Aktualności

2018-06-05

O dualnym kształceniu zawodowym na konferencji w KPT

Przedstawiciele szkół zawodowych, instytucji oświatowych, centrów kształcenia oraz pracodawcy z regionu świętokrzyskiego wzięli udział w konferencji podsumowującej międzynarodowy projekt pn. VETriangle, którego liderem jest KPT.

Więcej

2018-06-04

Finał projektu Work On IT

Nabycie umiejętności pracy zespołowej, skutecznej komunikacji, odkrywania źródeł problemu i selekcji potencjalnych rozwiązań – takie założenia miał projekt Work On IT, który Kielecki Park Technologiczny realizował z Transition Technologies PSC. Przedsięwzięcie skierowane było do studentów Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej.

Więcej

2018-05-30

Specjaliści rynku MedTech w Wirtualnym Inkubatorze KPT

Medinice tworzą profesjonaliści z obszaru medycyny, badań klinicznych, prawa oraz finansów. W swoim portfolio spółka ma już kilkanaście projektów z branży medycznej będących na różnych etapach rozwoju. Firma dołączyła do lokatorów Wirtualnego Inkubatora KPT.

Więcej

2018-05-29

Sztuczna inteligencja w KPT. Innowacyjne rozwiązanie dla firm

Ma wspierać rosnącą społeczność KPT i usprawnić komunikację z lokatorami – wirtualny asystent SAM oparty na technologii sztucznej inteligencji już wkrótce stanie się częścią oferty Parku.

Więcej

2018-05-23

THANKS usprawnia marketing firm

Sempli –  rozwiązanie sprzedażowe dla firm uruchomiła agencja reklamowa THANKS, lokator Kieleckiego Parku Technologicznego. - To metodyczna odpowiedź na pytania i obawy przedsiębiorców – mówi Agnieszka Mazur z agencji.

Więcej

2018-05-22

Dualne kształcenie zawodowe – oczekiwania i możliwości

Konferencja podsumowująca dwuletni projekt, którego celem było podniesienie jakości kształcenia i dostosowanie systemu nauczania do potrzeb rynku, odbędzie się 5 czerwca w Kieleckim Parku Technologicznym.

Więcej

2018-05-18

KPT firmą świadomą onkologicznie

Certyfikat firmy świadomej onkologicznie otrzymał Kielecki Park Technologiczny. Honorowane są podmioty, które troszczą się o swoich pracowników oraz promują badania profilaktyczne.

Więcej

2018-05-16

10 energetycznych ciekawostek na 10 lat KPT

Na rodzinny piknik popularnonaukowy z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia zaprasza 9 czerwca Kielecki Park Technologiczny. 10 energetycznych ciekawostek przygotowało Energetyczne Centrum Nauki KPT.

Więcej

2018-05-15

KPT stawia na rozwój robotyki

List intencyjny dotyczący współpracy w zakresie m. in. rozwoju robotyki podpisali w Chinach dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego Szymon Mazurkiewicz i szef Strefy Rozwoju Ekonomicznego Zhejiang Yuyao Liaomin Wang.

Więcej

2018-05-09

"Rak to Twój biznes. Firmy przeciwko nowotworom"

17 maja w Kieleckim Parku Technologicznym odbędzie się spotkanie w ramach programu „Rak to Twój biznes. Firmy przeciwko nowotworom”.

Więcej