPRESS

Stowarzyszenie Akademia MUAY THAI KIELCE

Muay Thai to sport pełen magii, religii, wspaniałej tradycji, obrzędów a przede wszystkim szacunku i pokory. To możliwość poznania własnych granic i lęków. Świetne narzędzie do zgłębienia umiejętności zarówno fizycznych jak i psychicznych.

 

Akademia Muay Thai Kielce za cel stawia sobie profesjonalizm w działaniu na każdym etapie swojej działalności. Doświadczeni, utytułowani trenerzy. Międzynarodowa certyfikacja. Profesjonalna obsługa uczestników zajęć. Nowa jakość w sportach walki w regionie świętokrzyskim. Brzmi zbyt pięknie? Tym bardziej warto sprawdzić na własnej skórze.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspieramy zarówno młodych, utalentowanych sportowców jak i tych, którzy na treningach szukają sposobu na zdobycie pewności siebie. Odreagowania stresu.

 

Muay Thai to coś więcej niż sport. To styl i umiejętność życia według innych reguł. Prawdziwa kuźnia charakteru.

 

Dołącz do nas i sprawdź czy mamy rację!

Stepsystems Sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą inżynierską, oferującą od 2007 roku rozwią¬zania techniczne w zakresie ogrzewania i chłodzenia. Realizujemy wysokie wymagania klientów dotyczące parametrów i jakości powietrza w biurach, hotelach, centrach handlowych, sanatoriach, szpi¬talach, szkołach, budynkach sakralnych itp. Znamy i oferujemy wyspecjalizowane technologie chłodzenia dla przemysłu i energetyki.
STEPSYSTEMS jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę wiodącego na skalę europejską fińskiego producenta systemów chłodzenia, ogrzewania i klimatyzacji – firmy CHILLER Oy.
 
Jest także przedstawicielem firmy SAIFOR – czołowego producenta wyposażenia do datacenters. 
 
Oferujemy kompletne rozwiązania systemów ogrzewania i klimatyzacji oparte na powietrznych i gruntowych pompach ciepła o mocach od 10 kW do 450 kW. 
Oferujemy wsparcie w doborze urządzeń pomp ciepła i klimatyzacji w zależności od potrzeb klienta 
• prace projektowe lub konsultacje z projektantami instalacji sanitarnych,
• dostawy urządzeń na plac budowy
• wsparcie producenta podczas uruchamiania systemu,
• ciągły monitoring pracy urządzeń i ich serwisowanie
 
Oferujemy szafy rack, zabudowy kioskowe, rzędowe chłodnice wentylatorowe i rozwiązania dla ochrony urządzeń i pomieszczeń w centrach danych. Znacząco usprawniamy kontrolowanie i sterowanie centrami danych, zapewniając ochronę, oszczędność energii i efektywne chłodzenie. 
 
Współpracujemy z firmami doradczymi ułatwiającymi pozyskanie dofinansowania z Unii Europejskiej na cele termomodernizacji obiektów i ekologiczne źródła energii cieplnej.
 

Kalendarz wydarzeń

Luty 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, Działanie 1.3. Wspieranie Innowacji.

Kielecki Park Technologiczny posiada
Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
wg normy PN-EN ISO 9001-2009

Copyright by Kielecki Park Technologiczny. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by LabDesign KPT, CMS by Producer