Aktualności

2019-03-01

Linkowanie w KPT, czyli efektywna forma networkingu w Kieleckim Parku Technologicznym

Najważniejsze w biznesie są kontakty i relacje, a KPT jest doskonałym miejscem na ich nawiązywanie. Stąd pomysł na spotkanie pod hasłem Linkowanie w KPT.

Więcej

2019-03-01

Pierwsze szkolenie Akademii KPT

Cykl profesjonalnych szkoleń i warsztatów dla biznesu na każdym etapie rozwoju.

Więcej

2019-03-01

Międzynarodowa grupa w Kieleckim Parku Technologicznym

Określenie potrzeb pracowników z międzynarodowej sieci transferu technologii było tematem przewodnim kolejnych warsztatów organizowanych w ramach międzynarodowego projektu ITTA. Tym razem uczestnicy spotkali się w Kielcach. 

Więcej

2019-02-28

CABIOMEDE wykorzysta potencjał Centrum Druku 3D

Centrum Druku 3D Kieleckiego Parku Technologicznego ma nowego operatora. Jest nim firma CABIOMEDE, która swoje usługi badawczo-rozwojowe na zlecenie firm świadczyć będzie wykorzystując potencjał Centrum. Jednocześnie firma rusza z ofertą szkoleń dla szkół średnich i biznesu.

Więcej

2019-02-26

Rusza druga edycja projektu Work On IT

Studenci trzeciego roku Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej pracować będą nad realnymi problemami branży IT i dzięki temu nabywać nowe kompetencje. W drugim semestrze ruszył wspólny projekt uczelni, firmy Transition Technologies PSC oraz Kieleckiego Parku Technologicznego.

Więcej

2019-02-22

Ocenią najlepsze prace studentów PŚk

Do 18 marca przedłużony został termin składania zgłoszeń do Konkursu na najlepszą pracę dyplomową w roku akademickim 2017/18. Przedsięwzięcie po raz drugi organizują Kielecki Park Technologiczny i Politechnika Świętokrzyska.

Więcej

2019-02-13

I Kongres Ekologii Powietrza w Kielcach

I Kongres Ekologii Powietrza odbędzie się 28 lutego w Targach Kielce. Wydarzenie ma zapoczątkować cykl spotkań i dyskusję na temat jakości powietrza w Kielcach i regionie.

Więcej

2019-02-08

Vouchery Kieleckiego Parku Technologicznego

Pakiet zniżek dla obecnych i przyszłych Lokatorów KPT

Więcej

2019-02-08

Zostań „Wirtualnym Lokatorem” Kieleckiego Parku Technologicznego

Prowadzisz firmę i potrzebujesz opieki biznesowej, ale nie chcesz ponosić wysokich kosztów związanych z wynajęciem powierzchni? Wirtualny Inkubator jest dla Ciebie!

Więcej

2019-02-08

Akademia KPT

Cykl profesjonalnych szkoleń i warsztatów dla biznesu na każdym etapie rozwoju.

Więcej