Społeczność KPT / Lokatorzy

Jesteś lokatorem? Zaloguj się

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

EkoEnergia Sp. z o. o.

Firma zajmuje się branżą odnawialnych źródeł energii. Głównym profilem działalności jest projektowanie oraz montaż paneli fotowoltaicznych. Swoje działania opieramy głównie na technologii mono i polikrystalicznej. Obecnie pracujemy nad wdrożeniem technologii nanowoltaicznej. Montujemy instalacje solarne, pompy ciepła oraz systemy rekuperacyjne. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania dla Naszych Klientów.
Oferta skierowana jest do każdego gospodarstwa domowego, spółdzielni mieszkaniowych, małych, średnich i dużych firm oraz do instytucji publicznych.
Oferujemy:
- projektowanie systemów fotowoltaicznych,
- projektowanie systemów cieplnych na bazie oze,
- montaż systemów,
- profesjonalna obsługa administracyjna przy przyłączeniu systemów do sieci.

Everest-IT Sp. z o.o.

Firma EVEREST – IT to zespół doświadczonych specjalistów z powodzeniem wdrażający systemy informatyczne w przedsiębiorstwach w celu optymalnego zarządzania procesami biznesowymi. Proponując innowacyjne rozwiązania : maksymalizujemy proces produkcyjny, usprawniamy obieg dokumentów, wdrażamy niezbędną platformę komunikacyjną dla Klientów czy też lepiej zarządzamy pracą magazynu.

 

 

 

 

Nie ogranicza nas żadna branża. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Zaczynamy od  analizy zagadnienia, wspólnie uzgadniamy  rozwiązanie problemu następnie proponujemy wdrożenie programu aby usprawnić zarządzanie przedsiębiorstwem.  

Proponujemy unikalne rozwiązania informatyczne – „uszyte na miarę” dla  : działów produkcji, księgowości, handlowców, działów projektowania czy też pracowników magazynów .   

Możemy pochwalić się zwiększeniem wydajności produkcji nawet o 40% -  dzięki wprowadzeniu przez naszych kontrahentów systemów komputerowych przygotowanych przez  EVEREST-IT.

 

 

 

 

ELEVEN GROUP, Portal dokasacji.pl

Jesteśmy porównywarką cen szrotów - zajmujemy się wyceną pojazdów przeznaczonych na części lub do kasacji. Samochody można wyceniać dzwoniąc do nas pod numer telefonu 505 455 611505 455 611 wew 1, lub on-line na portalu Dokasacji.pl. Odbiór samochodu bez opłat. Stacja Demontażu Pojazdów wystawia Zaświadczenie o kasacji pojazdu.
Kasacja pojazdów, bezpłatny odbiór samochodu.

Exentis Agencja Interaktywna S.C.

Nasza oferta to kompleksowe rozwiązania w zakresie opracowania spójnego wizerunku internetowego firm i instytucji. Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych, sklepów internetowych oraz systemów dedykowanych. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania przystosowane do obecnych norm i  standardów. Projektujemy z myślą o urządzeniach mobilnych, duży nacisk kładziemy na oryginalny design oraz jasny i prosty przekaz.

Kompleksowo łączymy działania internetowe, marketingowe i reklamowe oferując:
•    zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej.
•    optymalizację i pozycjonowanie rozwiązań internetowych pod kątem widoczności w wyszukiwarce google
•    opracowanie identyfikacji wizualnych
•    przygotowanie materiałów drukowanych (ulotek, folderów, wizytówek)
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Ważne jest dla nas zbudowanie pozytywnych i długofalowych relacji.  Staramy się, aby każdy nasz klient  identyfikował się z tym co dla niego tworzymy i czerpał satysfakcję i korzyści z efektów naszej współpracy.

Eskamedia

Firma zajmuje się konwersją tradycyjnych, drukowanych materiałów reklamowych na nowoczesne, funkcjonalne wersje multimedialne.

Tworzymy katalogi multimedialne na komputery stacjonarne oraz aplikacje na urządzenia mobilne. Zajmujemy się realizacją sesji fotograficznych i filmów reklamowych. Realizujemy aranżacje wnętrz 3D oraz animacje 3D. 

NIP 959 14 54 937

ENKO Norbert Kozubek

Firma ENKO Norbert Kozubek działa w branży IT i geoinformatycznej od 2010. Specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie Systemów Informacji Geograficznej (GIS). Swoją uwagę koncentruje na wykorzystywaniu narzędzi GIS w zarządzaniu obszarami metropolitalnymi i rolniczymi. Bazując na wiedzy i doświadczeniu nabytym w czasie współpracy z największymi przedsiębiorstwami geodezyjnymi i telekomunikacyjnymi w kraju, firma uczestniczy w projektach wymagających ogromnego zaangażowania. Do zrealizowanych prac należą m.in.: -  aktualizacja Georeferencyjnej Bazy Danych Obiektów Topograficznych ( GBDOT ) - uaktualnienie i modyfikacja referencyjnych danych wektorowych w zakresie Systemu Identyfikacji Działek Rolnych (LPIS) i danych GIS. Firma uczestniczy w programie IACS realizowanym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, mającym na celu kontrolę gospodarstw rolnych ubiegających się o Dopłaty Bezpośrednie z ARiMR.
  • kontrole bezpośrednie gospodarstw rolnych;
  • aktualizacja Referencyjnych Danych Wektorowych;
  • aktualizacja Topograficznej Bazy Danych;
  • inne usługi z branży GIS, IT i Geoinformatyki.

EOS Marcin Cieślik

Lusson to marka multibrendowa powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku modowego. Zmieniające się trendy, a co za tym idzie gusta Klientek stanowią główną inspirację do poszerzania naszej oferty.
Z pomocą umiejętenie dobranych dodatków codzienna stylizacja może odmienić wizerunek każdej kobiety. Szale, chusty, torebki i biżuteria to najczęściej kupowane elementy damskiej garderoby.
Naszym celem jest dostarczanie najciekawszych trendów sezonu, które mają odzwierciedlenie w kolekcjach proponowanych przez nas. Lusson jako multibrand zrzesza wiele marek z akcesoriami modowymi dla kobiet. Proponujemy eleganckie i nietuzinkowe modele w kilku półkach cenowych. 

×