Społeczność KPT / Lokatorzy

Jesteś lokatorem? Zaloguj się

abc a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

ActivTek

Firma ActivTek jest producentem i dystrybutorem innowacyjnych urządzeń do uzdatniania powietrza, bazujących na jedynej na świecie Aktywnej Technologii - RCI.
Produkty firmy doskonale chronią przed zagrożeniami mikrobiologicznymi oraz eliminują nieprzyjemne zapachy, dlatego stosowane są na całym świecie, wszędzie tam, gdzie jakość powietrza stanowi kwestię priorytetową. Dzięki technologii RCI zła jakość powietrza przestaje być problemem czego dowodem jest nagroda Produkt roku 2011 przyznana przez Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego oraz certyfikaty Green Building Council i Polish Green Building Council.

Produkty firmy charakteryzuje wysoka jakość, trwałość, oraz niezawodność użytkowania. Zostały przebadane przez światowe oraz polskie instytucje i organizacje. Realizujemy projekty na terenie całego kraju oraz posiadamy bardzo bogatą listę referencyjną wykonanych instalacji.

NIP 657-285-80-98
Regon 260390590
KRS 0000370488

Atlantic Fund Services


Atlantic Fund Services to jedna z największych firm obsługujących fundusze inwestycyjne i emerytalne w Europie Środkowo-Wschodniej. Polska spółka powstała w 1995 roku jako joint-venture Forum Financial Group oraz Banku Handlowego w Warszawie. Obecnie zespół liczy 180 osób i składa się z wysokiej klasy specjalistów z obszarów produktów inwestycyjnych, operacji oraz technologii.
 
Klienci Firmy to jedne z największych i najbardziej renomowanych firm inwestycyjnych. W 2006 roku rozwiązania technologiczne przedsiębiorstwa w obszarze rozwiązań enkrypcji danych były nominowane do nagrody Awards For Excellence in IT Europe 2006 w kategorii Best Regulatory Driven Initiative ufundowanej przez Financial News w Londynie. Wysoka jakość świadczonych usług w zakresie księgowości funduszy i agenta transferowego jest corocznie potwierdzana wysokimi ocenami jakie firma otrzymuje w globalnym rankingu organizowanym przez miesięcznik Global Custodian.
 
Głównym celem strategicznym Atlantic jest poszerzenie działalności na rynku europejskim i azjatyckim. Spółka jest członkiem Luxembourg TA and Distribution Forum oraz ICI IOAC, a także Clearstream i Euroclear, uczestniczymy w inicjatywach SWIFT oraz DTCC International Group i współpracujemy z uczestnikami grup Findel oraz AFAC.

Firma świadczy kompleksowe usługi w obszarze agenta transferowego, księgowości funduszy, usług internetowych, call center, obsługi klienta i wsparcia dystrybucji, itd.

AutomaTeam Sp. z o.o.

AutomaTeam zajmuje się dostarczaniem projektów oraz gotowych urządzeń ściśle dostosowanych do potrzeb i wymagań klientów. Są to maszyny prototypowe, nowatorskie z reguły niedostępne w seryjnej sprzedaży. Swoją ofertę kierujemy do firm produkcyjnych działających w przemyśle: automotive, agd, drzewnym, meblarskim, włókienniczym, metalowym.
Realizujemy kompleksowe rozwiązywania problemów technicznych od koncepcji wstępnych, poprzez projektowanie, wykonanie prototypu i finalnie uruchomienie urządzenia. Gwarantujemy również skuteczność wdrażanych udoskonaleń oraz krótki czas realizacji zleconego zadania.

Oferta obejmuje:
- projektowanie i budowa maszyn oraz zautomatyzowanych linii produkcyjnych,
- projektowanie części do maszyn już istniejących,
- usługi w zakresie wsparcia służb utrzymania ruchu,
- serwis urządzeń mechatronicznych,
- wdrażanie nowego oprogramowania maszyn i urządzeń.

AQUATECH S.A.

