Aktualności

2019-08-29

Networking w KPT

Szybkie randki biznesowe, inspirujące prelekcje i dodatkowy networking przy pizzy już 26 września podczas trzeciej edycji Linkowania w KPT.

Kielecki Park Technologiczny to środowisko przyjazne biznesowi, miejsce podejmowania współpracy przez osoby z różnych środowisk zawodowych, o odmiennych zainteresowaniach i doświadczeniach. Z tych możliwości mogą korzystać także uczestnicy spotkań pn. Linkowanie w KPT.  To okazja do odbycia szybkich randek biznesowych, wysłuchania inspirujących prelekcji oraz do dodatkowego networkingu przy smacznej pizzy.

26 września odbędzie się już 3. edycja wydarzenia, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Podczas tzw. speed datingu, czyli popularnych randek biznesowych,  uczestnicy zasiądą w różnych, przyporządkowanych im miejscach (4 minuty na rozmowę przy jednym miejscu - po 2 minuty na osobę), gdzie w ciągu kilku minut zaprezentują swoją działalność i poszukają płaszczyzny do możliwej współpracy. Podczas prezentacji firmy należy zaprezentować ofertę oraz wyróżnik na tle konkurencji. Ciekawym pomysłem jest zamknięcie oferty firmy w krótkim haśle. Po zasygnalizowanym końcu czasu należy przejść do kolejnego, wyznaczonego miejsca. Stoliki będą ponumerowane. Wskazana jest wymiana wizytówek.

Bardzo ważna jest inspiracja w biznesie. W związku z tym, prelegentami tej edycji wydarzenia będą przedstawicieli firm, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach biznesowych. Filip Wąsowicz, fotograf, który opowie o osiąganiu postawionych przez siebie celów, poprzez samodoskonalenie oraz ciągłą pracę. Pasjonat, który przedstawi sposoby pozyskiwania klientów i popełniane błędy przy prowadzeniu firmy, w kontekście jej reklamy i marketingu. Drugi prelegent - Mateusz Pawlik, właściciel firmy CABIOMEDE, który opowie o najczęstszych błędach w młodym biznesie.

 

Program:

12:00 - 13:25 Speed dating biznesowy

13:30 - 14:00 Filip Wąsowicz, "Fotografia w obliczu świateł i cieni - cel, realizacja, sukces"

14:05 - 14:15 Quiz wiedzy o KPT

14:20 - 15:00 Mateusz Pawlik, "Od pomysłu do biznesu - 10 najczęstszych błędów w młodym biznesie"

15:00 - 15:40 Dodatkowy networking przy pizzy

 

Wydarzenie odbędzie się 26 września w budynku Orange Inc. (sala Business Hub KPT - speed dating biznesowy), sala Dolina Krzemowa (prelekcje zaproszonych gości). Start o godz. 12:00.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zarejestruj się

Więcej informacji w wydarzeniu na fb

Zgłoszenie do udziału w wydarzeniu jest równoznaczne ze zgodą na utrwalanie wizerunku Uczestnika poprzez nagrywanie i fotografowanie oraz późniejszą publikację zdjęć, nagrań audio/video. Uczestnicy oświadczają, że nie będą mieli jakichkolwiek roszczeń z tym związanych. Kielecki Park Technologiczny będzie wykorzystywać zdjęcia, nagrania audio/video oraz inne materiały jedynie w celach promocyjnych, marketingowych i wizerunkowych.

Powrót