Społeczność KPT / Lokatorzy

Jesteś lokatorem? Zaloguj się

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Fajne studio kreatywne

Nasze studio kreatywne jest fajne nie tylko z nazwy. Powstało z naszej potrzeby realizacji i jest wynikiem zainteresowań i pasji. Wiemy jak ważne są aspekty marketingowe, ale również zdajemy sobie sprawę jak czasochłonne potrafią być. Chcemy wyręczyć naszych klientów w niektórych działaniach, aby mieli więcej czasu na zajęcie się własnym biznesem.
Nie jesteśmy dobrzy we wszystkim, ale znamy się na tym co robimy. Cały czas się rozwijamy, aby oferować najnowsze produkty i trendy.
Fajne studio kreatywne powstało z myślą o średnich, ale i tych mniejszych firmach. Często prowadzą one działania godne polecenia ale nie starcza im czasu aby o tym mówić. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą usłyszy o nich świat!

Fajne studio kreatywne świadczy usługi z zakresu: Komunikacja w mediach społecznościowych, identyfikacja wizualna, strony i sklepy internetowe, projektowanie graficzne, sesje zdjęciowe, szkolenia oraz organizacja eventów.

Frontmatec

Frontmatec  jest światowym liderem w produkcji urządzeń do klasyfikacji tusz wieprzowych i wołowych dla ubojni. W swojej ofercie firma posiada urządzenia z zakresu klasyfikacji tusz, oceny wyrębów, systemy śledzenia tuszy w procesie uboju i sortowania, oceny jakości mięsa oraz urządzenia do pracy z żywym inwentarzem. Spółka ma swoje biura w Danii, Niemczech, Hiszpanii, Rosji, Tajlandii, Chinach, Kanadzie i USA oraz w Polsce – w Grodzisku Mazowieckim i w Kielcach.

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, Działanie 1.3. Wspieranie Innowacji.

Kielecki Park Technologiczny posiada
Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
wg normy PN-EN ISO 9001-2009

Copyright by Kielecki Park Technologiczny. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by LabDesign KPT, CMS by Producer