Aktualności

2019-09-16

Spotkajmy się w Parku

Kielecki Park Technologiczny wspiera proces kształcenia ustawicznego włączając się społeczną kampanię pn. „Dni uczenia się dorosłych”

Dzień Otwarty w KPT organizowany jest w ramach kampanii wspierającej dorosłych w kształtowaniu i rozwijaniu nawyku ciągłego uczenia się. Została ona zainicjowana w latach 80tych, jest cyklicznie realizowana w wielu krajach pod egidą UNESCO jako Adults Learner's Week lub Festival of Learning. Tegoroczna, polska edycja kampanii odbywa się pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu ds. UNESCO.

Celem Dnia Otwartego w KPT jest pokazanie uczestnikom, że na każdym etapie rozwoju osobistego, bez względu na wiek i doświadczenie, można myśleć o założeniu własnej firmy. Wystarczy pomysł i chęci. Podczas indywidualnych konsultacji eksperci KPT dokonają weryfikacji pomysłu biznesowego, wskażą możliwości finansowania oraz możliwe etapy rozwoju planowanej działalności gospodarczej.

Wydarzenie skierowane jest do osób, które chcą poznać funkcjonowanie Kieleckiego Parku Technologicznego i skorzystać z indywidualnych konsultacji dotyczących weryfikacji pomysłu biznesowego czy finasowania działalności gospodarczej.

Spotkanie odbędzie się 10 października br., w godzinach 10:00 - 11:30 oraz 12:00 - 13:30 w sali Business Hub KPT.

Osoby zainteresowane indywidualnymi konsultacjami z weryfikacji pomysłu biznesowego lub/i finasowania działalności gospodarczej proszone są o kontakt mailowy w celu ustalenia konkretnej godziny: patrycja.janakowska@technopark.kielce.pl

 

Udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszej rejestracji.

Więcej o kampanii

Więcej o wydarzeniu na facebooku

Kampania będzie prowadzona w całej Polsce w dniach od 15 września do 15 października 2019.

Powrót