Aktualności

2019-10-02

Speed dating i networking przy pizzy, czyli trzecia edycja Linkowania w KPT

Szybkie randki biznesowe, inspirujące prelekcje i dodatkowy networking przy pizzy. W Kieleckim Parku Technologicznym odbyła się trzecia edycja Linkowania.

Kielecki Park Technologiczny to środowisko przyjazne biznesowi, miejsce podejmowania współpracy przez osoby z różnych środowisk zawodowych, o odmiennych zainteresowaniach i doświadczeniach. Z tych możliwości mogą korzystać także uczestnicy spotkań pn. Linkowanie w KPT. To okazja do odbycia szybkich randek biznesowych, wysłuchania inspirujących prelekcji oraz do dodatkowego networkingu przy smacznej pizzy. Wydarzenie to cieszy się coraz większym zainteresowaniem firm z różnych branż.

26 września odbyła się trzecia edycja Linkowania. W pierwszej części - podczas tzw. speed datingu, czyli popularnych randek biznesowych,  uczestnicy zasiadają w różnych, przyporządkowanych im miejscach (4 minuty na rozmowę przy jednym miejscu - po 2 minuty na osobę), gdzie w ciągu kilku minut prezentują swoją działalność i poszukują płaszczyzny do możliwej współpracy. Po zasygnalizowanym końcu czasu przechodzą do kolejnego, wyznaczonego miejsca.

Druga część jak zwykle składała się z wystąpień zaproszonych gości. O najczęstszych błędach popełnianych w biznesie opowiedzieli Mateusz Pawlik z Cabiomede oraz Filip Wąsowicz z Coaster Agency.
Galeria zdjęć

Powrót