Aktualności

2020-02-19

Spotkanie informacyjne dla MŚP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP zainteresowanych finansowymi instrumentami wsparcia dla województwa świętokrzyskiego. Partnerem wydarzenia jest Kielecki Park Technologiczny.

Więcej

2020-02-14

Studio foto w CFD. Przestrzeń wielu możliwości

O potencjale Centrum Fashion Design Kieleckiego Parku Technologicznego oraz funkcjonującego tam studia foto rozmawiamy z Piotrem Młynarczykiem, właścicielem Hejo Studio, partnerem merytorycznym warsztatów dla miłośników fotografowania.

Więcej

2020-02-14

Kieleckie Dni Informatyki 2020

W dniach 22-23 kwietnia odbędzie się kolejna edycja Kieleckich Dni Informatyki, przedsięwzięcia realizowanego przez Kielecki Park Technologiczny oraz Politechnikę Świętokrzyską przy udziale partnerów - znanych i cenionych firm z branży IT. 

Więcej

2020-02-13

Walentynki w ECN

ECN zaprasza na walentynkowe warsztaty familijne.

Więcej

2020-02-13

Linkowanie w KPT #5

Na piątą edycję Linkowania w KPT zaprasza Kielecki Park Technologiczny już 11 marca. To doskonała okazja do nawiązania biznesowych relacji i poznania innych przedsiębiorców z Kielc i okolic. 

Więcej

2020-02-04

Dzień Bezpiecznego Internetu w ECN

O tym jak bezpiecznie korzystać z sieci dowiedzą się uczestnicy warsztatów, które w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu organizuje Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego.  

Więcej

2020-01-27

Paragrafy w biznesie

WN Legal Kancelaria Prawna Wątrobiński Nartowski przy wsparciu Kieleckiego Parku Technologicznego rozpoczynają cykl prawniczych spotkań pn. „Paragrafy w biznesie”. Pierwsze odbędzie się 20 lutego. 

Więcej

2020-01-15

„Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje” - spotkanie informacyjne

12 lutego zapraszamy do Kieleckiego Parku Technologicznego na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na opracowanie i wdrożenie innowacyjnych technologii, rozwiązań, procesów, produktów i usług w ramach programu „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje”.

Więcej

2020-01-15

Linkowanie w KPT - czekamy na propozycje!

Interesuje Cię jakiś temat z zakresu przedsiębiorczości lub prowadzenia biznesu? Zgłoś nam swoje potrzeby, a my w ramach spotkań networkingowych pn. "Linkowanie w KPT" zaprosimy ekspertów z tej dziedziny. 

Więcej

2019-12-23

Plany, plany, plany...

W 2020 roku rozpocznie się budowa inkubatora logistycznego Rotterdam Inc. W planach Kieleckiego Parku Technologicznego jest również kontynuacja wspólnych przedsięwzięć z uczelniami i przedsiębiorcami, a także realizacja projektów w międzynarodowym partnerstwie.  

Więcej