Aktualności

2019-09-20

Drugi etap projektu budowy parku w Winnicy

Projekt Winnickiego Parku Innowacji i Technologii wchodzi w drugi etap. Pod koniec września na Ukrainie odbędą się konsultacje eksperckie.

Więcej

2019-09-19

Rusza inwestycja EkoEnergii. Firma podpisała umowę z wykonawcą

Rusza budowa nowoczesnego centrum odnawialnych źródeł energii spółki EkoEnergia Polska. W Kieleckim Parku Technologicznym podpisano umowę z wykonawcą inwestycji.

Więcej

2019-09-16

Spotkajmy się w Parku

Kielecki Park Technologiczny wspiera proces kształcenia ustawicznego włączając się społeczną kampanię pn. „Dni uczenia się dorosłych”

Więcej

2019-09-13

Wizyta studyjna z Białej Cerkwi

O tym jak wspierać przedsiębiorczość i budować start-upowy ekostystem mogli dowiedzieć się przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu z miasta Biała Cerkiew na Ukrainie podczas kolejnej organizowanej przez KPT wizyty studyjnej.

Więcej

2019-08-29

Networking w KPT

Szybkie randki biznesowe, inspirujące prelekcje i dodatkowy networking przy pizzy już 26 września podczas trzeciej edycji Linkowania w KPT.

Więcej

2019-08-28

Przemysł 4.0 w praktyce. Spotkanie informacyjne

Zwiększeniu dynamiki cyfrowej transformacji regionu świętokrzyskiego służy realizowany przez KPT projekt Digital Innovation Hub. O tym jak z niego skorzystać mogą przedsiębiorcy będzie można dowiedzieć się już 18 września podczas spotkania z udziałem partnerów projektu.

Więcej

2019-08-26

Warsztaty GLOW w Centrum Fashion Design KPT

Sekrety makijażu fotograficznego poznają uczestnicy warsztatów, które odbędą się 5 października w Centrum Fashion Design Kieleckiego Parku Technologicznego.

Więcej

2019-08-21

Dzień otwarty w Kancelarii WN Legal

Firma WN Legal, lokator KPT, zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach dnia otwartego.

Więcej

2019-08-16

Gotowa jest już wizualizacja 4D Office

Nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni ponad 3 tys. mkw. wybuduje w Kieleckim Parku Technologicznym spółka 4D Office. Firma, w drodze przetargu, nabyła uzbrojony przez KPT teren.

Więcej

2019-08-14

Media społecznościowe bez tajemnic, czyli kolejne szkolenie Akademii KPT

Artur Jabłoński poprowadzi kolejne w ramach Akademii KPT warsztaty w Kieleckim Parku Technologicznym. Podczas zajęć, które odbędą się 3 października br., poruszone zostaną zagadnienia social media marketingu.

Więcej