Energetyczne Centrum Nauki

Działalność zespołu ma na celu popularyzację nauki, kultury, techniki i nowoczesnych technologii oraz ukazanie nauki i techniki obecnej w życiu codziennym współczesnego człowieka. Do podstawowych zadań działu należy organizowanie popularnonaukowych pokazów, spotkań, warsztatów, szkoleń oraz zajęć edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zespół odpowiada za tworzenie i udostępnianie wystaw interaktywnych umożliwiających samodzielne przeprowadzenie obserwacji oraz organizowanie uroczystości o charakterze naukowym, kulturalnym i artystycznym.

Joanna Rudawska

Joanna Rudawska

Koordynator Działu
tel: 41 278 72 10 lub 278 72 00 wew.1010
joanna.rudawska@technopark.kielce.pl
Karolina Cieślik

Karolina Cieślik

tel: 41 278 72 49 lub 278 72 00 wew.1049
karolina.cieslik@technopark.kielce.pl
Magdalena Długosz

Magdalena Długosz

tel: 41 278 72 48 lub 278 72 00 wew.1048
magdalena.dlugosz@technopark.kielce.pl
Diana Szwagrzyk

Diana Szwagrzyk

tel: 41 278 72 44 lub 278 72 00 wew.1034
diana.szwagrzyk@technopark.kielce.pl
Iwona Mendyk

Iwona Mendyk

tel: 41 278 72 48 lub 278 72 00 wew.1048
iwona.mendyk@technopark.kielce.pl
Karolina Baran

Karolina Baran

tel: 41 278 72 44 lub 278 72 00 wew.1034
karolina.baran@technopark.kielce.pl
Katarzyna Bembnowicz

Katarzyna Bembnowicz

tel: 41 278 72 50 lub 278 72 00 wew.1050
katarzyna.bembnowicz@technopark.kielce.pl
Ewelina Maciągowska

Ewelina Maciągowska

tel: 41 278 72 50 lub 278 72 00 wew.1050
ewelina.maciagowska@technopark.kielce.pl
Karolina Grochowina

Karolina Grochowina

tel: 41 278 72 49 lub 278 72 00 wew.1049
karolina.grochowina@technopark.kielce.pl
Monika Drogosz

Monika Drogosz

tel: 41 278 72 44 lub 278 72 00 wew.1034
monika.drogosz@technopark.kielce.pl

Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2019
12345678910111213141516171819202122232425262728293031

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, Działanie 1.3. Wspieranie Innowacji.

Kielecki Park Technologiczny posiada
Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
wg normy PN-EN ISO 9001-2009

Copyright by Kielecki Park Technologiczny. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by LabDesign KPT, CMS by Producer