Aktualności

2019-11-05

"Podglądali" pracę KPT

Przez pięć dni KPT był miejscem stażu dla trójki młodych ludzi biorących udział w projekcie YESS (Youth Enterprise Shadowing Scheme).

Więcej

2019-10-29

Forum Liderów Cyfrowego biznesu pod patronatem KPT

14-15 listopada 2019 w warszawskim kampusie Google for Startups odbędzie się konferencja Digital Champions 2019 – VI Forum Liderów Cyfrowego Biznesu. Jednym z honorowych patronów jest Kielecki Park Technologiczny. 

Więcej

2019-10-28

Poznają rozwiązania wykorzystywane przez Google. Bezpłatne warsztaty w KPT w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Kielce znalazły się na liście miast, w których odbędą się bezpłatne warsztaty z wykorzystaniem metody projektowania innowacyjnych rozwiązań stosowanej w firmie Google. 20 listopada wykwalifikowani trenerzy poprowadzą zajęcia w Kieleckim Parku Technologicznym.

Więcej

2019-10-23

PFR i Google zapraszają na bezpłatne warsztaty dla przyszłych innowatorów

Jak stworzyć innowacyjny biznes oparty o realizację określonych potrzeb użytkowników - można się będzie dowiedzieć podczas warsztatów „Projektanci Innowacji PFR” organizowanych wspólnie przez Google i Polski Fundusz Rozwoju, które odbędą się 20 listopada w Kieleckim Parku Technologicznym.

Więcej

2019-10-22

Trwają prace nad koncepcją Winnickiego Parku Innowacji i Technologii

Do końca tego roku powstać ma koncepcja funkcjonowania Winnickiego Parku Innowacji i Technologii. Trwają prace z udziałem przedstawicieli Kieleckiego Parku Technologicznego.  

Więcej

2019-10-20

Dyplomaci w KPT

Szefowie misji dyplomatycznych z ponad 20 krajów świata poznawali potencjał Kieleckiego Parku Technologicznego. Był to jeden z punktów trzydniowej wizyty w województwie świętokrzyskim organizowanej przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Więcej

2019-10-15

Spółka MICRON korzysta z wirtualnego adresu

Kompleksowa obsługa nieruchomości przy wykorzystaniu najnowszych technologii to oferta firmy MICRON, która od niedawna jest lokatorem Wirtualnego Inkubatora KPT.

Więcej

2019-10-15

KPT ScaleUp - spotkanie informacyjne dla młodych firm

21 października w Kieleckim Parku Technologicznym odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące największego w Polsce akceleratora dla Przemysłu 4.0. zarządzanego przez Krakowski Park Technologiczny. 

Więcej

2019-10-14

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości bez barier

Biznes bez barier – to hasło tegorocznej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, wydarzenia, którego koordynatorem regionalnym jest Kielecki Park Technologiczny.

Więcej

2019-10-07

Strefa D uzbrojona

Kolejne cztery hektary gruntów w Kieleckim Parku Technologicznym gotowych jest pod przyszłe inwestycje. Miasto Kielce zacznie sprzedaż działek w drugim kwartale przyszłego roku.

Więcej