AQUATECH jest nowoczesną i najszybciej rozwijającą się firmą w sektorze ochrony środowiska. Priorytetem dla spółki jest tworzenie produktów i rozwiązań przyjaznych środowisku i klientowi.Wszystkie produkty są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi, a co za tym idzie posiadają oznakowanie CE. Filar firmy stanowią pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu biologicznych oczyszczalni ścieków. Wychodząc na przeciw potrzebom klienta i rynku proponujemy Państwu szeroki wachlarz produktów:  

  • przydomowe oczyszczalnie ścieków,   
  • kontenerowe oczyszczalnie ścieków,
  • studnie kanalizacyjne,
  • przepompownie,
  • separatory,
  • studnie chłonne,
  • zbiorniki.

AE Steel Sp. z o.o.

AE Steel Sp. z o.o. rozwija urządzenie, analizator danych AE (Acoustic Emission) do badania konstrukcji stalowych nie destrukcyjną technologią emisji akustycznej. Nasze urządzenie będzie przystosowane do badań i analizy stanu dowolnych konstrukcji elementów stalowych co daje perspektywiczne, szerokie spektrum rynków i dużą skalowalność produktu.

AQUA-MK sp. z o. o.

Spółka specjalizuje się w branży ochrony środowiska - infrastruktura i oczyszczanie ścieków - oraz w budownictwie energooszczędnym - pasywnym.

Celem firmy jest zapewnienie klientom rzetelnego, systemowego wsparcia w procesie pozyskiwania środków z UE na wszystkich etapach przedsięwzięcia, od planowania podstawowych założeń, po końcowe rozliczenie projektu.

Agencja Interaktywna Maciej Kurbański

Autenta Sp. z o.o.

Autenta to agencja marketingowa z Kielc dostarczająca kompleksowe rozwiązania z obszaru marketingu, designu i nowych technologii dla sektora MSP, non-profit i wolnych zawodów. Autenta zrealizowała dotychczas ponad 100 różnych projektów dla: IAB Polska, Związek Pokera Sportowego, Jerzy Engel, Andrzej Olejnik (Zespół Lemon), Darmolot.pl, Katarzyna Radwańska, Royal Purple Polska, Vinyl Goldmine i wielu innych.

Autenta we współpracy ze swoimi klientami tworzy i promuje nowe firmy, produkty, usługi oraz pomaga w rozwoju bieżącej działalności. Portfolio klientów agencji stanowią głównie firmy z sektora MSP, non-profit i przedstawiciele wolnych zawodów działający na rynku polskim i międzynarodowym.
 
Autenta jest sprawdzonym partnerem biznesowym w następujących obszarach: rozwój koncepcji, planowanie i wdrażanie narzędzi wspomagających budowanie i promocję silnej marki, wzrost biznesu i organizacji, adaptacja cyfrowa przedsiębiorstw, udostępnianie zasobów internetowych, tworzenie doświadczenia klienta.
 

A-U Distribution Poland sp. z o.o.

 

Jesteśmy firmą handlową, oferującą produkty powszechnego użytku domowego - głównie Telewizory i drobne AGD. Działalność rozpoczęliśmy w 2010, ale dynamiczny rozwój nastąpił w 2013 roku. Każdego roku odnotowywaliśmy wzrost sprzedaży, co w 2017 roku zostaliśmy docenieni przez niezależny ranking PULSU BIZNESU i zajęliśmy I. miejsce w rankingu GAZELE BIZNESU w województwie Świętokrzyskim.

Firma zajmuje się handlem hurtowym elektroniką użytkową, RTV, AGD, GSM, FOTO. Dzięki rozległym kontaktom w Unii Europejskiej skutecznie negocjujemy ceny i dostarczamy towar do naszych Klientów w atrakcyjnych cenach.

Kalendarz wydarzeń

Luty 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, Działanie 1.3. Wspieranie Innowacji.

Kielecki Park Technologiczny posiada
Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
wg normy PN-EN ISO 9001-2009

Copyright by Kielecki Park Technologiczny. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by LabDesign KPT, CMS by Producer