Aktualności

2019-12-18

Inwestycje w 2019 r.

Uzbrojenie kolejnych hektarów terenów pod inwestycje i przygotowywanie dokumentacji pod przyszłe – takie m.in. zadania w mijającym roku przyświecały działalności Kieleckiego Parku Technologicznego.

Więcej

2019-12-16

Gotowa jest koncepcja funkcjonowania Winnickiego Parku Innowacji i Technologii

W drugiej połowie 2020 roku działalność rozpocznie Winnicki Park Innowacji i Technologii. Dzięki wsparciu Kieleckiego Parku Technologicznego powstała jego koncepcja.

Więcej

2019-12-12

Internet do szkół z KPT

W Kieleckim Parku Technologicznym znajduje się Węzeł Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej dla województwa świętokrzyskiego. Projekt OSE umożliwia dostęp do szybkiego, bezpiecznego i bezpłatnego internetu wszystkim szkołom w Polsce.

Więcej

2019-12-11

Pegasystems nowym lokatorem KPT

Pegasystems, wiodący dostawca rozwiązań dla firm wykorzystujących sztuczną inteligencję, dołączyła do grona lokatorów Kieleckiego Parku Technologicznego. Przedsiębiorstwo z ponad 35-letnim doświadczeniem otworzyło tu swoje biuro.

Więcej

2019-12-10

Współpracujemy z MOW

Kielecki Park Technologiczny nawiązał współpracę z Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym w Kielcach. Wychowankowie ośrodka wspierają edukatorów Energetycznego Centrum Nauki. 

Więcej

2019-11-28

Transition Technologies PSC w Kielcach ma 5 lat

Są jedną z najprężniej rozwijających się firm, oferujących najnowsze rozwiązania IT dla przemysłu. Promują nowe technologie i współpracują z uczelniami w zakresie dopasowania jakości kształcenia do wymogów rynku. Kielecki oddział Transition Technologies PSC obchodzi jubileusz 5-lecia istnienia.

Więcej

2019-11-27

Trwa budowa centrum odnawialnych źródeł energii spółki EkoEnergia Polska

Do końca kwietnia przyszłego roku gotowa ma być nowa inwestycja spółki EkoEnergia Polska. Nowoczesne centrum odnawialnych źródeł energii powstaje na uzbrojonych przez Kielecki Park Technologiczny terenach.

Więcej

2019-11-22

Dbają o jakość powietrza w żłobkach i przedszkolach. Kolejne urządzenia firmy ActivTek trafią do kieleckich placówek

ActivTek, lokator Kieleckiego Parku Technologicznego, od lat działa na rzecz poprawy jakości powietrza w polskich placówkach oświatowych. Lada dzień trafią tam produkowane przez firmę urządzenia do uzdatniania powietrza.

Więcej

2019-11-21

PODOPHARM rusza z wielką inwestycją. Powstanie centrum szkoleniowe dla podologów i laboratorium badawczo-rozwojowe

Tworzy innowacje na skalę światową. Jest promotorem niedocenianej w Polsce dziedziny medycyny, jaką jest podologia. Szturmem zdobywa kolejne zagraniczne rynki, a nagród i wyróżnień, których jest laureatką sama dziś nie jest w stanie policzyć. Aneta Oleszek, właścicielka firmy PODOPHARM, planuje w KPT kolejną wielką inwestycję.

Więcej

2019-11-20

UTI.PL w nowej odsłonie

Marka UTI.PL należąca do lokatora Kieleckiego Parku Technologicznego spółki Wirtuale.pl, zmienia się dla swoich klientów. Ideą jest nie tylko dostarczanie im gotowych produktów, ale przede wszystkim poprowadzenie przez cały proces wyboru, projektowania i instalacji wykupionych usług.

Więcej