Aktualności

2018-12-05

Jubileusz ZSI

Wsparcie młodych na rynku pracy to jeden z głównych celów współpracy Kieleckiego Parku Technologicznego z Zespołem Szkół Informatycznych im. gen. J. Hauke-Bosaka w Kielcach. Placówka obchodzi jubileusz 50-lecia istnienia.

Więcej

2018-12-04

„Podstawy Design Thinking” - bezpłatne warsztaty w KPT

Co to jest myślenie projektowe i czy warto korzystać z metodologii Design Thinking dowiedzą się uczestnicy bezpłatnych warsztatów, które odbędą się 17 grudnia w KPT.

Więcej

2018-11-27

Kobieta za kółkiem elektryka

Energetyczne Centrum Nauki KPT zaprasza na spotkanie E-MOBILNYCH KOBIET – w ramach kampanii PSEM pn. „Kobieta za kółkiem elektryka”.

Więcej

2018-11-22

CABIOMEDE wchodzi w branżę weterynaryjną. Wypuszcza na rynek ultralekkie wózki inwalidzkie dla zwierząt

Nowatorskie rozwiązanie wprowadza na rynek firma CABIOMEDE, lokator Kieleckiego Parku Technologicznego. Ultralekkie, dopasowane do indywidualnych potrzeb i przede wszystkim komfortowe wózki inwalidzkie dla zwierząt to produkty, które powoli zdobywają serca miłośników czworonogów.

Więcej

2018-11-21

Inkubator logistyczny KPT z dofinansowaniem

Rotterdam Inc.- tak nazywał się będzie inkubator logistyczny KPT. Inwestycja to odpowiedź na potrzeby firm tu funkcjonujących oraz na rosnące zainteresowanie ofertą Parku ze strony nowych przedsiębiorstw. 

Więcej

2018-11-15

Rozwijali kompetencje przyszłości

Jak w sposób kreatywny rozwiązywać problemy mogli dowiedzieć się uczestnicy warsztatów organizowanych przez KPT w ramach Festiwalu Design Thinking Week.

Więcej

2018-11-14

Forum Parków Technologicznych w KPT

O roli parków technologicznych i ich wpływie na rozwój gospodarczy dyskutowali uczestnicy Forum Parków Technologicznych, które odbyło się 14 listopada w KPT.

Więcej

2018-11-07

Sourceful rozwija Technologię blockchain w KPT

Działają w Parku od prawie 2 lat. Są specjalistami w technologii blockchain i chcą do niej przekonać coraz więcej polskich firm. Sourceful ICT to międzynarodowa firma programistyczna bazująca na połączeniu rynku holenderskiego i polskiego.

Więcej

2018-11-07

3 urodziny Energetycznego Centrum Nauki KPT

Ponad 60 tysięcy zwiedzających w ciągu trzech lat odwiedziło Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego. 17 listopada Centrum świętować będzie swoje małe urodziny.

Więcej

2018-10-30

Będą uczyć najmłodszych wartości pieniądza

Tajemnice świata finansów poznawać będą uczestnicy projektu, który dzięki dofinansowaniu z Narodowego Banku Polskiego będzie realizowany przez Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego. Wkrótce ruszy rekrutacja szkół.

Więcej