Społeczność KPT / Lokatorzy

Jesteś lokatorem? Zaloguj się

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Intergate Polska Roksana Kocełuch

Intergate Polska to firma wchodząca z skład Intergate Group, której główna  siedziba mieści się w rejonie paryskim – Evry. Z usług naszej firmy korzystają fabryki samochodów osobowych, firmy ekspedycyjne, dealerzy oraz klienci indywidualnymi.

 

Firma Intergate Polska  zajmuje się kompleksowa organizacja transportu samochodów na autotransporterach na terenie całej Europy. W profilu naszej działalności mieści się również eksport samochodów do portów w Afryce oraz Ameryce Północnej.

Zapraszamy do współpracy przewoźników z odpowiednim taborem

ISRM Sp. z o.o.

NextBuy to marka stworzona przez firmę ISRM Sp. z o.o. Złożona jest z ludzi z pasją do tworzenia innowacyjnego systemu informatycznego, który wspiera pracę działu zakupów. NextBuy to doświadczone i zaufane grono specjalistów IT, którzy pracują na nasz i Twój sukces. Istotną rolę w rozwoju naszej platformy stanowią jej użytkownicy, których sugestie są niejednokrotnie brane pod uwagę, czego efektem są nowe funkcję czy usprawnienia.

Budując nasze rozwiązanie bazowaliśmy na wieloletnim doświadczeniu konsultantów oraz menadżerów zakupów, połączyliśmy zaawansowaną technologię z pragmatycznym podejściem do codziennych potrzeb kupców (szczegóły na www.optibuy.com).


Platforma NextBuy to nie tylko oprogramowanie, ale potężne narzędzie stworzone przez kupców dla kupców, by usprawnić i pomóc wykorzystać potencjał każdego działu zakupów.

Przekonaj się i bezpłatnie wypróbuj platformę zakupową NextBuy!
www.nextbuy24.com

IMA TECHNIK Sp. z o.o.

IMA Technik to nowoczesne podejście do outsourcingu procesów produkcyjnych i zakupowych.

Oferujemy usługę tzw. przedłużonej fabryki ( „extended factory”).
Zajmujemy się produkcją kontraktową części/modułów maszyn wraz z kompleksowym zarządzaniem łańcuchem dostaw, global sourcingiem oraz inżynierią kosztową. 
 

Kalendarz wydarzeń

Luty 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, Działanie 1.3. Wspieranie Innowacji.

Kielecki Park Technologiczny posiada
Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
wg normy PN-EN ISO 9001-2009

Copyright by Kielecki Park Technologiczny. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by LabDesign KPT, CMS by Producer