Aktualności

2019-08-21

Dzień otwarty w Kancelarii WN Legal

Firma WN Legal, lokator KPT, zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach dnia otwartego.

Więcej

2019-08-16

Gotowa jest już wizualizacja 4D Office

Nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni ponad 3 tys. mkw. wybuduje w Kieleckim Parku Technologicznym spółka 4D Office. Firma, w drodze przetargu, nabyła uzbrojony przez KPT teren.

Więcej

2019-08-14

Media społecznościowe bez tajemnic, czyli kolejne szkolenie Akademii KPT

Artur Jabłoński poprowadzi kolejne w ramach Akademii KPT warsztaty w Kieleckim Parku Technologicznym. Podczas zajęć, które odbędą się 3 października br., poruszone zostaną zagadnienia social media marketingu.

Więcej

2019-08-09

Firma Exentis stworzyła nowoczesną platformę dla szkół

Spółka Exentis, lokator Kieleckiego Parku Technologicznego, stworzyła nowoczesną platformę internetową do zarządzania i administrowania pracą  szkoły językowej i innych placówek, które prowadzą kursy i zajęcia z zakresu edukacji pozaszkolnej.

Więcej

2019-08-08

Kino letnie z KPT #3

Kielecki Park Technologiczny i kino Moskwa zapraszają na trzeci seans w ramach Kina letniego z KPT. Tym razem zobaczymy film pt. "Wakacje Mikołajka". 

Więcej

2019-07-29

Będą dzielić się wiedzą z innymi. CABIOMEDE w DIH

Kiedyś sami uczyli się od najlepszych. Teraz wiedzą i doświadczeniem dzielić się będą z innymi. Kolejnym partnerem merytorycznym w projekcie KPT StartUp Digital Innovation Hub została firma CABIOMEDE.

Więcej

2019-07-29

Kino letnie z KPT #2

W Energetycznym Ogrodzie Doświadczeń KPT odbył się drugi seans w ramach Kina letniego z KPT. W organizacji wydarzenia pomogli Partnerzy: Kino Moskwa i Gospodarstwo Sadownicze J@BUSKO.

Więcej

2019-07-26

EkoEnergia przygotowuje się do ważnej inwestycji. Jest już pozwolenie na budowę

Rusza nowa inwestycja spółki EkoEnergia Polska. Firma ma już pozwolenie na budowę, która potrwa rok.

 

Więcej

2019-07-26

Beauty Photo. Warsztaty z fotografii studyjnej w Centrum Fashion Design KPT

17 sierpnia w Centrum Fashion Design Kieleckiego Parku Technologicznego odbędą się warsztaty z fotografii studyjnej. To kolejne z cyklu wydarzeń organizowanych z myślą o pasjonatach fotografii.

Więcej

2019-07-16

Winnicki Park Innowacji i Technologii

W 2020 roku na Ukrainie powstać ma Winnicki Park Innowacji i Technologii. W opracowaniu koncepcji sąsiadom ze Wschodu pomaga Kielecki Park Technologiczny.

Więcej