Aktualności

2018-08-06

BIVROST tworzy centrum badawcze w KPT

Ponad 500 mkw. powierzchni w hali Roma posłuży firmie BIVROST do stworzenia nowoczesnego centrum badawczo-rozwojowego. Z początkiem sierpnia spółka dołączyła do społeczności KPT, gdzie realizować będzie projekt współfinansowany przez NCBR.

Więcej

2018-08-02

Inauguracja Akademii artystycznej Żory Korolyova w ECN

Na wyjątkowe popołudnie w artystycznym klimacie i z udziałem znanych artystów zaprasza w piątek, 24 sierpnia Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego. Wydarzenie zainauguruje otwarcie w Kielcach Akademii Arte Żory Korolyova.

Więcej

2018-07-27

Pierwsza edycja KPT World CUP na trawie

Sportowa rywalizacja, dużo emocji i przede wszystkim dobra zabawa. Za nami KPT World CUP na trawie, kolejne z cyklu wydarzeń zorganizowanych z myślą o lokatorach Parku.

Więcej

2018-07-16

Dofinansują ekologiczny konkurs ECN

Kielecki Park Technologiczny podpisał umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, dzięki czemu po raz kolejny Energetyczne Centrum Nauki KPT otrzyma finansowe wsparcie na organizację konkursu ekologicznego.

Więcej

2018-07-12

Zakład produkcyjny Tegeno już otwarty

Nowoczesny zakład produkcyjny firmy Tegeno został już oddany do użytku. Na terenie o powierzchni blisko 12 tys. mkw. odbywa się  produkcja podzespołów do maszyn wykorzystywanych w przemyśle opakowaniowym i tytoniowym. Spółka wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne.

Więcej

2018-06-21

KPT buduje start-upowy ekosystem. Będzie oceniać pomysły z całego świata

Kielecki Park Technologiczny buduje największy w kraju ekosystem start-upowy. Platforma KPT StartUp to połączenie sił doświadczonych ekspertów ze świata nauki i biznesu oraz wielomilionowe wsparcie dla innowacyjnych pomysłodawców z całego świata.

Więcej

2018-06-21

Polski start-up na najdłuższym moście Europy

Działają zaledwie od kilku miesięcy, a już udało im się nawiązać współpracę z jedną z największych firm inżynieryjnych na świecie, dzięki czemu realizują projekt na najdłuższym w Europie moście.

Więcej

2018-06-20

Historia i Przyszłość KPT w najnowszym wydaniu magazynu Puls Przedsiębiorczości

O tym, że miniona dekada bez wątpienia należała do Kieleckiego Parku Technologicznego można przeczytać w najnowszym, jubileuszowym wydaniu Pulsu Przedsiębiorczości, magazynu wydawanego przez KPT. 

 

Więcej

2018-06-09

Jubileuszowy piknik KPT

Rodzinny piknik popularnonaukowy z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia Kieleckiego Parku Technologicznego przyciągnął tłumy mieszkańców Kielc. 

Więcej

2018-06-08

Podpisano umowę na projekt Californii

Do końca pierwszego kwartału 2019 roku gotowa ma być dokumentacja projektowa na budowę inkubatora California INC., największego tego typu obiektu w Europie Centralno-Wschodniej. Przygotuje ją BBC Best Building Consultants sp. z o. o..

Więcej