Kontakt

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6
25-663 Kielce

tel.: 41 278 72 00, Fax: 41 278 72 01

e-mail: biuro@technopark.kielce.pl

Szymon Mazurkiewicz

Szymon Mazurkiewicz

Dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego
tel: 41 278 72 00 lub 278 72 01
szymon.mazurkiewicz@technopark.kielce.pl
Justyna Lichosik

Justyna Lichosik

Zastępca Dyrektora Kieleckiego Parku Technologicznego
tel: 41 278 72 03 lub 278 72 00 wew. 1003
justyna.lichosik@technopark.kielce.pl
Krystyna Kundera-Sówka

Krystyna Kundera-Sówka

Główna Księgowa
tel: 41 278 72 05 lub 278 72 00 wew. 1005
krystyna.kundera@technopark.kielce.pl
Winicjusz Żyła

Winicjusz Żyła

Kierownik Działu
tel: 41 278 72 24 lub 278 72 00 wew. 1024
winicjusz.zyla@technopark.kielce.pl
Joanna Rudawska

Joanna Rudawska

Kierownik Działu
tel: 41 278 72 10 lub 278 72 00 wew.1010
joanna.rudawska@technopark.kielce.pl
Emilia Siwek

Emilia Siwek

Kierownik Działu
tel: 41 278 72 31 lub 278 72 00 wew. 1031
emilia.siwek@technopark.kielce.pl
Dorota Kamińska

Dorota Kamińska

Kierownik Działu
tel: 41 278 72 11 lub 278 72 00 wew. 1011
dorota.kaminska@technopark.kielce.pl
Marcin Januchta

Marcin Januchta

Kierownik Działu
tel: 41 278 72 35 lub 278 72 00 wew. 1045
marcin.januchta@technopark.kielce.pl
Joanna Rudawska

Joanna Rudawska

Koordynator Działu
tel: 41 278 72 10 lub 278 72 00 wew.1010
joanna.rudawska@technopark.kielce.pl
Agnieszka Nowak-Calicka

Agnieszka Nowak-Calicka

Główny Specjalista
tel: 41 278 72 43 lub 278 72 00 wew. 1033
agnieszka.nowak-calicka@technopark.kielce.pl

Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2018
12345678910111213141516171819202122232425262728293031

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, Działanie 1.3. Wspieranie Innowacji.

Kielecki Park Technologiczny posiada
Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania
wg normy PN-EN ISO 9001-2009

Copyright by Kielecki Park Technologiczny. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by LabDesign KPT, CMS by Producer